• 27
#taxi to naprawde stan umysłu.. ci ludzie nie wiedzą co to myślenie przyczynowo-skutkowe.
Zbierzcie 200 taksówek i w kolumnie róbcie kółka przy wiejskiej. Powiedzą o was w telewizji, o tym ze jakiemuś posłowi uprzykrzyliscie życie Od razu ludziom się morda ucieszy, że złym rządzącym zrobiliście psikusa i może któregoś z was poklepią po plecach przy korzystaniu z waszych usług.

Ale nieeee, lepiej uprzykrzać życie waszym potencjalnym klientom... Jutro prawie wszyscy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki, jakiś czas temu pisałem tutaj o kradzieży konta Uber i zniknięciu pieniędzy z konta, właśnie poprzez użycie tego konta nie przeze mnie. Tak informacyjnie. Uber zwrócił całość pieniędzy. Dziękuję za pomocne informacje.

P.S. Zachęcam do zmiany haseł do kont Uber. Prawdopodobnie był jakiś leak.

#uber #hacking #chargeback #dziekujezapomoc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Złotówy, skoro jesteście taką zwartą społecznością to może rozpoczęlibyście protesty na wzór Francji - w celu obniżenia podatków na benzynie? Przeraziło mnie to, że Francuzi protestują bo jest 1l/1,5 eur a my mamy 1,2 eur i nic, a różnica w zarobkach ogromna. Gwarantuje ocieplenie Waszego wizerunku bo wreszcie będziecie działać na korzyść społeczeństwa zamiast niekorzyść #taxi #uber #hiv #polskiedrogi #benzyna #francja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Krowa_i_kurczak: rozumiem, że chodzi Ci o nielegalne przewozy typu „przewóz osób”, które biorą po 200zl za krótkie trasy żerując na niewiedzy klientów? Bo, przynajmniej w Krakowie, wszyscy uberowcy mają własną działalność, albo są zatrudnieni w firmie, więc ZUS płacą.
  • Odpowiedz
@modzelem: Ale to są debile. Nie rozumiem i będę zawsze gardził ludźmi, którzy chcą dostać coś kosztem innych ludzi. Tak jest i w tym przypadku. Zamiast szukać poparcia wśród społeczeństwa to robią sobie z nich wrogów. To jest banda chamów i prostaków bo rozwiązanie ich problemu nie leży tam gdzie go szukają ale to już jest kwestia mentalności i nastawienia do innych.

Jeśli chcą coś zyskać to niech postulują o
  • Odpowiedz
Ciekawe czy zapalacze latarni gazowych (czyli goście którzy zapalali latarnie które wtedy były na gaz), też robili takie nerwowe ruchy, jak było wiadomo że ówcześnie może raczkujące oświetlenie elektryczne już za chwilę spowoduje zniknięcie ich zawodu.
  • Odpowiedz
Stracilem prace i postanowilem, ze zrobie licencje taxi i zaloze firme.
Jesli chodzi o auto, to wybralem hybryde (4l/100km). Biore w leasing.

Moje pytanie: jakie korpo wybrac?
Mysle jezdzic glownie na aplikacjach itaxi, mytaxi, wawel.
Czy warto jezdzic np na 2, 3 apkach czy skupic sie tylko na jednej?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biosy_: @biosy_: Nie wiem jak jest w Krakowie ale w Warszawie każda taksówka mus być trwałe oklejona, numerem licencji (która wyrabiasz dopiero po zadaniu egzaminu miejskiego) barwami miasta w postaci zulto czerwonych pasów oraz herbem Warszawy na drzwiach do tego naklejka na szybę z hologramem z licencją i tego i tak nie możesz zdejmować... A oklejenie korporacyjne i tak nie występuje na magnesach.
No u dalej nie rozumiem
  • Odpowiedz
@biosy_: i bardzo dobrze ze szary. Nie widac syfu tak jak na bialym i czarnym, ogolnie kolory grafitowe wg mnie wygladaja najladniej. Dogadaj sie jeszcze z gwarantem, zeby wsadzic podtlenek lpg i bedziesz jezdzil za 7l gazu.

Co do priorytetow to itaxi masz na magnesach, a mytaxi tylko stala okleina, wawel czy inne moga byc na magnesach. Licencje z numerem tez na magnesach moga byc, a cenniki na foli elektrostatycznej.
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem powiadomienie z #paypal że pobrano mi z konta ok 18PLN na rzecz #uber! Problem w tym że ostatnio korzystałem z ubera jakoś w sierpniu. Co robić w takiej sytuacji? Hasło już zmieniłem... o ile ma to jakieś znaczenie.
Jak żyć?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach