#tibia Mireczki kochane, cos dla MSa na PG 200lvl+ (kasa nie gra roli) polecacie? Szukalem roznych opcji ale jakos wszystko juz sie zestarzalo i podejrzewam ze sa lepsze miejscowki albo slabo mi te szukanie idzie...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@f3nix: przede wszystkim th, nic tak nie daje expa. Jako ms najmniej ryzykujesz idąc z randomami. Powinieneś mieć najmniejsze waste, niczego nie masz na klacie.
@f3nix
Jak solo to tak:
1. Gloothy jakieś 1.7 kk/h będziesz mial
2. Weremoby na Edron 1.9 - 2kk
3. Oramond West około 2.4kk
4. Hero fortress 1.7
Jak solo to tak:
1. Gloothy jakieś 1.7 kk/h będziesz mial
2. Weremoby na Edron 1.9 - 2kk
3. Oramond West około 2.4kk
4. Hero fortress 1.7
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kodecss:
3. Chyba nie, ale jak wrzucisz wszystko na kupę to możesz wyciągać konkretne itemy retrievem
3. Chyba nie, ale jak wrzucisz wszystko na kupę to możesz wyciągać konkretne itemy retrievem
- 0
@kodecss 1. da sie wylaczyc w opcjach
2. wylacz efekty swietlne, tez w opcjach
3. nie da sie
4. 3h
5. wyrzuca Cie do twojego przypisanego miasta, tylko nie mozesz uzyc jesli masz "walke" albo w danym miejsu jest blokada wylogowania (roomy z bossami)
2. wylacz efekty swietlne, tez w opcjach
3. nie da sie
4. 3h
5. wyrzuca Cie do twojego przypisanego miasta, tylko nie mozesz uzyc jesli masz "walke" albo w danym miejsu jest blokada wylogowania (roomy z bossami)
Gracie jak nie macie już zielonej staminy?
#tibia
#tibia
@M83_
Jak mam czas i mam co robić w grze to tak
Jak mam czas i mam co robić w grze to tak
nie, albo flipuje albo zmieniam gre
08:54 You advanced from Level 252 to Level 253. #tibia
128 RP 103 dist. Do którego latać na grimach? (lava lurkery odpadają serwer dominando)
#tibia
#tibia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@adammonstr: ja to bym pierd serwer z jakimś domimando
siekiera motyka armor golden twoja stara to beholder #tibia
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Coterson: A ja mu suby dawałem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Komentarz usunięty przez moderatora
@M83_: Nie ma aż tylu ludzi na serwerze żeby każdy itemek sprzedawał się w mgnieniu oka. Normalne jest to, że trzeba czasami poczekać więc nie kręć afery. Sprawdzaj często czy ktoś nie wystawił tego samego minimalnie taniej i polecam wystawianie na aukcje w godzinie szczytu Twojego serwera a nie o 8 rano
konto usunięte via Android
- 0
Gdzie expic 20 knightem? Byłem na tortoise na fenrock, ale tam trochę ponad 60k/h.
Macie jakiś poradnik dla knighta na PG?
Gdzie expic na kolejnych lvl?
#tibia
Macie jakiś poradnik dla knighta na PG?
Gdzie expic na kolejnych lvl?
#tibia
- 1
@SpawaczPolimeru: mutated human na yalahar do 50-60, potem roaring lion darashia
@SpawaczPolimeru: o tak, mutated humany dobra sprawa :D
aczkolwiek jak masz ~80 skilla w broni to zajrzyj do veno na stonerefinery, jak będzie mało ludzi to szybko wbijesz lvl żeby iść na coś fajniejszego ;)
aczkolwiek jak masz ~80 skilla w broni to zajrzyj do veno na stonerefinery, jak będzie mało ludzi to szybko wbijesz lvl żeby iść na coś fajniejszego ;)
- 0
@Asdasiq: to jest legitne?
konto usunięte via Zakop
- 0
@Grubyarchi: Jasne, strona figuruje nawet jako supported fansite na t.com.
Giveaway o 18:00!
Każda zalogowana osoba otrzyma Miksturę Doświadczenia i Stamina Doll. Idealne połączenie do Triple & Double XP ✌
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #giveaway
Każda zalogowana osoba otrzyma Miksturę Doświadczenia i Stamina Doll. Idealne połączenie do Triple & Double XP ✌
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #giveaway
źródło: comment_16114012984ORlsClXAd7nbINv4p6MCC.jpg
PobierzKupywac bohy dla palka? Spotkałem się z różnymi opiniami.
#tibia
#tibia
2 duże ciastkeczka, jak by ktoś chciał
:) #tibia
:) #tibia
Gdzie jest jakieś fajne expowisko ze smokami? Coś takiego, żeby spokojnie sobie można biegać z nimi pojedynczo. Wiem, że mogę sprawdzić na jakichś stronkach ale nie grałem długo i nie wiem do których miejsc jest ciężko dojść a gdzie łatwo itd.
#tibia
#tibia
konto usunięte via Android
- 0
Opłaca się nosić spellbook z inqu z +3mlvl?
#tibia
#tibia
- 0
Tak a o co chodzi
@SpawaczPolimeru
A odpowiedź to zależy będzie okey?
A odpowiedź to zależy będzie okey?
- 0
Krokodyle byly spoko, w poradniku pisali ze nastepne tarantule. Szczerze nie nudze sie jak przy swamp trollach xD
Pozdro z fartem.
#tibia
Pozdro z fartem.
#tibia
źródło: comment_1611336754qguAGG7lHwCDr5l8auptfV.jpg
Pobierz@wierzacykatolik
Pkowanie bywa, ale nie dużo, ludzi sporo, ale da się żyć :)
Pkowanie bywa, ale nie dużo, ludzi sporo, ale da się żyć :)
- 1
@wierzacykatolik: ... graczy i może by było gdzie expić

- 12
14:13 You advanced from Level 249 to Level 250. #tibia
- 1
Jest jakas polska gildia na relania ktora przygarnie noobka? Czuje sie jak bym gral na singlu. Chociaz wszystkie spoty dla mnie xD
#tibia
#tibia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@bobikufel: tylko damora xD





















#wykopots #mirkots #tibia
źródło: comment_1611511693HjfgcilGyEAsjUMbOoTk4M.jpg
PobierzWbijać discord