174ek, 106 sword gdzie expic pod profit albo przynajmniej na 0 i w miarę dobry exp był? No i jakie eq najlepsze na mój lvl #tibia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
dawson2394
via Wykop Mobilny (Android)- 1
konto usunięte via Android
- 0
@dawson2394 mutated tigery, na tej nowej wyspie te gsy nowe, gray island, goroma, port hope gsy, vampiry edron

Kafarov
- 0
@dawson2394: Exotic Cave Spidery z Pirate Tail Questa, do 2kk/h na staminie i 300k+ profitu.
- 27
Przeglądam z ciekawości stare newsy na forum tibia.pl i aż nostalgłem jak zobaczyłem tego gifa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przypomniały mi się dawne czasy, jak byłem gówniakiem i dopiero zaczynałem grać, a informacji szukałem na tibia.pl i tibia.org.pl. I zdawałem sobie sprawę, że jako biedak mogę pomarzyć o pacc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tibia
Przypomniały mi się dawne czasy, jak byłem gówniakiem i dopiero zaczynałem grać, a informacji szukałem na tibia.pl i tibia.org.pl. I zdawałem sobie sprawę, że jako biedak mogę pomarzyć o pacc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tibia
źródło: comment_1612041378ClGGsAsqGuSWD5niaS2dV4.gif
Pobierz@ZarejestrowanyMimoWoli: Wtedy pacca na miesiac nawet nie bylo. Tylko 90, 180 i 360 dni
- 2
@ZarejestrowanyMimoWoli: Ja tak samo, te 100 zł na 3 miesiące to była dla mnie abstrakcja. xD
Gdyby pacc był za 10 czy nawet za 20 zł miesięcznie to może bym się jeszcze w to bawił, ale tak to musiałem sobie odpuścić. xD
Trochę to było głupie, bo wystarczyło znaleźć sobie gdzieś pracę w wakacje, zarobić na szybko te 400 zł i można było kupić pacc nawet na cały rok, i
Gdyby pacc był za 10 czy nawet za 20 zł miesięcznie to może bym się jeszcze w to bawił, ale tak to musiałem sobie odpuścić. xD
Trochę to było głupie, bo wystarczyło znaleźć sobie gdzieś pracę w wakacje, zarobić na szybko te 400 zł i można było kupić pacc nawet na cały rok, i
meanwhile on old fortress:
-1: 2 osoby
-2: 5 osób a jak wychodziłem to mijałem jeszcze 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
idzie gdzieś fajnie podexpić na 92ek + 60 ed?
#tibia
-1: 2 osoby
-2: 5 osób a jak wychodziłem to mijałem jeszcze 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
idzie gdzieś fajnie podexpić na 92ek + 60 ed?
#tibia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Arogancky: tam kawal drogi to malo ludzi, a dli duzo i exp ladny, na dropa nie liczcie raczej, mi przy 400dl nawet fs nie spadl :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Nevinn o ja wlasnie team montuje i chyba ms nie bedziemy miec to sie odezwe
- 0
- 1
gra ktoś na refugia i szuka rp xD ta gra solo jest bez sensu
#tibia
#tibia
- 0
Ciasteczka tibiskie, niecałe dwa pakiety. Więcej info priv.
#tibia
#tibia
- 0
#tibia
Mirki bo ponoć da się przedłużyć preya, teraz mam Sea Serpenty 100% exp i chciałbym to jeszcze przedłużyć o kolejne 2h jak to zrobić ?
Mirki bo ponoć da się przedłużyć preya, teraz mam Sea Serpenty 100% exp i chciałbym to jeszcze przedłużyć o kolejne 2h jak to zrobić ?
@kodecss: -opcja 1; 5 wildcard zanim uplynie dany prey wybierajac opcje lock prey - zostawiasz sobie danego preya i mobka na 2h
-opcja 2; masz aktywnego preya, zanim Ci sie skonczy to robisz reroll na GP (czyli np zostaje Ci jeszcze minuta danego preya) - robisz reroll i masz zablokowany dany rodzaj preya (np XP 10/10) ale moba musisz wylosowac ciagle rollujac listy (albo jak masz mega niefart ostatecznie wybrac
-opcja 2; masz aktywnego preya, zanim Ci sie skonczy to robisz reroll na GP (czyli np zostaje Ci jeszcze minuta danego preya) - robisz reroll i masz zablokowany dany rodzaj preya (np XP 10/10) ale moba musisz wylosowac ciagle rollujac listy (albo jak masz mega niefart ostatecznie wybrac
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jakie są najlepsze bronie dla palka i knighta od 8 lvla? Dużo zmienili w tej kwestii po tym wielkim updacie klas?
#tibia
#tibia
#tibia
Gdzie expic 120rp na pacc by zrobić dobry profit?
Kiedyś wiem że fajnie się latało na Zao na lizardach, Choseny to byłby sztos. Ale to było 7 lat temu
Teraz jest coś nowego może?
Gdzie expic 120rp na pacc by zrobić dobry profit?
Kiedyś wiem że fajnie się latało na Zao na lizardach, Choseny to byłby sztos. Ale to było 7 lat temu
Teraz jest coś nowego może?
@Grubyarchi: Mini Rosh jeżeli pod profit.
@Grubyarchi th - team hunt
Mutated tigery masz na yalahar.
Mutated tigery masz na yalahar.
BOOST EVENT do końca weekendu!
– Mikstura Doświadczenia: 40 minut → 80 minut
– [LORD EXP] Dynia: 60 minut → 120 minut
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #event
– Mikstura Doświadczenia: 40 minut → 80 minut
– [LORD EXP] Dynia: 60 minut → 120 minut
#tibia #tibiazwykopem #ots #cyleriapl #event
źródło: comment_1611927762NmELq44ALLv24hs5tst2NB.jpg
Pobierz13:12 You advanced from Level 259 to Level 260.
#tibia
#tibia
- 20
- 7
Nowy changelog dodany na stonkę i poniżej:
Systemy itp:
- możliwość wzięcia ślubu u Natanka
--- wsparcie obu języków
--- kupno wedding outfit box u Piroga
Systemy itp:
- możliwość wzięcia ślubu u Natanka
--- wsparcie obu języków
--- kupno wedding outfit box u Piroga
- 0
@Geron: Mam małą sugestie co mozna by fajnego dodac.
Chodzi o itemki z Hot Cuisine Quest mogl by byc jakis quest weekly/monthly gdzie dostajemy 3 takie potrawki.
A jak by jeszcze mutated baty zniknely z Souleater'ow to byla by bajka, albo przynajmniej dostep byc bardziej normalny bo teraz z mirko lece przez pol mapy. No i kupowanie inbu zeby bylo normalne okienko trade gdzie czesc itemkow sobie dropne a część
Chodzi o itemki z Hot Cuisine Quest mogl by byc jakis quest weekly/monthly gdzie dostajemy 3 takie potrawki.
A jak by jeszcze mutated baty zniknely z Souleater'ow to byla by bajka, albo przynajmniej dostep byc bardziej normalny bo teraz z mirko lece przez pol mapy. No i kupowanie inbu zeby bylo normalne okienko trade gdzie czesc itemkow sobie dropne a część
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
¯\_(ツ)_/¯
#tibia
#tibia
źródło: comment_1611860082rGdtgXqPBvxHiI4Aeprsi0.jpg
Pobierz@ostatnidzienwakacji dobry nick
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
siemka, ostatnio pytalem gdzie profitowac 400 rp a teraz pytanko gdzie takim rpkiem wyciagne najwiekszy exp solo?
#tibia
#tibia
- 1
#kiciochpyta #tibia
Może mi ktoś wyjaśnić jak się przelicza atak postaci.
Bo gram ek i ludzie mówią, że jak się expi solo i bierze się klaty powinno się expić z bronią dwuręczną.
Ale moim zdaniem jaki jest sens tego jak ja mam axe of destruction ktory ma 51 ataku i mam biegać z chopper of destruction który ma 1 ataku więcej. To jest aż tak zauważalne ?
Może mi ktoś wyjaśnić jak się przelicza atak postaci.
Bo gram ek i ludzie mówią, że jak się expi solo i bierze się klaty powinno się expić z bronią dwuręczną.
Ale moim zdaniem jaki jest sens tego jak ja mam axe of destruction ktory ma 51 ataku i mam biegać z chopper of destruction który ma 1 ataku więcej. To jest aż tak zauważalne ?
@kodecss: od jakiegos czasu juz nie gram to moze sie cos zmienilo ale mi sie wydaje ze chodzi o to, ze w tibii tylko dwa potwory mozna brac na shielding. wiec jak masz klate 8 potworow to tarcza pomaga tylko na 2, pozostale 6 bije cie tak samo, niezaleznie od tego jaka masz bron. oczywiscie to jest jeszcze kwestia tego gdzie expisz, jak jest ciezko to i tak lepiej z
@kodecss: 2 vs 3 sloty imbue
@bobikufel: O damorańczyk xd
- 2
#tibia
Czy Snake God's Sceptre ma jakąkolwiek wartość? Na markecie na moim świecie nie ma i nie było żadnej sztuki, a jak robiłem thais fire portal żeby miec mana imbu to mi spadło akurat.
Czy Snake God's Sceptre ma jakąkolwiek wartość? Na markecie na moim świecie nie ma i nie było żadnej sztuki, a jak robiłem thais fire portal żeby miec mana imbu to mi spadło akurat.

























