Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
Siema jaki pierwszy charm dla rpka 160 lvl ? ogolnie gram caly czas praktycznie solo. Slyszalem ze jak solo to najlepiej wziac dodga jako pierwszy ale sam nie wiem co myslicie ?
#tibia
#tibia
@Pumeeq generalnie musisz się zastanowić jak będzie wyglądać Twoja gra w przyszłości. Na obecna chwilę tak naprawdę większej różnicy Ci nie zrobi ofensywny Charm czy dodge.
Na Twoim miejscu zbierałbym punkty do momentu aż dojdziesz do miejsca, w którym ograniczasz się do kilku miejsc w których expisz (zapewne skończysz na asurach/Rosha) i wtedy odblokował to co najbardziej się przyda w tych miejscach.
Na Twoim miejscu zbierałbym punkty do momentu aż dojdziesz do miejsca, w którym ograniczasz się do kilku miejsc w których expisz (zapewne skończysz na asurach/Rosha) i wtedy odblokował to co najbardziej się przyda w tych miejscach.
@Pumeeq: na 160 i tak klat nie stoisz, więc nie zaczynaj od dodge. Ja wziąłem zapa bo męczyłem banutę/medusy i ss za Goromą (Talahu?) no i przyda się na silencery i asurki chyba też. Potem freeza bo jest też bardzo uniwersalny (dt, hellspawny). Dopiero jako trzeci charm brałem dodge bo już coś tam zaczynałem bloczyć.
Warto tu dodać, że jeden charm wpadł mi za darmo za lightbearera, więc miałem też
Warto tu dodać, że jeden charm wpadł mi za darmo za lightbearera, więc miałem też
@Endziendzelo123: mmm brzmi nieźle
- 1
@karpadoor ta można kiedyś zebrać porządna ekipę i się pobawić
na jakiej tombie jest najwiecej crypt shamblerow ?
#tibia
#tibia
- 1
@ostatnidzienwakacji: Ja na shadow bestiarke robiłem
@ostatnidzienwakacji wyspa ramoa
- 1
Dzięki wykopkom i ich pomysłowi ~2k minosów w ~2 godziny i można lecieć po Nose Ringa ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tibia
#tibia
- 10
200k golda na godzine, ta gra jest easy. Polecam na hunta zabrac dobra tarcze bo dziobią skubane ostro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
#tibia
źródło: comment_1612624708xuOF6M9bJWqnGZOwmOqUTw.jpg
Pobierz- 3
@M83_: teraz sobie pomyśl tak.
1h zbierania, które nic nie wnosi do twojej postaci oprócz 200k złota w grze
1h roznoszenia ulotek - +/- 15 zł - 2kk w tibi + trochę ruchu w realu
Chyba musiał bym mieć coś z głową, żeby w dzisiejszych czasach w grze zbierać coś co niema wpływu na rozwój postaci. Zamiast to kupić za real pieniądze.
Ja rozumiem 1h expa gdzie masz skile, lvl
1h zbierania, które nic nie wnosi do twojej postaci oprócz 200k złota w grze
1h roznoszenia ulotek - +/- 15 zł - 2kk w tibi + trochę ruchu w realu
Chyba musiał bym mieć coś z głową, żeby w dzisiejszych czasach w grze zbierać coś co niema wpływu na rozwój postaci. Zamiast to kupić za real pieniądze.
Ja rozumiem 1h expa gdzie masz skile, lvl
- 1
@kodecss: Jedyne co kupuję za kasę to paca.
jak teraz bije sie bossy 300 ed z ta utama? chodzi mi o oberonja,scarlett i bossy na vengoth?
gdzie najlepiej expic takim 300 ed solo albo w duo?
#tibia
gdzie najlepiej expic takim 300 ed solo albo w duo?
#tibia
@Exevo_gran_mas_flam shoulder plate, bear skin z imbu na Life leech, Cobra rod, dreamwalking boots + prismatic ring i mozesz uderzać nawet solo myśle, czasami przepinaj utame i tyle. Nie wiem jakie masz eq a to duzo zmienia. Najlepiej na takim lvl na jakieś th się zalapac np na niebieskie spectry czy katedrę, będziesz mial najlepszy exp
- 1
@Penetrator69: dzieki za info ziom
380 ms, gdzie expić solo? nie musi być profit. Trochę nohand bo nie grałem 4 lata.
#tibia
#tibia
@jadepobiegac wykop w pigułce.
Spójrz sobie Przyjemniaczku datę dodania. Leć teraz tam i pozdrów Henricusa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Spójrz sobie Przyjemniaczku datę dodania. Leć teraz tam i pozdrów Henricusa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@jadepobiegac idąc twoim durnym tokiem rozumowania, swoją droga podążając drogą twojego youtubowego bożka to można blokować demony na 8lvl, ale ani sensu ani logiki w tym.
Jednak skoro jesteś na tyle ograniczony, że tego nie pojmujesz to nawet nie ma dalszego sensu by cokolwiek z tobą konwersowac.
Fajnie mieć kolejnego błazna do kolekcji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jednak skoro jesteś na tyle ograniczony, że tego nie pojmujesz to nawet nie ma dalszego sensu by cokolwiek z tobą konwersowac.
Fajnie mieć kolejnego błazna do kolekcji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jakie są teraz boty do tibii o ile są? Kiedys czesto byly te masbany a teraz cisza. Ludzie przestali czy znowu boty wyprzedzily tibie?
#tibia
#tibia
@koneserpolmosu: wykryć go bardzo ciężko, bo działa na zasadzie ekranu zdalnego, jeśli nie będzie znowu leaku IP jego wirtualnych maszyn to bezpieczny
Ostatnio na discordzie trochę płaczą ze bany co chwile dostają ;P
80 EK PACKK gdzie korzystac z double respa solo #tibia
- 0
@Arogancky: wlasnie myslalem nad bestiarka, a co poelcasz wbiajc na bestiarty
@CzasemBiegamCzasemGram: elfy, minosy, osy, orki xD
wszystko to co jest proste a klepanie na normalnym respie jest męczarnią. Jak masz jakiś sensowny mlvl to jakieś ava / gfb i można się bawić
wszystko to co jest proste a klepanie na normalnym respie jest męczarnią. Jak masz jakiś sensowny mlvl to jakieś ava / gfb i można się bawić
- 4
Gdyby nie wy... Gdyby nie wy koledzy wykopowicze to nie wbil bym tego lvla bez was. Zaledwie dwa tygodnie temu pamietam jak biegalem na swamp trollach i cieszylem sie z kazdego medicine pounch a zaraz mam pierwszy milion ktory swoimi ciezkimi recyma uzbieralem( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
#tibia
źródło: comment_1612556273uDRcOLQAgCBgg2m1zxBBcg.jpg
PobierzTaki mały tip dla ludzi, którzy w czasie rapida muszą się męczyć z botami na spotach. Pushować przy kupowaniu suppli, po chwili dają loga lub idą na offa póki właściciel nie wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
#tibia
Jakiś cukiernik?
#tibia
#tibia
- 2
@shaelix92 cholera na apce jestem, jade autem z robory, nie moge znalezc jak odblokowac, po 36 moge puscic 3 szt. Za 20 min odblokuje jak sie ogarne i dojade
Jezeli osoba ktora po wygraniu postaci na bazarze nie uzbiera tckow to poniesie za to jakies konsekwencje?
#tibia
#tibia
@konradduzek nie, bo 10% z 10k to 1k
- 1
Oki, juz ogarniam. Dzieki @jadepobiegac
- 4
#tibia #antica
Ale w tej grze się na niskim lvl zarabia hajs, bez porównania do tego co było z 10 lat temu.
- do 20 lvl siedziałem na swamp trolach i zlociłem z 12 medicn baagów
- do 26 lvl siedzę na żółwiach i wyleciało na chwilę obecną 10 skorup żółwia
Czyli +/- 150k , na tibi 7.6 czy innej mogłem sobie o takiej pomarzyć i do 50
Ale w tej grze się na niskim lvl zarabia hajs, bez porównania do tego co było z 10 lat temu.
- do 20 lvl siedziałem na swamp trolach i zlociłem z 12 medicn baagów
- do 26 lvl siedzę na żółwiach i wyleciało na chwilę obecną 10 skorup żółwia
Czyli +/- 150k , na tibi 7.6 czy innej mogłem sobie o takiej pomarzyć i do 50
@kodecss: 150k to kiedyś był pacc na 3 miesiące xd
- 5
@kubaadamek: no ten quest powinien być zmieniony albo usunięty bo teraz uzbierać 4 ludzi na 20 lvl to jest raczej niemożliwe chyba, że na nowym serwie. Jeszcze ten dreszczyk, gdzie z kumplem czekaliśmy do wieczora w tej świątyni gdzie się odbiera nagrody, żeby spokojnie wrócić do depo i żeby nikt nas nie zabił po drodze.
- 4
@Elev: bez deadów to ty byś chyba już z bobkiem się ściagał XD
- 8























#tibia #gry #mmorpg #nolife
źródło: comment_1612736340YPP81LxSmMdwooSyn2K2FN.jpg
Pobierz