via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
174ek, 106 sword gdzie expic pod profit albo przynajmniej na 0 i w miarę dobry exp był? No i jakie eq najlepsze na mój lvl #tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeglądam z ciekawości stare newsy na forum tibia.pl i aż nostalgłem jak zobaczyłem tego gifa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przypomniały mi się dawne czasy, jak byłem gówniakiem i dopiero zaczynałem grać, a informacji szukałem na tibia.pl i tibia.org.pl. I zdawałem sobie sprawę, że jako biedak mogę pomarzyć o pacc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tibia
maciorqa - Przeglądam z ciekawości stare newsy na forum tibia.pl i aż nostalgłem jak ...

źródło: comment_1612041378ClGGsAsqGuSWD5niaS2dV4.gif

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZarejestrowanyMimoWoli: Ja tak samo, te 100 zł na 3 miesiące to była dla mnie abstrakcja. xD
Gdyby pacc był za 10 czy nawet za 20 zł miesięcznie to może bym się jeszcze w to bawił, ale tak to musiałem sobie odpuścić. xD

Trochę to było głupie, bo wystarczyło znaleźć sobie gdzieś pracę w wakacje, zarobić na szybko te 400 zł i można było kupić pacc nawet na cały rok, i
  • Odpowiedz
meanwhile on old fortress:
-1: 2 osoby
-2: 5 osób a jak wychodziłem to mijałem jeszcze 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
idzie gdzieś fajnie podexpić na 92ek + 60 ed?
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia
Mirki bo ponoć da się przedłużyć preya, teraz mam Sea Serpenty 100% exp i chciałbym to jeszcze przedłużyć o kolejne 2h jak to zrobić ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: -opcja 1; 5 wildcard zanim uplynie dany prey wybierajac opcje lock prey - zostawiasz sobie danego preya i mobka na 2h
-opcja 2; masz aktywnego preya, zanim Ci sie skonczy to robisz reroll na GP (czyli np zostaje Ci jeszcze minuta danego preya) - robisz reroll i masz zablokowany dany rodzaj preya (np XP 10/10) ale moba musisz wylosowac ciagle rollujac listy (albo jak masz mega niefart ostatecznie wybrac
  • Odpowiedz
Jakie są najlepsze bronie dla palka i knighta od 8 lvla? Dużo zmienili w tej kwestii po tym wielkim updacie klas?
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia
Gdzie expic 120rp na pacc by zrobić dobry profit?
Kiedyś wiem że fajnie się latało na Zao na lizardach, Choseny to byłby sztos. Ale to było 7 lat temu
Teraz jest coś nowego może?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy changelog dodany na stonkę i poniżej:

Systemy itp:
- możliwość wzięcia ślubu u Natanka
--- wsparcie obu języków
--- kupno wedding outfit box u Piroga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geron: Mam małą sugestie co mozna by fajnego dodac.
Chodzi o itemki z Hot Cuisine Quest mogl by byc jakis quest weekly/monthly gdzie dostajemy 3 takie potrawki.
A jak by jeszcze mutated baty zniknely z Souleater'ow to byla by bajka, albo przynajmniej dostep byc bardziej normalny bo teraz z mirko lece przez pol mapy. No i kupowanie inbu zeby bylo normalne okienko trade gdzie czesc itemkow sobie dropne a część
  • Odpowiedz
siemka, ostatnio pytalem gdzie profitowac 400 rp a teraz pytanko gdzie takim rpkiem wyciagne najwiekszy exp solo?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asury, potem asury, następnie asury a jak już skończysz z asurami koło ~700 lvla to możesz iść na rosha :)
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #tibia
Może mi ktoś wyjaśnić jak się przelicza atak postaci.
Bo gram ek i ludzie mówią, że jak się expi solo i bierze się klaty powinno się expić z bronią dwuręczną.

Ale moim zdaniem jaki jest sens tego jak ja mam axe of destruction ktory ma 51 ataku i mam biegać z chopper of destruction który ma 1 ataku więcej. To jest aż tak zauważalne ?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: od jakiegos czasu juz nie gram to moze sie cos zmienilo ale mi sie wydaje ze chodzi o to, ze w tibii tylko dwa potwory mozna brac na shielding. wiec jak masz klate 8 potworow to tarcza pomaga tylko na 2, pozostale 6 bije cie tak samo, niezaleznie od tego jaka masz bron. oczywiscie to jest jeszcze kwestia tego gdzie expisz, jak jest ciezko to i tak lepiej z
  • Odpowiedz
#tibia
Czy Snake God's Sceptre ma jakąkolwiek wartość? Na markecie na moim świecie nie ma i nie było żadnej sztuki, a jak robiłem thais fire portal żeby miec mana imbu to mi spadło akurat.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach