Wpis z mikrobloga

Ostatnio w teamhuncie koleś mi mówił, że jakim cudem gram bez zbieraczki (makro na xmousie, zbierające loot dookoła chara po zbiciu klaty). Ponoć praktycznie każdy z tym gra. Ja jestem prostym graczem i klikam sobie pojedynczo. Korzystacie z takiego czegoś?

#tibia
  • 12
Ostatnio w teamhuncie koleś mi mówił, że jakim cudem gram bez zbieraczki (makro na xmousie, zbierające loot dookoła chara po zbiciu klaty). Ponoć praktycznie każdy z tym gra. Ja jestem prostym graczem i klikam sobie pojedynczo. Korzystacie z takiego czegoś?


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: PG nie ma zasad, zawsze sobie zaczniesz wymyślać, a to zbieraczka przydatna, a to atuheal przydatny, a to autopotrawka, a to 14 botów zarabiających na boosty też są spoko.
Zawsze
@bobikufel zalezy jakie masz podejscie do gry, niektorzy to jako sport rywalizacje traktuja i taki top team to duza presja i cyferki musza sie zgadzac jak chcesz byc najlepszy na servie wszystkie chwyty dozwolone, auto heal czy zakladanie e ringa jak ci hp spadnie o 70% to normalne rzeczy skrypty itp. Exp kalkulatorem liczony zeby bylo optymalnie na klacie. Inni graja casualowo itp. Graj tak jak lubisz ale jak wejdziesz na wyzszy