Wpis z mikrobloga

@Nie_chcem_ale_muszem: Przyjedź do Lublina to zobaczysz. Standardem są 20letnie ople czy inne volkswageny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet w korporacjach...
A ceny? Szkoda gadać, Lublin-Świdnik(miasto oddalone o zaledwie 10km) to wydatek rzędu 50-60zł. Oczywiście bez paragonu itd
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: Ale Ty mi w tym momencie próbujesz wmówić że to co ja widziałem to był matrix . No stary tak to wygląda :) Mam za sobą 2,5 k kurów na uberze i w tym czasie zwracałem uwage na taksówki. Uwierz mi są gorsze niż ten mercedes .W Warszawie są 3 polonezy to raz a dwa to umówmy się lanosów jest relatywnie dużo a lanos jest w moim mniemaniu gorszy
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: Podejdź w nocy to zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Często jestem na dworcu centralnym, bo: albo jadę do znajomych z Wawy, albo jadę gdzieś dalej, przez co czekam godzinę-dwie na centralnym i wtedy wychodzę przed dworzec popatrzeć sobie co się dzieje. Uwierz mi, nie raz widziałem jak czeka 20letnia Laguna czy inna Vectra lub tak jak @adamski-xox napisał, Lanos.
  • Odpowiedz