Wpis z mikrobloga

Z czego najlepiej bić carnivory magiem? Przyjmując, że będzie biegało się miedzy piętrami, z naciskiem na -2 i -3 aby wbić bestiarkę? Ava? Nie chce jakiegoś błędu popełnić bo obiło mi się uszy, że odbijają jakieś rodzaje ataków.
Biją tylko z fizyki czy jeszcze z jakiegoś żywiołu?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruskitrol: Hmm, a czemu gfb? Ava odbijaja czy coś?
Ja rozkminiłem to tak: menacing który ma najwięcej hp bo 3500 jest podatny na lód 20%, na ogień jest neutralny. Ale spiky ma tylko 2800 hp i jest neutralny na lód (ale podatny na gfb), podobnie lumberin (2600hp). Używając ava wszystkie będą padać w miarę równo. Natomiast z gfb bicie tego menacinga który ma najwięcej hp będzie się dłużyło.
Co myślisz
  • Odpowiedz
@Vadzior: musisz wziąć pod uwagę których jest najwięcej na respie a najwięcej jest Lumbering Carnivor później Spiky Carnivor i znikome ilości Menacing Carnivor. Lumberingi i Spiky są wrażliwe na ogień a Menacing neutralny także uważam że gfb jest najlepszym rozwiązaniem. I pierwszy raz słyszę że odbijają ataki xd a też na nich latałem sorkiem dosyć sporo.
  • Odpowiedz
@ruskitrol: Odbijają chyba fizykę, tak teraz wyczytałem.
Na -3 jest dużo menacing, a na -2 spiky. na -1 lumbering ale ten poziom akurat myślę, że odpuszczę, liczę, że wpadną jak będę biegał tylko -2 i -3, bo ich tylko 1k trzeba, a tamtych po 2,5k. Dlatego pomyślałem, o ava aby zbalansowały się czasy ich padania.
  • Odpowiedz