#strazpozarna #szwecja

To u nas nie ma co robić że się pchają do obcego kraju? I jeszcze 100x bogatszego od polski? Niech im ciapate gaszą jak ich tyle sprowadzili, najlepiej niech się kładą na ogniu bo szkoda wody. Jak wrócą to pasowało by się poważnie zastanowić czy potrzeba tyle etatów w straży skoro możemy sobie ot tak wysyłać tyle wozów za własne pieniądze i z własnym wyposażeniem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polscy strażacy są zaskoczeni ich przyjęciem w Szwecji.

"Nie spodziewaliśmy się takiego powitania" - powiedział kapitan Grzegorz Borowiec.

139 polskich strażaków i około 40 wozów strażackich przyłączyło się do sił przeciwpożarowych w Sveg w Härjedalen.

Kiedy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak właśnie robi się propagandę, fale newsy i inne gówna rodem z #tvpis.

@qlimax3 usunął mój komentarz, więc napiszę tutaj.

@qlimax3: komentarze się usuwa? Więc napiszę jeszcze raz. Pokaż cały klip a nie jedną, wygodna klatkę. W klipie jest mowa również o Polakach więc nie siej tej propagandy.

#strazpozarna #polska #niemcy #szwecja
k.....5 - Tak właśnie robi się propagandę, fale newsy i inne gówna rodem z #tvpis.

...

źródło: comment_WLsB87K4dweFrvtIWyPYZZPyc60GfOnD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@liptonski: usunąłem mu komentarz, bo napisał o jakimś "tvpis" to płacze. Gdyby w normalny sposób skrytykował mój wpis, to bym mu zostawił. Ale nie cierpię tych politycznych trolli, którzy nawet do strażaków politykę wplątają. I później płaczą jak im ktoś komentarze usuwa. To już nie pierwszy raz i nie ostatni.
  • Odpowiedz
Mieszkam w #szwecja . Pracuje w dużym hotelu, na stanowisku pracy mamy komputer dostępny dla wszystkich. Dzisiaj zachodzę do pracy, odpalam komputer a tam moim oczom ukazało sie to. A do tego kolega nauczył sie mowić dziękuje w naszym języku i ładnie podziękowal. Dawno nie było mi tak miło ;)
DownmiaN - Mieszkam w #szwecja . Pracuje w dużym hotelu, na stanowisku pracy mamy kom...

źródło: comment_59mc0SfuQBhxE8GLDU8z6YsgtJvJIEyg.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 302
@Wloczykij2: Dlatego ja nauczyłem kolegów mowić: dobrze, nie dobrze, dzien dobry, cześć i tym podobnych. Ostatnio przyszedł do pracy jeden nowy, pochodzący z Brazylii, No i mnie zaskoczył totalnie słownictwem: szczur, pijawka, sęp xD podobno pracował z Polakami i od takich sie przezywali xD
  • Odpowiedz
Wiecie może gdzie można sprawdzić info o przejezdności dróg? Bo na mapce widzę pożary pomiędzy Sztokholmem a lotniskiem Skavsta i nieco się sram że będzie trzeba jechać na około...
#szwecja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@popcorn84 @Gh0st @zelo1234 @ulan_mazowiecki @Naturmensch Niemiecki Spiegel podał że 52 strażaków z Niemiec jest w drodze do Szwecji. Może niemiecka stacja n-tv dala taki tytuł informując właśnie o tym a materiał filmowy był dłuższy. Sam Spiegel podał że z Polski do Szwecji przybyła rekordowa liczba strażaków ( 140 ) porównując z innymi krajami http://www.spiegel.de/panorama/gesellschaft/schweden-deutsche-feuerwehrleute-loeschen-waldbraende-a-1219632.html
  • Odpowiedz
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bryli: można tylko gdybać, czy do Rosji by posłali strażaków, ale kurde, tam zagrożeni byliby zwykli obywatele, a nasi strażacy na pewno z chęcią by pomogli. Głupio byłoby tak, czysto z przyczyn politycznych nie pomóc :O nigdy nie wiadomo kiedy nam taka pomoc się przyda i z której strony nadejdzie :D

Myślę, że teraz do Rosji by wysłali tak czy siak, gdyby była też taka sytuacja tam. A przynajmniej chcę
  • Odpowiedz