#zalesie #warszawa #tesla #taxi #uber Wtorek 17:40 spokojnie wjeżdżam na Rondo ONZ od ulicy prostej , a tu nagle czarny Prius (taxi) przypierdziela mi w prawy przedni bok tesli i ucieka... jakieś 2 godziny później na policji , a właściwie na WRD na Waliców 5 słyszę " jak uciekł to na 90% będzie Gruzin, sporo takich sytuacji w ostatnim czasie ", także
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian090298: Przecież nie da się wyłączyć nagrywania w czasie jazdy. Sentry Mode jest tylko na postoju. Jak jedziesz to zawsze nagrywa i gdy klikasz w ikonkę "rejestrator" zapisuje nagranie. Można mieć jeszcze ustawione zapisywanie na klakson, ale nagranie jest do klaksonu, a moim zdaniem lepiej poczekać i nagrać jeszcze kawałek tego co się wydarzyło.

Jeśli to było niedawno to nagranie może nadal być na dysku. Podłącz do komputera i sprawdź.
  • Odpowiedz
@koloreusz: Nie rozumiem po co ten deal zrobili. To wzajemna reklama?
Dla użytkownika to żadna wygoda bo pewnie i tak trzeba będzie konto na free now założyć.
I będzie jakieś przekierowanie do appki free now. Chyba, że chcą cały mechanizm przenieść do aplikacji żabki ale to sprawi, że aplikacja żabki będzie ważyła 1GB i będzie jeszcze bardziej zbugowana. Już teraz znalezienie tam czegoś graniczy z cudem tak jest zawalona
  • Odpowiedz
Jest jakaś opcja w uberze albo bolcie żeby mieć tylko polskich kierowców? Jestem przyjezdnym, bywam w Warszawie raz na miesiąc i korzystam z połączenia pociągiem a potem taxi. Zawsze mi dobiera jakichś gruzińskich lub arabskich petów. Nie mogę po prostu już z tymi zwierzakami jeździć
#warszawa #uber #polska #taxi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #ubereats #praca
Hey, pracuje ktoś na uber eats? Chciałem zapytać o to jak to wygląda z odprowadzaniem podatków, musze jeszcze poczekać na rejestrację auta i to jedyna rzecz która nie daje mi spokoju. I dodatkowo czy warto założyć pare aplikacji czy jeździć tylko na jednej apce, myślałem, żeby założyć jeszcze glovo bo jest to tu popularne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak jeździcie uberami czy boltami zauwazyliscie, że tylna lampka jest wyłączona przy otwieraniu drzwi? Efekt jest taki, że przy wysiadaniu zawsze mam wrażenie, ze coś zostawiłem i nic nie widać na tych siedzeniach..

#bolt #uber #przemyslenia #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, miał ktoś z was kontrole działalności prowadzoną przez urząd komunikacji? Dostałem list o kotroli, w której musze zanieść różne dokumenty do urzed komunikacji i na dodatek musze podjechać samochodem który też bedzie kontrolowany. Jest sie czego bać? Dodam że nic nie odwaliłem a przynajmniej nic o tym nie wiem xd
#taxi #uber #bolt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach