#uber kierowcy Wawa czy to prawda, że szykują tam jakieś szkolenia, licencje? Pasażerowie w Kato mi coś szeptali.
wpisy
Najnowsze
Archiwum
MrRuby
- 1
galarulez
- 1
@MrRuby: byłem we wtorek na otwarciu krakowskiego biura ubera, pytałem się o to i powiedzieli, że nie zamierzają tego robić bo idea ubera jest inna, uber to nie taxi.

konto usunięte via iOS
- 1
@TheMan: żadne uprawnienia nie są dla nas. Nawet mając licencję narażasz się na jeszcze większe ryzyko niż jeżdżąc bez niej
Jest jakiś dobry kod do #uber dla nowych użytkowników? Kawałek muszę przejechać to taki za 50 PLNów byłby spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 82
@walerinho: napisz taka karteczkę obok. Chyba mamy tu wąskiego taksiarza ;p
- 3
Czy chciałby ktoś kod do #arcadecity, potrzebujecie go, żeby dostać swój własny i pomóc w odblokowaniu aplikacji w waszym mieście, do tego liczy się to, żeby aplikacji używać, czyli używać jej jak #uber kiedy już odblokujecie miasto. Ktoś chętny? ;)
Komentarz usunięty przez autora
@IreuN: jam jest chętny :) szczerze mówiąc myślałem że na wykopie więcej osób będzie tym zainteresowanych
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@kicjow uber==taxi
konto usunięte via iOS
- 0
@kicjow: bez problemów zamówisz, kierowcy są zawsze
- 1
#uber #remontujzwykopem
Muszę przewieźć 7 opakowań 20kg gładzi szpachlowej i trochę drobnicy i zastanawiam się czy mogę to to zrobić przez Uber czy np. kierowca może odmówić przewozu gładzi w trosce o czystość auta czy coś (bagażnik bym wyłożył folią malarską)? Można ewentualnie wcześniej porozumieć się z kierowcą i dopytać bezpośrednio? Przewóz przez sklep niestety nieozliwy, bo materiał byłby dopiero za ok. tydzień przy wysyłce.
Muszę przewieźć 7 opakowań 20kg gładzi szpachlowej i trochę drobnicy i zastanawiam się czy mogę to to zrobić przez Uber czy np. kierowca może odmówić przewozu gładzi w trosce o czystość auta czy coś (bagażnik bym wyłożył folią malarską)? Można ewentualnie wcześniej porozumieć się z kierowcą i dopytać bezpośrednio? Przewóz przez sklep niestety nieozliwy, bo materiał byłby dopiero za ok. tydzień przy wysyłce.
konto usunięte via iOS
- 0
@Fryderyk94: no ja jestem, siemano
@Fryderyk94: no hej
- 3
#uber http://olx.pl/oferta/warszawa-zarabiaj-nawet-7500-zl-miesiecznie-jako-kierowca-uber-CID4-IDgdsXz.html#ce8b5ef670
Mam wrażenie że na Wykopie słyszałam głównie narzekania, że się nie opłaca po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych samochodu... A tu nagle 7,5 koła xD
Mam wrażenie że na Wykopie słyszałam głównie narzekania, że się nie opłaca po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych samochodu... A tu nagle 7,5 koła xD
Murki, gdzie w tej durnej aplikacji wpisać kod weryfikacyjny otrzymany SMSem? Nie wyskakuje żaden formularz. I drugie pytanie: jak zweryfikować numer karty kredytowej, niby potwierdzone, ale przy zamówieniu auta wyskakuje błąd. Z góry dzięki za pomoc.
#uber
#uber
konto usunięte via iOS
- 0
@TheMan: profilem na stronie to ty się nie przejmuj, ja jestem kierowcą z 1,5k przejazdów i mam 66% profilu xD
- 0
- 2
Pamięta ktoś jak się nazywał mirek, który miał sprawę jako kierowca Ubera w Krakowie? Chyba o nim m.in. dzisiaj piszą. Ciekawe jak w końcu zachowała się centrala i czy faktycznie pokryją koszty ewentualnych grzywien.
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-walczy-z-nielegalnymi-taksowkarzami-zapadly-kolejne-wyroki/f6xk8g
#krakow #uber
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-walczy-z-nielegalnymi-taksowkarzami-zapadly-kolejne-wyroki/f6xk8g
Krakowski sąd właśnie ukarał sześciu nielegalnych kierowców taksówek. Od początku roku liczba ta przekroczyła już 40 osób. Łącznie sąd nakazał im zapłacić ponad 20 tys. złotych kary.
#krakow #uber
@gali20: no bo pewnie siedzi w pierdlu bo uber nie zapłacił za niego 500zł
@Shadow6736: @Dzbanek91: Nie ma taksometru ani żadnej funkcji w telefonie pokazujące aktualny koszt w trakcie jazdy.
- 1
@Dzbanek91: nawigacja tez wycenia na podstawie aktualnego ruchu w danym mieście(google maps) więc jak zmieni się sytuacja na drodze, to zmieni się nawigacja, i czasem możesz pojechać okrężną drogą lecz ominie korki, i tak zapłacisz np 4zł więcej bo większa odległość ale oszczędziłeś czas bo nie stałeś w korku(za który też płacisz)
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chce skorzystać z #uber ale na koncie nie mam wystarczajaco kasy na przejazd. Pieniądze na koncie będę miał jutro rano. Czy jak teraz sobie przejadę, to nie będzie problemu, ze kasę za kurs ściągnie mi dopiero jutro? Można tak z tego korzystać, czy mogę jechać tylko jak mam pieniądze na koncie?
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Musisz mieć co najmniej 3zł, żeby zamówić kurs, jak nie będziesz miał tyle, ile wyjdzie za przejazd, wyślą mail z informacją, że musisz opłacić w ciągu chyba 14 dni. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale kiedyś o tym słyszałem.
@KrystianEuropejski: nie wprowadzaj @wsciekly_klapek_zawadiaka w błąd
#uberoslo
kilka informacji na temat "spalania" podczas pracy w #uber
Wczoraj zacząłem prace o 17.00 i skończyłem o 4.30 nad ranem.
Naładowałem auto na 90% w Drammen. Licząc z przyjazdem na ładowarkę dzisiaj, przejechałem 249,9 km i zaczynam ładowanie od 34% wiec nie jest źle, mógłbym nawet stwierdzić ze jest całkiem przyzwoicie.
kilka informacji na temat "spalania" podczas pracy w #uber
Wczoraj zacząłem prace o 17.00 i skończyłem o 4.30 nad ranem.
Naładowałem auto na 90% w Drammen. Licząc z przyjazdem na ładowarkę dzisiaj, przejechałem 249,9 km i zaczynam ładowanie od 34% wiec nie jest źle, mógłbym nawet stwierdzić ze jest całkiem przyzwoicie.
źródło: comment_fE6fcGugyp5ptiCG7QdWLeapHoxg37ZG.jpg
Pobierz- 22
i zaczynam ładowanie od 34%
@localgoodness: Czy ma to jakiś tryb oszczędzania baterii przy niskim naładowaniu jak telefony? Wyłącza transmisje komórkową? Wygasza ekran? Ogranicza osiąganą prędkość?
Są jakieś dodatkowe zabezpieczenia jak mamy na przykład 10%? Nawiguje do najbliższej stacji ładowania? Wprowadza jakieś dodatkowe ograniczenia? Robi "co może" by nie rozładował się na środku drogi?
- 28
Chcę zacząć korzystać z #uber, są jakieś promocje dla nowych? jakieś kody zniżkowe czy inne takie takie? albo ref od kogoś?
@cebulazord: kod na pierwszy przejazd: 73yab
@cebulazord: na grouponie za 10zł masz 3x25 dla nowych klientów :)
konto usunięte via Android
- 333
- 301
@localgoodness: czyli zostałeś taksówkarzem. no, no. i pewnie jesteś z siebie dumny.
- 1





















