To u nas nie ma co robić że się pchają do obcego kraju? I jeszcze 100x bogatszego od polski? Niech im ciapate gaszą jak ich tyle sprowadzili, najlepiej niech się kładą na ogniu bo szkoda wody. Jak wrócą to pasowało by się poważnie zastanowić czy potrzeba tyle etatów w straży skoro możemy sobie ot tak wysyłać tyle wozów za własne pieniądze i z własnym wyposażeniem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
To u nas nie ma co robić że się pchają do obcego kraju? I jeszcze 100x bogatszego od polski? Niech im ciapate gaszą jak ich tyle sprowadzili, najlepiej niech się kładą na ogniu bo szkoda wody. Jak wrócą to pasowało by się poważnie zastanowić czy potrzeba tyle etatów w straży skoro możemy sobie ot tak wysyłać tyle wozów za własne pieniądze i z własnym wyposażeniem
"Nie spodziewaliśmy się takiego powitania" - powiedział kapitan Grzegorz Borowiec.
139 polskich strażaków i około 40 wozów strażackich przyłączyło się do sił przeciwpożarowych w Sveg w Härjedalen.
Kiedy
- 1335
#strazpozarna #szwecja #heheszki
źródło: comment_kpxAk0HhphHdlbL7uJHVxtPPhyXaTlR1.jpg
Pobierz- 0
Zauważyłem to podczas przejazdu kolumny polskich strażaków.
To motyw ludowy czy religijny?
#szwecja
źródło: comment_sc25vTVAFvOIfaofi01ext6TvkWqTwHd.jpg
Pobierz- 1
http://przegladbaltycki.pl/7671,midsommar-szwedzi-swietuja-przesilenie-letnie.html
@qlimax3 usunął mój komentarz, więc napiszę tutaj.
@qlimax3: komentarze się usuwa? Więc napiszę jeszcze raz. Pokaż cały klip a nie jedną, wygodna klatkę. W klipie jest mowa również o Polakach więc nie siej tej propagandy.
#strazpozarna #polska #niemcy #szwecja
źródło: comment_WLsB87K4dweFrvtIWyPYZZPyc60GfOnD.jpg
Pobierz- 0
- 0
źródło: comment_kn8nT8Yw8Mkk3z795noXBRsFba3mIsu2.jpg
Pobierz- 6
Już się zaczyna "propaganda".
Zobaczcie tablice rejestracyjne na pojazdach i podpis "POMOC Z NIEMIEC" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#strazpozarna #szwecja #polska
źródło: comment_ztX13b1Ahjw7qE6EpfS1OCa5XdgXf1QK.jpg
Pobierz- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
10
SZWECJA 2018 | Przejazd 40 Zastępów Polskiej Straży Pożarnej przez...

40 zastępów Polskiej Straży Pożarnej wyjechało do Szwecji pomóc w gaszeniu pożarów lasu.\n\nPolish firefighters in Sweden\n\nSzwedzi są wdzięczni Polakom!\n\nNIE JESTEM AUTOREM NAGRANIA...
z- 3
- #
- #
źródło: comment_59mc0SfuQBhxE8GLDU8z6YsgtJvJIEyg.jpg
Pobierz- 302
- 1
#szwecja
https://www.trafikverket.se/trafikinformation/vag/?TrafficType=personalTraffic↦=6.425093191725508%2F632480.06%2F6525891.96%2F&Layers=TrafficSituation%2bRoadWork%2b
5
Polscy strażacy w szwedzkim ogniu

Wielu Szwedów jest oburzonych tym, że Szwecja nie ma odpowiedniego sprzętu do gaszenia pożarów. Wielu jest wściekłych ponieważ szwedzkie władze zajęte są lansowaniem się i pozyskiwaniem wyborców w mediach społecznych (we wrześniu odbędą się wybory w Szwecji)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 3297
- 698
- 555
- 28
A można dłuższe nagranie a nie tylko pojedyncza klatka?
- 20
- 4
Myślę, że teraz do Rosji by wysłali tak czy siak, gdyby była też taka sytuacja tam. A przynajmniej chcę
- 1
- 15
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#niewiemjaktootagowac #strazpozarna #szwecja #uchodzcy
- 0




















#strazpozarna #szwecja #grecja
Komentarz usunięty przez moderatora