Właśnie spotkałem na żółwiach 220 ek, który nigdy nie grał w tibie i kupił postać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleś zbiera na EQ i EXXXPI na żółwiach, powiedziałem mu że jak chce zarobić hajs to żeby sobie poszedł na mino culty albo frazlesy na frayist a on powiedział, że nie wie gdzie to i go coś takiego zabije

Po ciul kupować 220 lvl jak się niema pojęcia o
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak to jest z tymi itemami z bossow? Zalozmy ze team ma 4 osoby, to kazdemu co innego wyswietli i jeden "wybraniec" ma tego itema, czy wszystkim pokazuje ze spadlo, ale kto to wtedy dostaje?


@koneserpolmosu: każdy ma swojego loota, nie widzisz komu co spadło. Nawet jak jesteście w party.
  • Odpowiedz
Z czego najlepiej bić carnivory magiem? Przyjmując, że będzie biegało się miedzy piętrami, z naciskiem na -2 i -3 aby wbić bestiarkę? Ava? Nie chce jakiegoś błędu popełnić bo obiło mi się uszy, że odbijają jakieś rodzaje ataków.
Biją tylko z fizyki czy jeszcze z jakiegoś żywiołu?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odwieczna dyskusja: ava czy thundery. Generalnie dałem się na jakimś etapie przekonać, że jednak energia, bo stabilniejszy dmg, równiej padają mobki + przy okazji ciachniesz frost asurę.
  • Odpowiedz
#tibia #antica
Mireczki gra ktoś na antice i poratował by ktoś jakimś EQ na start i smoczymi monetami na statek ?
10 knight z clubem
Może jakieś stealth ringi to bym sobie poszedł na stonerefinery
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

planuje powrócić do gry na RL po dłuższym czasie, 115 rp 105dist, i mam do Was pytanie, gdzie najlepiej na tej "nowej" tibii wjechać na hunta solo? czy w ogóle opłaca się wrócić? ¯\_(ツ)_/¯
#tibia #secura
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakie miejsce dla EK 500lvl jest najbardziej na profit? Siedzę na ghastly dragonach, nie jest źle, ale czy są jeszcze lepsze miejsca ?
#tibia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaelix92: wiele zależy jak dobrym grajkiem jesteś. Na tym poziomie ludzie spokojnie biegają już na west rosha solo ekami kosząc świetny profit, spróbuj tego miejsca powinno być znacznie więcej profitu i exp. Są oczywiście też alternatywy wszystkie rodzaje spectr, bicie kobr w drzwiach na gafirze, to wręcz legendarne miejsce dla ekow na twoim poziomie z świetnym expem profitem i z szansą na rare cobra Item, na yt jest sporo poradników
  • Odpowiedz
Jaki 1 charm dla 260 eka ? Expie glownie duo wszystkie rodzaje spectr, nie dlugo mam zamiar wjechac na catedre full th lub asury mirror . Wiec mysle o dodge, a potem ewentualnie jakies ofensywne typu freeze/zap ?
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostatnidzienwakacji: możesz spróbować boxy po 5 z bronze amuletem, i imbu na śmierć w tarczy, ja na tym lvlu expilem głównie prisona - 1w full party i to bym Ci polecał. Co do broni to się nie wypowiem bo nie mam pewnosci
  • Odpowiedz
W jaki sposób najbardziej opłaca się kupować pacc? Kupiłem sobie na miesiąc bezpośrednio przez stronę tibia.com i będzę chciał przedłużyć jeszcze o miesiąć.

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaelix92: Kiedy mnie właśnie cieszy wbijanie tego poziomu od zera. Gdybym kupił postać to pewnie by mi się znudziło po kilku dniach, bo nie ma szans, żeby poświęcał stale czas na chodzenie na jakieś drużynowe wypady itd. Pewnie wbije 100 albo 200 i sporadycznie będę wchodził grać dalej.
  • Odpowiedz
197RP Antica, jakieś tam drobne EQ na swój lvl, skille małe około 105. Brak boostów za zabijanie potworów itp itd. Po prostu stara postać
za ile wystawić licytacje, żeby poszła?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zna ktoś jakiś artykuł, który ładnie mi wyjaśni te wszystkie "eye" na #tibia w sensie servery, z jakich mogę transferować i czemu z innych nie mogę? próbuje sie w tym odnalezc bo chce kupic char ale wszystko mi sie myli xD
#tibia #tibiazwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia
Szybkie pytanie, Mam chytry plan zmienić sobie palka, mam 460 troche wolnego siana i chce wylicytować jakiegoś innego z wyzszym distem powiedzmy 1k drożej niż mój, ale jest chyba problem.
Mianowicie planowałem jutro wygrać rp za 7k tc, stronka by mi pobrała 10% czyli 700 tc i mam 7 dni na wpłate pozostałego 6.3k tc.
W tym czasie chciałem sprzedać swojego za powiedzmy 5.3k tc i 1k dołozyć.
Ale...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: na tibii nie ma za bardzo opcji zarabiania grając, chyba że wejdziesz w handel - czy to hantel TCkami, czy operacje na dużą skalę w grze. Można też być szefem dużej gildii i ciągnąć kasę z szantażowania słabszych graczy.

Ale nie ma opcji, żeby zarabiać po prostu strzelając do potworków, jak wyciągniesz 5 zł na godzinę to będzie duży sukces.

W PoE czort wie jak jest, ale też nie
  • Odpowiedz
Ostatnio w teamhuncie koleś mi mówił, że jakim cudem gram bez zbieraczki (makro na xmousie, zbierające loot dookoła chara po zbiciu klaty). Ponoć praktycznie każdy z tym gra. Ja jestem prostym graczem i klikam sobie pojedynczo. Korzystacie z takiego czegoś?

#tibia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach