#ekonomia #finanse #uber #twitter
Mireczki, ostatnio dużo się słyszy o tym jak to Uber przynosi same straty, to samo mówi się o Twitterze. Ma ktoś jakąś ciekawą książkę, albo artykuł tłumaczący to zjawisko? Dlaczego mimo tak wielkich strat ludzie inwestują w te przedsięwzięcia?
Np dziś na spiderweb pojawił się artykuł o tym i chciałbym móc się jakoś do niego odnieść
http://www.spidersweb.pl/2016/08/uber-przekret-amerykanskich-inwestorow.html
Mireczki, ostatnio dużo się słyszy o tym jak to Uber przynosi same straty, to samo mówi się o Twitterze. Ma ktoś jakąś ciekawą książkę, albo artykuł tłumaczący to zjawisko? Dlaczego mimo tak wielkich strat ludzie inwestują w te przedsięwzięcia?
Np dziś na spiderweb pojawił się artykuł o tym i chciałbym móc się jakoś do niego odnieść
http://www.spidersweb.pl/2016/08/uber-przekret-amerykanskich-inwestorow.html






















#uber