Da się kogoś afkującego ubić przez bramkę lvl za którą są moby bijące obszarówki, itp? Konkretnie to infernalisty. Bije to do bestiarki, ale resp nie wyrabia. Chcę spokojnie ze 2min sobie afknać za bramką lvl. Dalej odejść nie mogę bo wejście na to miejscówkę kosztuje soila. Chodzi o spot na yalahar za ogniową ścianą, za którą jest zaraz bramka lvl.
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzosz89: No musisz mieć w bp soila, obojętnie jaki, przechodzisz przez ścianę ognia, soil znika, dalej masz bramkę lvl i za nią infernalisty. 5 sztuk. I to cała filozofia. Jak wyjdziesz przez ściane ognia to już nie wejdziesz bez soila.
  • Odpowiedz
@Qbol69: jeśli chcecie bardzo dobre cyfry to co tu dużo mówić tylko issavi i lava loorkery. A jak chcecie sobie biegać i zwiedzać to możecie spróbować jeszcze oramond west, jak będziecie biegali blisko siebie powinno nie być większych problemów tam. Mimo wszystko cyfry do lorkerow się nie zbliża :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy dobrze robię palkiem na off trenie dista. A jak online to magic? Tak myślę czy nie kupić rodów i magica nie podbic no do 20. Mam 60lvl.
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M83_: powiedziałbym nawet że ci się zwróci dość szybko.

Poza tym jak trenujesz mlvl na online? Rohy i softy możesz palić i do tego skillowac online także w ogóle w pyte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tibia

Wbiłem na secure :D, jak są jacyś mircy co zaczynają od nowa lub wracają po jakimś czasie jak ja to może dodajmy sie do VIP i jakieś th kiedyś coś? Nie robię PG, raczej na relaksie gram
52 ek pacc 118 sword także jestem gotowy do boju -- Elyn Favar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest ciekawe bo nie grałem to po kilka razy w tygodniu dostawałem maile że ktoś próbował się logować na moje konto i że złe hasło, wiecie o co chodzi bo widziałem że dużo osób to dostawało. Po jakimś czasie teraz wróciłem sobie do w miarę regularnej gry, nawet kupiłem sobie pacca i uwaga!!! Od 2 tygodni jak zacząłem grać spowrotem, nagle nikt nie próbuje się włamać. Widziałem że ktoś wcześniej pisał
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jak zagrać w Tibię ale single player na wersji 7.6? Mam serwer który działa, ale nie mam pojęcia jak na niego wejść, ktoś cos? :s
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirasy,

zamknęliśmy beta testy naszej gry #rpg na platformie #steam i przygotowujemy się do premiery. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udzielane wsparcie i solidny feedback!

P.S. Jeżeli są tutaj fani #tibia, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą produkcją, ponieważ już w drugim kwartale tego roku zaczniemy prace nad trybem #mmorpg

#meatrpg #gry #pixelart
meat_rpg - Czołem Mirasy, 

zamknęliśmy beta testy naszej gry #rpg na platformie #s...

źródło: comment_1612868041wNkNYFl4ztaRE9Aq5h6vLs.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AscendedFromTomorrow: pixelart, survival rpg, Kanada XIX wiek w czasie gorączki złota, miasteczko Washagami odcięte od świata w czasie epidemii czarnej ospy, indiańskie legendy i zagadka nowoodkrytej materii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grałem lata świetle temu i teraz z racji ze mi się musi wróciłem. Mam RP 138 lvl EK 100 lvl ED i MS 80 lvl. Ogólnie jest spoko ale nie wiem gdzie i jak huntować plus czy opłaca się aktualnie grać solo? #tibia

Btw gram na Harmonii
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anmo: co xDDDDDD
widziałem juz różne dziwne teorie tibijczyków ale ta Twoja jest złoto xD
normalnie jest bonus w party
  • Odpowiedz
@Anmo: to już Ci tłumaczę. Zmiany staminy były wprowadzone w marcu 2020
Balans potworów, który najczęsciej oznaczał obniżenie expa został wprowadzony w ... marcu 2020
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

nic nie było zmienione w bonusie do expa w party
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gracz 1 ma domek A, gracz 2 ma domek B. Chcą się nimi wymienić. Domki są w miarę podobne w cenie. Gracze się nie znają więc niekoniecznie muszą sobie ufać. Jak to zrobić, żeby nie wyjść jak Zabłocki na mydle?
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach