#tesla
Polecam filmik na temat uderzenia Tesla w ściane z obrazem drogi:

@Hatespinner Jest tez fragment na temat Zacka, i także MKBHD.

Podsumowując z różnych powodów można być nieobiektywnym czy też nie przyłozyć się do pewnych rzeczy bo myśli sie o czymś
zibizz1 - #tesla 
Polecam filmik na temat uderzenia Tesla w ściane z obrazem drogi:

...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@zibizz1: Nie wiem czemu tak zrobił. 2 miesiące temu nagrał film we współpracy z Google. Pewnie na podobnych zasadach co z Luminar. "Undisclosed". Może miał też jakąś umowę z nimi, że nie może się pokazywać z telefonem konkurencji przez jakiś czas.
Yelonek - @zibizz1: Nie wiem czemu tak zrobił. 2 miesiące temu nagrał film we współpr...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Cześć, zwykle kupowałem akcje na Revolut małymi partiami, albo mBank, a krypto w Revolucie również (byłem laikiem nie wiedziałem że da się taniej) no i jutro chcę zakupić za 50k akcji tesli (wybrać mBank czy warto może jednak xtb założyć)?
Jeśli chodzi o BTC to również za 50k i się zastanawiam czy Revolut X czy Binance? Z moich danych Binance wychodzi taniej tylko muszę przelewem bankowym im USD wpłacić.

Podpowie ktoś kto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BobekRobek: Dziwne pytanie, oczywiscie, ze tesla to banieczka, opiera sie na falszywych obietnicach muska. Stare modele aut, cybertruck, klamstwo na temat ai, robotow ktore na prezentacjach byly zdalnie sterowanie albo roboty tancerze byly przywiercone na stałe do podloza xd.
  • Odpowiedz
X.com (Twitter) wraca do wyceny z momentu przejęcia: 44 mld dolarów


X.com odzyskał wycenę 44 mld dolarów, wracając do wartości z momentu przejęcia przez Elona Muska. Wzrost zaufania inwestorów, poprawa wyników finansowych i integracja z xAI pomogły w odbudowie firmy.


Znalezisko: https://wykop.pl/link/7673159/x-com-twitter-wraca-do-wyceny-z-momentu-przejecia-44-mld-dolarow

It’s
anonimowy_programista - > X.com (Twitter) wraca do wyceny z momentu przejęcia: 44 mld...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inwestorzy wyceniali go na duzo wiecej


@Issac: A nie na mniej? Dlatego Musk próbował zbić cenę kiedy okazało się, że firma jest na drodze do bankructwa.
  • Odpowiedz
Czy Elon Musk to przypadkiem nie projekt rządowy?

Facet, który ‘przypadkiem’ dostaje kontrakty od NASA, kupuje Twittera, robi AI i jeszcze wymyślił auto, które wygląda jak polerowany dach. Ktoś powinien się temu przyjrzeć.


@Dxtr4: wow... to musiał by być bardzo długoterminowy projekt - pierwszy miliard Musk zaliczył za sprzedaż PayPal-a... A rozwój SpaceX był za czasów Bidena (wtedy zmiótł konkurencję z planszy)...
  • Odpowiedz
Jakieg Paypala? Musk byl wywalony zanim w w ogole Paypal powstal, przestan trollowac.


@krzywy_kanister: Wiki podaje, że był jednym z założycieli (fundatorów) ale jego jeszcze wcześniejszy biznes to zip2?

No więc musiał być to bardzo długoterminowy projekt, na przestrzeni kilku prezydentów i wielu opcji politycznych... Trzeba mieć grubą foliową (albo tęczową) czapeczkę żeby w to wierzyć...
  • Odpowiedz
  • 3
@gonzo91 polecam luknąć na YouTubie chiny i taxi tam już to działa i podobno są 3 lata do przodu. Zaczynają się już próby latających taksówek w Shenzen.
  • Odpowiedz
W końcu kapitalizacja #tesla zaczyna nabierać sensu w stosunku do rzeczywistości.
Ogromna cześć marketingu i wizerunku Tesli opiera się o twarz Muska „wizjonera”.
W USA 10 stanów, które najwiecej kupowały Tesle to również wszystkie stany głosujące na demokratów.
IMO smaruj pan lewar, short i do dna

dodatkowo oczywiście na całym swiecie sprzedaż Tesli maleje, pojawia się konkurencje, szczególnie Chiny maja tanie BYD z autopilotem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mafiozorek3: Mamy różnice w poglądach fundamentalnych, ale mogę Ci przedstawić jak ja to widzę. Pytasz gdzie jest potencjał na dalszy wzrost, a ja z kolei zapytam jaki był potencjał na wzrost poprzedni? Co takiego się działo wcześniej, że P/E było tak wysokie? Czy obecne krótkoterminowe spadki sprzedaży, zbiegające się w czasie z wielkimi emocjami politycznymi i oczekiwaniem na nowy model naprawdę mają aż tak ogromne znaczenie gdy mówimy o inwestowaniu?
  • Odpowiedz
Kiedy Tesla zacznie odbijać:
Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#tesla #gielda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mepps: manipulujesz lepiej niż te betony od spalin

a teraz w sondzie t-online.de aż 70% z prawie pół miliona badanych deklaruje że jednak kupi


Przecież to ta sama ankieta xD
Nie wiesz co wrzucasz, czy jeszcze gorzej
  • Odpowiedz