Da sie zalozyc nowe konto w #uber driver, a stare usunac? Mialem umowe z partnerem i chcialbym juz pracowac na swoim samochodzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie odnosnie #uber
Czy kazde miasto w polsce w ktorej dziala uber, posiada swoja oddzielna siedzibe? Czy jest glowny oddzial na polske?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wesoly_kostek: chyba dlugo na tym parkingu w mrozie stales jak ci taka pasta wyszla XD

Tak serio co sie z tym swiatem dzieje, wyklucac sie o piec dych
Teraz na spokojnie policz ile byc stracil na zwyzce z OC, pomijajac fakt ze kontakt byl i nie wazne czy rozwaliles mu ramke za pindziesiat groszy czy pol auta, mandat by byl pewnie 250zl i 6 pktow karnych wg taryfikatora
  • Odpowiedz
Która aplikacja taksówkowa lepsza w #warszawa?
#itaxi czy #mytaxi ? Czy może jeszcze coś innego?
Kryteriami są ceny, dostępność aut o różnych porach doby, jakość aut, januszowość kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z #uber korzystam regularnie, ale jakąś apkę #taxi zainstalowałbym też na wszelki wypadek
#pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karpadoor: p---------e

Kierowcy spoldzielni sa na innych warunkach. Nikt nie bedzie ruszal glownej sily napedowej ubera.

Polecam przeczytac wymagania odnosnie kierowcow selecta a pozniej zweryfikowac na zywo. My tak zrobilismy podczas strajku w krakowie i wyszlo jak zwykle, ze zasady tycza sie jedynie prywatnych osob
  • Odpowiedz
@Anotherelf: jeździłem dla ubera w pewnym mieście w uk od dnia pierwszego przez rok. Znam te numery od podszewki. Niestety wypok promuje ubera tak zajadle, ze musi być gruba kasa za tym. Pamietasz jak to uber byl reklamowany: kazdy kierowca wyksztalcony, obyty itd... auta nie starsze niz 5 lat.... a te wredne zlotowy woza ludzi polonezem z mebloscianka. Smiech Panie. Wypok w pigulce ()
  • Odpowiedz
Średnio 2 razy w tygodniu wracam #uber do domu i zauważyłem że 90% kierowców to jest jeden z dwóch typów. Albo gada za dużo i zadaje ciągle jakieś głupie pytania albo nie odezwie się słowem. W sumie nie wiem co gorsze xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki korzystający z #uber. Jestem nowym użytkownikiem. Raz, że mam problem z nawiązaniem połączenia internetowego z sieci komórkowej to jeszcze dwa- po połączeniu się przez WiFi np. ze stacji benzynowej lub McDonald'a, przy próbie ustalenia trasy, wyskakuje mi komunikat o rozładowanej baterii i tel się wyłącza. Gdy po jakimś czasie opalam tel mam znowu np. 40% baterii. Ktoś miał podobnie? Niestety, w necie nie znalazłem odpowiedzi. Głównie mi chodzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisisthesix: Widziałem taki rak kilka razy gdy foty były brane ze stocka i polską klinikę czy uniwerek reklamował afropolak spod Krasnegostawu. Cholernie wiarygodnie, w sam raz bait albo wytwór działu reklamy jakiegoś korpo.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach