#tibia Mireczki kochane, cos dla MSa na PG 200lvl+ (kasa nie gra roli) polecacie? Szukalem roznych opcji ale jakos wszystko juz sie zestarzalo i podejrzewam ze sa lepsze miejscowki albo slabo mi te szukanie idzie...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@f3nix: przede wszystkim th, nic tak nie daje expa. Jako ms najmniej ryzykujesz idąc z randomami. Powinieneś mieć najmniejsze waste, niczego nie masz na klacie.
  • Odpowiedz
@f3nix
Jak solo to tak:
1. Gloothy jakieś 1.7 kk/h będziesz mial
2. Weremoby na Edron 1.9 - 2kk
3. Oramond West około 2.4kk
4. Hero fortress 1.7
  • Odpowiedz
@kodecss 1. da sie wylaczyc w opcjach
2. wylacz efekty swietlne, tez w opcjach
3. nie da sie
4. 3h
5. wyrzuca Cie do twojego przypisanego miasta, tylko nie mozesz uzyc jesli masz "walke" albo w danym miejsu jest blokada wylogowania (roomy z bossami)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gracie jak nie macie już zielonej staminy?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M83_: Nie ma aż tylu ludzi na serwerze żeby każdy itemek sprzedawał się w mgnieniu oka. Normalne jest to, że trzeba czasami poczekać więc nie kręć afery. Sprawdzaj często czy ktoś nie wystawił tego samego minimalnie taniej i polecam wystawianie na aukcje w godzinie szczytu Twojego serwera a nie o 8 rano
  • Odpowiedz
Gdzie expic 20 knightem? Byłem na tortoise na fenrock, ale tam trochę ponad 60k/h.

Macie jakiś poradnik dla knighta na PG?
Gdzie expic na kolejnych lvl?

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupywac bohy dla palka? Spotkałem się z różnymi opiniami.
#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jest jakieś fajne expowisko ze smokami? Coś takiego, żeby spokojnie sobie można biegać z nimi pojedynczo. Wiem, że mogę sprawdzić na jakichś stronkach ale nie grałem długo i nie wiem do których miejsc jest ciężko dojść a gdzie łatwo itd.

#tibia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hejka mirki co myslicie o swiecie antica , widze ze w porywach gra tam az 900 ludzi , jest tam gdzie expic jakims 100 ek albo czy pk'uja ostro (nigdy przedtem nie gralem na pvp swiecie takze)
#tibia #antica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakas polska gildia na relania ktora przygarnie noobka? Czuje sie jak bym gral na singlu. Chociaz wszystkie spoty dla mnie xD
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach