Wrzucam partię z dwuczęściowego cyklu - jak ograć mistrza świata Carlsena szybko... bo jak pewnie widzieliście w drugim dniu ćwierćfinału, Magnus dostał bęcki podwójnie. Postaram sie też nagrać drugą partię, choć trochę mi tu wszyscy wokoło przeszkadzają... ale rzadko się zdarza taka sytuacja..

Wersja polska:
https://youtu.be/9VMaP9hjX8k

Wersja angielska:
Vit77 - Wrzucam partię z dwuczęściowego cyklu - jak ograć mistrza świata Carlsena szy...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobblin: Jakby grzecznie poprosił, tak jak czasami robili to innohasztagowcy, to bym wrzucał raz w tygodniu... ale, że był niegrzeczny to odmówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak na chess com się sprawdza swoje zgłoszenia innych graczy? Zgłosiłem gościa który zaczął mnie wyzywać po przegranej partii i chciałem wiedzieć czy poniósł jakieś konsekwencje

#szachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oryginalny_nikt: Kon na E4, stary traci czujnosc i rusza sie na A2. My go myk na D3, on widzi ze znowu celujemy w browara i popelnia blad, bo jest juz po 4 pionkach wracajac na A3. Teraz ogarnia, ze zrobil blad bo mamy go w widelkach i albo nam pozwoli o----c browara i ucieknie, albo dostanie strzala.
  • Odpowiedz
Takie podsumowanie pierwszego miesiąca odkąd nauczyłem się zasad gry w szachy. 215 rozegranych meczów, wygranych 65%.

#szachy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakośtak w zeszłym roku Magnus Carlsen został zapytany skąd ten pomysł, żeby grać g4 w takim to-a-takim otwarciu, na co on w rozbrajającej odpowiedzi powiedział - no przecież g4 trzeba testować w każdym otwarciu, nie? No to Jan-Krzysztof Duda zatestował w jednym ze swoich ulubionych systemów Sf3, c4 - przeciwko Wesleyowi So. Co z tego wynikło?

Wersja polska:
https://youtu.be/0uCkhY8s4Ic

Wersja angielska:
Vit77 - Jakośtak w zeszłym roku Magnus Carlsen został zapytany skąd ten pomysł, żeby ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach