Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 71

- 126

- 31
- 2
wygraj wszysztkie a jedna to twoja partia zycia
nie moge nawet analizy sprawdzić
#szachy
Wasz ruch, tylko bez trolowanie
Ruszam czarne za was po minucie od pierwszego komentarza z ruchem jak będzie więcej propozycji to plusujcie lepszą czy coś
#szachy
źródło: comment_16136014406nPhPMkrKSQnfCFkYmvZKF.jpg
Pobierz- 0
#szachy
- 3
- 1
- 1
źródło: comment_1613598220t5ATdmZckOgKHPs6lMivVF.jpg
Pobierz- 20
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Zagrałem Hc6 i odbił pionem. Jak to jak nie brać darmowych hetmanów xD
źródło: comment_1613594113FMKRJ2OOHxgFPXT7Jfpi4d.jpg
Pobierz- 1
- 0
Zobaczcie moją partię z jakims kolesiem z rankingiem 2238 w blitzu (ja 964).
Gram ciągle B4, może to nie jest optymalny ruch i pewnie na jakimś super poziomie by
źródło: comment_1613588075RyWVVrylqTmKGtp4lKOJYZ.jpg
PobierzDruga rzecz, że po prostu nie potrafisz grać na 1.e4, bo 25 partii poszło 1.e4 e5 2.Sf3 f6, co automatycznie prowadzi do przegranej.
Spróbuj przygotować jakieś ciekawe otwarcie na 1.e4 i graj sobie na czilku, a nie obrażasz się na grę, bo ludzie lubią grać królewskim pionkiem
- 1
- 1
Są jakieś agresywne gambity przeciwko e4 e6? Coś w stylu Nakhmansona najlepiej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#szachy
źródło: comment_16135803975g7ogOo5fyyfbF2T59utyi.jpg
PobierzBo jestem tak beznadziejny, że się chce płakać. Na Lichessie komputer ogrywam tylko na poziomie 1 (zawsze) i 2 (80%, ale najwyżej jest remis, nie przegrywam. Ewentualnie pat, bo nie umiem matować zbytnio na pustej planszy). Na trzecim dostaję srogie baty za każdym razem ;) Nooo udało mi się dwa razy
- 0
- 2
#szachy
źródło: comment_1613575715jWWefDdf7MzXtXv1eesQ87.jpg
Pobierz- 9
12
Jak grać w debiucie szachowym

Pierwsz zasada: "szybki rozwój i roszada". Druga zasada: "silne centrum mieć wypada". Łatwo powiedzieć, ale po obejrzeniu serii tych filmików na pewno będzie też łatwiej zrobić :) Zapraszam na nowo powstały kanał mojego serdecznego znajomego o tematyce szachowej :)
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
https://www.chess.com/game/daily/311247806
#szachy
- 0
- 0
źródło: comment_1613496532eB14sqnLeax2nHd5kaKKT2.jpg
Pobierz- 0
#szachy
źródło: comment_1613491352xdoMEmqHAEjYiCU8hQoXO8.jpg
Pobierz- 0
#szachy
https://www.bookdepository.com/Amateurs-Mind-Jeremy-Silman/9781890085025?ref=grid-view&qid=1613461955204&sr=1-3
- 1
jestem początkującym graczem z rankingiem UWAGA! 533. Staram się analizować każdą partię, rzetelnie rozwiązywać zagadki i uczęszczać na lekcje (wszystko na chess.com). Rozumiem, że to zagranie nie jest najlepsze, ale czemu komputer twierdzi, że powinienem hetmanem szachować króla w sytuacji, gdzie jasne jest, że mi go odbije?
źródło: comment_161348188362shiQLtRWQOjgzfRZjpxF.jpg
Pobierz- 1
Tu w ogóle będzie pewnie jakieś -7, więc to raczej odwlekanie mata.
- 6
Wyszło czy niekoniecznie?
#mordimerchess #szachy #youtube #heheszki

- 6
#szachy

- 1
























