Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Da się kogoś afkującego ubić przez bramkę lvl za którą są moby bijące obszarówki, itp? Konkretnie to infernalisty. Bije to do bestiarki, ale resp nie wyrabia. Chcę spokojnie ze 2min sobie afknać za bramką lvl. Dalej odejść nie mogę bo wejście na to miejscówkę kosztuje soila. Chodzi o spot na yalahar za ogniową ścianą, za którą jest zaraz bramka lvl.
#tibia
#tibia
- 2
@Dzosz89: No musisz mieć w bp soila, obojętnie jaki, przechodzisz przez ścianę ognia, soil znika, dalej masz bramkę lvl i za nią infernalisty. 5 sztuk. I to cała filozofia. Jak wyjdziesz przez ściane ognia to już nie wejdziesz bez soila.
- 0
Pomysły na duo hunt MS+ED 130lvle? Jakaś alternatywa dla Issavi.
#tibia
#tibia
@Qbol69: lava lurker
- 1
@Qbol69: jeśli chcecie bardzo dobre cyfry to co tu dużo mówić tylko issavi i lava loorkery. A jak chcecie sobie biegać i zwiedzać to możecie spróbować jeszcze oramond west, jak będziecie biegali blisko siebie powinno nie być większych problemów tam. Mimo wszystko cyfry do lorkerow się nie zbliża :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kubaadamek: Uuuu noob pvp się odpalić nie może biedactwo?
- 1
@bobikufel: Nie, po prostu chłopakom się nudzi i próbują trapować 40 palka na bonebeastach. Na szczęście z tego uciekam
@pixelbox: Tibia na tablecie?? Ehh to gra do ktorej mam najwiejszy sentyment. Byla przezajebista
- 0
ile world transfer kosztuje
#tibia
#tibia
Czy dobrze robię palkiem na off trenie dista. A jak online to magic? Tak myślę czy nie kupić rodów i magica nie podbic no do 20. Mam 60lvl.
#tibia
#tibia
#tibia
Wbiłem na secure :D, jak są jacyś mircy co zaczynają od nowa lub wracają po jakimś czasie jak ja to może dodajmy sie do VIP i jakieś th kiedyś coś? Nie robię PG, raczej na relaksie gram
52 ek pacc 118 sword także jestem gotowy do boju -- Elyn Favar
Wbiłem na secure :D, jak są jacyś mircy co zaczynają od nowa lub wracają po jakimś czasie jak ja to może dodajmy sie do VIP i jakieś th kiedyś coś? Nie robię PG, raczej na relaksie gram
52 ek pacc 118 sword także jestem gotowy do boju -- Elyn Favar
@drzdrzownica ed 45 chyba lvl 50 mlvl, Grazyna Sprezyna :)
- 4
Gościu reklamuje OTSa (taki prywatny serwer w grze Tibia), z którego potem czerpie korzyści materialne na dzieciakach, ale według moderacji to nieeeeeeeeeee to nie jest reklama xD #moderacjacontent #moderacja #tibia #gry
źródło: comment_1612941322jqu5U9n4VjABSdPhHiV9O7.jpg
Pobierz- 0
kolejny przykład od @diogene :
źródło: comment_1612941212CdXMIR3jaZUAm1zvmaGdGY.jpg
PobierzTo jest ciekawe bo nie grałem to po kilka razy w tygodniu dostawałem maile że ktoś próbował się logować na moje konto i że złe hasło, wiecie o co chodzi bo widziałem że dużo osób to dostawało. Po jakimś czasie teraz wróciłem sobie do w miarę regularnej gry, nawet kupiłem sobie pacca i uwaga!!! Od 2 tygodni jak zacząłem grać spowrotem, nagle nikt nie próbuje się włamać. Widziałem że ktoś wcześniej pisał
Komentarz usunięty przez autora
@Kalinke01 dlatego mówię, że o niebo lepiej kupić nawet te 100skille niż się męczyć i wastowac czas na kiepa całkowicie od 0
GIVEAWAY O 18:00
Glejt + Stamina Doll dla każdego online!
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #giveaway
Glejt + Stamina Doll dla każdego online!
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #giveaway
źródło: comment_1612880871zKopIjtSmNu3A1c8iCoQxr.jpg
PobierzKtoś wie jak zagrać w Tibię ale single player na wersji 7.6? Mam serwer który działa, ale nie mam pojęcia jak na niego wejść, ktoś cos? :s
#tibia
#tibia
Komentarz usunięty przez autora
@malosolna_ikra: co to ten Tetris ? Logujesz na rookguardzie i co potem robisz z jednym kolega ?
- 8
Czołem Mirasy,
zamknęliśmy beta testy naszej gry #rpg na platformie #steam i przygotowujemy się do premiery. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udzielane wsparcie i solidny feedback!
P.S. Jeżeli są tutaj fani #tibia, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją, ponieważ już w drugim kwartale tego roku zaczniemy prace nad trybem #mmorpg
#meatrpg #gry #pixelart
zamknęliśmy beta testy naszej gry #rpg na platformie #steam i przygotowujemy się do premiery. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udzielane wsparcie i solidny feedback!
P.S. Jeżeli są tutaj fani #tibia, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją, ponieważ już w drugim kwartale tego roku zaczniemy prace nad trybem #mmorpg
#meatrpg #gry #pixelart
źródło: comment_1612868041wNkNYFl4ztaRE9Aq5h6vLs.jpg
Pobierz- 3
- 2
@AscendedFromTomorrow: pixelart, survival rpg, Kanada XIX wiek w czasie gorączki złota, miasteczko Washagami odcięte od świata w czasie epidemii czarnej ospy, indiańskie legendy i zagadka nowoodkrytej materii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Hej, legendarny serwer WAR startuje w piątek o 18:00! Na serwerze nie expisz na potworach, a innych graczach ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://karamy-war.com/
#tibia #ots tag do czarno: #mrozuots
#tibia #ots tag do czarno: #mrozuots
źródło: comment_16128649988umXSCGZh5aYkgsqVoY4c7.jpg
Pobierzdługo potrwa ta przerwa ?
#tibia
#tibia
- 1
@ostatnidzienwakacji: do 11
- 1
ja pienie
Grałem lata świetle temu i teraz z racji ze mi się musi wróciłem. Mam RP 138 lvl EK 100 lvl ED i MS 80 lvl. Ogólnie jest spoko ale nie wiem gdzie i jak huntować plus czy opłaca się aktualnie grać solo? #tibia
Btw gram na Harmonii
Btw gram na Harmonii
- 2
@Anmo: co xDDDDDD
widziałem juz różne dziwne teorie tibijczyków ale ta Twoja jest złoto xD
normalnie jest bonus w party
widziałem juz różne dziwne teorie tibijczyków ale ta Twoja jest złoto xD
normalnie jest bonus w party
- 4
@Anmo: to już Ci tłumaczę. Zmiany staminy były wprowadzone w marcu 2020
Balans potworów, który najczęsciej oznaczał obniżenie expa został wprowadzony w ... marcu 2020
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
nic nie było zmienione w bonusie do expa w party
Balans potworów, który najczęsciej oznaczał obniżenie expa został wprowadzony w ... marcu 2020
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
nic nie było zmienione w bonusie do expa w party
Gracz 1 ma domek A, gracz 2 ma domek B. Chcą się nimi wymienić. Domki są w miarę podobne w cenie. Gracze się nie znają więc niekoniecznie muszą sobie ufać. Jak to zrobić, żeby nie wyjść jak Zabłocki na mydle?
#tibia
#tibia
@WhiteRower no i innej możliwości nie ma
- 0
@frems: tak.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kodecss musisz mieć ziomali
- 1
@Vadzior: Ja bym sobie sam to przebiegł bo mam 250 ek tylko chodzi o ludzi, którzy mi staną na kafelkach
@zielonykrul: Bo chce addona do demon outfit
@zielonykrul: Bo chce addona do demon outfit
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























źródło: https://www.instagram.com/metin2memy/
#metin2 #tibia #gry #tlustyczwartek #memy
źródło: comment_16130554597l1lShInEZCXnmloPtiEBu.jpg
Pobierzmetin2
tag tibia
Madry ty jestes?