Tibijskie mireczki, czy na waszych serwerach tureckiej m również trwa taki drastyczny spadek cen coinów? U mnie cena spadła nawet o 3k w ciągu załóżmy dwóch miesięcy, teraz jest dużo niższa niż kiedykolwiek.

Widzę ostatnio na tagu masę pytań o to gdzie expić low lvl, myślicie że właśnie to jest przyczyną? Nowi gracze przyspieszają sobie rozwój kupując tc za złotówki i zalewają nimi market? Co sądzicie?

#tibia
Jak to jest teraz z tym skillowaniem ? Wróciłem po 15 latach do gry skuszony przez youtuberów którzy już na 8 lvl mieli skille 94/90. Jak sami mówili robili tylko offline trening i to nie długi. Ja skilluje od tygodnia na offline i mam raptem 55/41. Pytanie co robie źle ? Jest jakiś boost do skillowania ? Z ciekawości kupiłem exercise sword ale to jest w ogóle bezsens :/
#tibia
Dwa pytania o quary:
1. Który resp quar lepszy: yalahar czy calassa? Lepszy to mam na myśli, że jest więcej respa i potworów. I żeby przekrój potworów był mniej więcej podobny, a nie, że np. wszystkich quar jest dużo, a predatorów po jednej na lurce. Chodzi mi konkretnie o to by wbić wszystkie quary do bestiary.
2. Jak są respy z quarami scoutami np. na raidzie west oramond albo grotto na liberty
Siemanko,
Wykopki spod tagu #tibia #ots możecie pomóc? Szukam sensownego otsa od tibi 7.8 do 8.6, tylko 100% RL mapy bez żadnych gengi itp. Chciałbym, żeby na ots też nie biegały po 700lvl+, więc jak jest exp x2 np. od 200lvla to super. Oczywiście, żeby też populacja była i bez jawnego zezwolenia na botowanie.
Ktoś, coś ? :)
P.S nie musi to być Polski ots.
@kasztanozord: Nie wydaję mi się, na utorionie gra rzeczywiście masa ludzi. W dodatku cała reszta list to jeszcze gorszy syf, weźmy na przykład syfiastą liste właściciela spoofów:
https://ots-list.org/ dinera, axera, openka, feba i simson są właściciela tej listy a reszta serwerów które by mogłyby być konkurencją są zbanowane na liście.
otslist.eu Syf, też servery tego admina są i mają podświetlanie, co sugeruję że za kupno reklamy nie dostają bana, z 8
możliwe że cipsoft dał sporą podpowiedź do jezyka beholderów bo na jednym z nowych mebli do domku widzimy śpiącego bonelorda który śni wzorami matematycznymi.
same wzory raczej są nie do rozwiązania bo sporo z nich jest nieczytelnych, ale już sama nazwa gifa "bonelord idle calculus" może być jakąś podpowiedzią ponieważ calculus to rachunek różniczkowy

ot ciekawostka, wiem że mało kogo to obchodzi ale pomyślałem że w ostatnim zalewie "wracam do tibi jaka
Sinti - możliwe że cipsoft dał sporą podpowiedź do jezyka beholderów bo na jednym z n...

źródło: comment_15893135576lPH2cratFRDNvi7W6KRXW.gif

Pobierz
@Puszkus:

Jakis tam GM gadal ze quest jest prosty ale gracze za bardzo kombinuja wtf xd

z tego co pamiętam to mówił to knightmare, który jest twórcą znacznej części contentu określanego dzisiaj jako mysteriando

w skrócie - walił w #!$%@?, chodzi o to że odpowiedź to tabliczka przy mieczu mówiąca że tylko pokorny dotknie tego miecza, czyli jak będziesz pokorny i będziesz trenował swoją postać to kiedyś na mainlandzie zdobędziesz spike
Sinti - @Puszkus: 
 Jakis tam GM gadal ze quest jest prosty ale gracze za bardzo komb...

źródło: comment_15893147516iOS0TtADkV04ZImtWJpyU.jpg

Pobierz
Cześć, koronanudy, pracy mało, pobawiłbym się kilka dni - miesiąc w peje, na real nie chce wracać, bo tam za dużo nowości.
Myślę nad grą na retrocores.com, ale chciałbym mieć jeszcze alternatywę retro-ots lub klasycznie 8.6. Zależy mi na ludziach 500+ nie licząc botów, najlepiej jakby botów nie było w ogóle. Proszę o podzielenie się ciekawymi OTS, bo na otsrv.list nie ma wszystkich wypisanych ;/
#tibia #ots
Siemanko,
Wykopki spod tagu #tibia możecie pomóc? Szukam sensownego otsa od tibi 7.8 do 8.6, tylko 100% RL mapy bez żadnych gengi itp. Chciałbym, żeby na ots też nie biegały po 700lvl+, więc jak jest exp x2 np. od 200lvla to super. Oczywiście, żeby też populacja była i bez jawnego zezwolenia na botowanie.
Ktoś, coś ? :)
P.S nie musi to być Polski ots.
Polecacie jakieś miejscówki żeby pobiegać i pozarabiać na 120 RP? Biegałem po mumiach na darashii oraz po chosenach / ghastly ale maks co mi się udało to 100/150k profitu na godzinkę. Chciałbym dodać, że wróciłem po 3 latach do gry i nie jestem żadnym pro gaczem + lagi potrafią się zdarzyć (radiówka) więc fajnie by było o jakies lajtowe miejscówki gdzie szansa deski jest nikła.
#tibia
Mirki spod tagu #tibia i #tibiazwykopem mam pytania
Przygodę z tą grą skończyłem dobrych parę lat temu i zatrzymałem się na sytuacji, gdzie na Rooku Spike Sword został niezdobyty, Mino Mag został nietknięty, a Basilisk w Kazoo również został nierozwiązany. Dopiero jakaś aktualizacja sprawiła, że ludzie się dowiedzieli, że to NPC a nie mob.
Jak to wygląda obecnie? Coś ruszyło w tych kwestiach? Wiem, że jest sposób na to aby Spike Sword
@mkk141 W sumie to wiadomo co było kiedyś - wyciekł i został udostępniony w sieci cały serwer z czasów Tibii 7.7 lub coś koło tego. Wyszło z tych plików, działania teleportów i innych że:
1. Spike sword znika i tyle z tego.
2. Teleport z rooka przy mino magu nie prowadzi nigdzie
3. Nie ma żadnych tajnych questów i przejść na rooku.
4. Z językiem beholderów - nic z niego nie wynika.