Uber miał jakieś wycieki baz danych ? Przyszedł mi dzisiaj niespodziewanie email z resetem hasła:

Witaj, xxx!

W celu zapewnienia ochrony danych zresetowaliśmy twoje hasło. W celu zalogowania się na swoje konto Uber wybierz nowe hasło. Upewnij się, że jest silne i niepowtarzalne. Nie używaj tego samego hasła w innych kontach. Aktualizacji hasła można dokonać, odwiedzając stronę:

#uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

często im te dane wyciekają, ciesz się jeśli nikt nie dokonał paru przejazdów na kilkaset złotych z twojego konta gdzieś na drugim końcu świata
  • Odpowiedz
  • 2
#ekonomia #finanse #uber #twitter
Mireczki, ostatnio dużo się słyszy o tym jak to Uber przynosi same straty, to samo mówi się o Twitterze. Ma ktoś jakąś ciekawą książkę, albo artykuł tłumaczący to zjawisko? Dlaczego mimo tak wielkich strat ludzie inwestują w te przedsięwzięcia?
Np dziś na spiderweb pojawił się artykuł o tym i chciałbym móc się jakoś do niego odnieść
http://www.spidersweb.pl/2016/08/uber-przekret-amerykanskich-inwestorow.html
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomowiec: Chyba kazdy zainteresowany i tak odnajdzie ja pod tym tagiem, a jak wrzuce znalezisko to zaraz bedzie bol tylka, ze co nas obchodzi anglia, wracajacie do polski na zmywak i tak dalej.
  • Odpowiedz
lel zamowilem ubera i na grochow z targowka jedziemy przez druga strone miasta, ale fajna hybryda podjechala, to mozna pojezdzic xD fakt faktem moglen powiedziec gdy sie zorientowalen ze nawigacja mu dziwna trase pokazala ale juz trudno :v
#uber #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile zarabia kierowca, który jest w programie Uber Select? Czy faktycznie klienci na tę usługę są w Warszawie? Czy jest duża różnica między kierowcą uberPop a uberSelect? #uber #zarobki #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #krakow #taxi
http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/969747,wyroki-karne-dla-kierowcow-ubera-jazda-bez-licencji-jest-niedopuszczalna-i-podlega-karze-grzywny.html

Wyroki w sprawie kierowców ubera! Sąd zasądził zawrotne grzywny w wysokości: 500 zł, biedni taksówkarze przeliczyli się w wysokości o jakieś 7500 zł, więc pewnie ten wyrok też ich zapiecze (w wiadomym miejscu).

No ale wynik na pewno nie jest jeszcze ostateczny i prawnicy ubera pewnie złożą apelację i nie dadzą sobie w kasze dmuchać. Czekamy na rozwój sytuacji ( ͡°
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hehe kierowca ubera narzekal dlaczego zamowilem go na taki krotki dystans. No to mnie z łaską podwiózł, a ja mu ocenę 1 wystawiłem, hihuahue

#uber
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopek12: hahah, ale jestes potężny, zniszczyłeś go xD juz widze skąd tak miłość do ubera na wypoku, przegrywu mogą raz poczuć nad kimś władze i poczuć sie ważni
  • Odpowiedz
Hej Mirki.

Pytanie mam o #uber. Gdzieś w maju rejestrowałem się na kod kumpla , ale dopiero teraz chcę pierwszy raz się przejechać. Czy mój bonus jest dalej aktywny? Bo nie widzę nigdzie w aplikacji żadnej kwoty kredytu czy czegoś w tym rodzaju...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie, drogie Mirki.
Wczoraj udostępniłam filmik na youtube: [NAPAŚĆ W TAKSÓWCE [SZOK]]( https://www.youtube.com/watch?v=8VzvgVZsWII) , a dziś znalazł się on na fanpejdżu Taryfa24, w efekcie napisał do mnie pewien mężczyzna, podający się za przewodniczącego samorządowego zwiazku zawodowego taksówkarzy, grożąc mi zgłoszeniem na policję i do prokuratury celem wszczęcia postępowania o zniesławienie xD
#uber #taxi #heheszki #polskiyoutube
Mohiro - Witajcie, drogie Mirki. 
Wczoraj udostępniłam filmik na youtube: [NAPAŚĆ W ...

źródło: comment_SRVu7kT4jJsnU9DG8eN4HGeARo4CqQzJ.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber Jak zagranica korzystać z ubera? Mam jeden kupon za polecenie znajomego na 45 zł czy np. Na Węgrzech wykorzystam go czy pobierze mi forinty z karty? Trzeba szukać Wi-Fi bo roaming mam 1 zł za 1 mb a pewnie przy przejeździe uberem skasowaloby z 10-20mb transferu...?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiczaBociana: te naklejki to cierpiarze gęsto naklejają sobie, ciekaw jestem czy przeszło mu przez myśl np. zrzeszyć się w mobilnej korpo typu mytaxi, kupić lepsze auto i zadbać o wyższą jakość usług, które świadczy... I czy nie zdaje sobie sprawy z tego, że taką naklejką nie przysporzy sobie klientów, a wręcz przeciwnie, część pewnie odstraszy.
A potem stoi na słupie cały dzień bez zleceń i myśli gdzie i kto mu
  • Odpowiedz