Właśnie spotkałem na żółwiach 220 ek, który nigdy nie grał w tibie i kupił postać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koleś zbiera na EQ i EXXXPI na żółwiach, powiedziałem mu że jak chce zarobić hajs to żeby sobie poszedł na mino culty albo frazlesy na frayist a on powiedział, że nie wie gdzie to i go coś takiego zabije
Po ciul kupować 220 lvl jak się niema pojęcia o
Koleś zbiera na EQ i EXXXPI na żółwiach, powiedziałem mu że jak chce zarobić hajs to żeby sobie poszedł na mino culty albo frazlesy na frayist a on powiedział, że nie wie gdzie to i go coś takiego zabije
Po ciul kupować 220 lvl jak się niema pojęcia o





























#tibia
@Kashankovsky: mas san na 40 lvl? No może być ciężko.