nachalna reklama gówna po raz kolejny
sensor z 2016r. SONY IMX323 gorszy niż niejeden starszy bo nie o datę chodzi tylko o konstrukcję
nagrywanie 1080p 30 fps kolejna tragedia
cena 300+ zł
nie wiem ile można czekać aż moderacja wytnie i zbanuje tą stronę i tego naciągacza
wideorejestratory na takich parametrach 2 lata temu po 90zł można było kupić.
  • Odpowiedz
Siema Mireczki,
Dzisiaj wczesnym rankiem kumpela wracała z posiedzenia towarzyskiego, zamówiła Ubera, przyjechał po nią kierowca pochodzenia wschodniego.
Usiadła z przodu i właściwie od razu koleś proponował wyjazd nad jezioro czy morze, wyłączył ubera po czym zaczął ją dotykać po nogach, powodując, mówiąc delikatnie, dyskomfort koleżanki. Gość zboczył z trasy a ona nie chciała robić syfu, bo bała się typa. Dopiero gdy minął miejsce docelowe koleżanka zaczęła krzyczeć i się miotać i
H.....k - Siema Mireczki,
Dzisiaj wczesnym rankiem kumpela wracała z posiedzenia towa...

źródło: comment_15952613544GUv8jQHo3uDGp0XkXH36g.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć wykopki.
Zostawiłem telefon w uberze i nijak nie mogę się skontaktować z kierowcą. Było to z soboty na niedziele.
Sprawa wygląda tak, że zamówiłem ubera z knajpy do domu z tego telefonu, który zgubiłem. W domu zorientowałem się, ze telefon musiał mi wypaść w trakcie jazdy. I faktycznie, tak było, bo na timeline google widać to minuta po minucie.
Trasa biegnie pod mój dom, a następnie robi sobie kilka rundek po mieście (określone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dosyć jezdzenia #uber, kierowcy notorycznie łamią przepisy, przekraczanie prędkości to norma, zdarzyło się też zawracanie na zakazie. Do tego nieodpowiednia pozycja za kółkiem - jedna ręka na kierownicy, druga na lewarku zmiany biegów lub telefonie.

Co polecacie jako alternatywę w #warszawa? #itaxi #bolt #freenow?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, Mirabelki. Mój dobry kolega zamierza jeździć uberem/boltem/taxify. Z tym, że zamierza prace na „pełen etat”. Auto posiada, działalność może założyć. Stad moje pytanie czy idzie z tego wyżyć? Jak wyglądają zarobki oraz jakie dni i godziny są najefektywniejsze? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i pomoże podzielić się wrażeniami i odczuciami? Najlepiej Wrocław bo tutaj zamierza pracować. #taxi #taxify #uber #praca #
studentgenderstudies - Mireczki, Mirabelki. Mój dobry kolega zamierza jeździć uberem/...

źródło: comment_1595179899YWp3TeEkicXswziWZQArzF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawdzam sobie kurs - patrzę 27zł. Spoko, zamówię za 5min. Wchodzę teraz a tu 52zł xD. Czy kierowcy dalej się zgadują na masowe wylogowywanie się z aplikacji celem włączenia się mnożników? :/

#uber #gorzkiezale
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruchliwy: oczywiscie, ze jest. Chciwi kierowcy ubera niestety moga podbijac ceny. Sam bylem swiadkiem jak kierowca chcial mnie naciagnac na mnoznik. Jakbym chcial jezdzic drogo to, wybiore zwykla taksowke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#wroclaw , #uber tam u was działa normalnie czy w związku z epidemią zawiesił działalność?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak często jeździliście już Uberem?
Ja tylko 4 razy jak byłem w Polsce...

Pierwszy raz, z lotniska Chopina w Warszawie do Hotelu Ibis.
Drugi raz z parku Agregora do Hotelu, bo ktoś "ukradł" nam skuter JedenŚlad.
Trzeci raz z restauracji do Hotelu, bo wypiliśmy trochę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach