#szachy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Jak na chess com się sprawdza swoje zgłoszenia innych graczy? Zgłosiłem gościa który zaczął mnie wyzywać po przegranej partii i chciałem wiedzieć czy poniósł jakieś konsekwencje
#szachy
#szachy
hehe wygrałem
#szachy
#szachy
źródło: comment_16130388134MOaH0Fkv1daxtdgPDJqNg.gif
Pobierz@Oryginalny_nikt: stary zbije Ci konia za browara
- 178
@Oryginalny_nikt: Kon na E4, stary traci czujnosc i rusza sie na A2. My go myk na D3, on widzi ze znowu celujemy w browara i popelnia blad, bo jest juz po 4 pionkach wracajac na A3. Teraz ogarnia, ze zrobil blad bo mamy go w widelkach i albo nam pozwoli o----c browara i ucieknie, albo dostanie strzala.
konto usunięte via Android
- 3
Ale jak to przyjęty stafford gambit nie zadziałał? xD
Jak to dopracuję, to chyba to będzie mój ulubiony debiut xD
#szachy
Jak to dopracuję, to chyba to będzie mój ulubiony debiut xD
#szachy
źródło: comment_1613025887jwKdLlC6FwjuEHPENKMx2d.gif
Pobierz- 0
@MojWlasciciel: czemu czarnym goncem nie zbil wiezy na koncu?
- 0
@skolfild pewnie bronił g6. Bez znaczenia, to już było nie do obrony.
- 78
jak się wyłączy muzykę i wytnie całe dwa dialogi z tej partii to wygląda jakby grały muminiki albo reklama jakichś słodyczy na polsacie
uwaga spojler dla tych co nie oglądali:
#heheszki #netflix #gambitkrolowej ostatni raz spamuję tag #szachy
uwaga spojler dla tych co nie oglądali:
#heheszki #netflix #gambitkrolowej ostatni raz spamuję tag #szachy

- 1
@zielona_kulka: w reklamach słodyczy jest często taki zoom na pape i się patrzą na siebie i się cieszą

- 4
Townes (。◕‿‿◕。)
@zielona_kulka: A beth ładna, milion zbliżeń na jej twarz, ładnie ją zrobili. Ale zostawię już ten serial w spokoju bo w sumie fajny.
- 4
Chyba najdokładniejsza partia z mojej strony jak do tej pory (92%), ale rywal podstawiał aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szachy
#szachy
źródło: comment_1613000387gNjnzLBAJ6OjQlwb08zoIp.gif
Pobierz@Jimothy: Jezus Maria ale armageddon. Jaki ranking?
- 1
@Ringkobing: 950 rapid
- 19

Takie podsumowanie pierwszego miesiąca odkąd nauczyłem się zasad gry w szachy. 215 rozegranych meczów, wygranych 65%.
#szachy
#szachy
- 12
bullet fajna sprawa
#szachy
#szachy
źródło: comment_1612986754FXVjI0d9V4yJRRDzJFxfpt.jpg
Pobierz- 1
hm... co by tu zagrać xD
#szachy
#szachy
źródło: comment_16129804711kFvTjbyyRBrTcfYUEwidr.jpg
Pobierz- 19
ależ wkurzony
#szachy
#szachy

- 6
@Farezowsky: Dubov jest kozakiem, lubię go. Chociaż Janek go pocisnął ostatnio, ale obaj mają fajny styl, agresywny.
@Farezowsky: Nie jestem w stanie oglądać tego, po co tam ktoś kto nie zna się na szachach i jeszcze się odzywa?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Podzieliłem się na twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://twitter.com/MordimerChess/status/1359717048356536326
#polajkujcie #bekaztvp
https://twitter.com/MordimerChess/status/1359717048356536326
#polajkujcie #bekaztvp
- 4
Jakośtak w zeszłym roku Magnus Carlsen został zapytany skąd ten pomysł, żeby grać g4 w takim to-a-takim otwarciu, na co on w rozbrajającej odpowiedzi powiedział - no przecież g4 trzeba testować w każdym otwarciu, nie? No to Jan-Krzysztof Duda zatestował w jednym ze swoich ulubionych systemów Sf3, c4 - przeciwko Wesleyowi So. Co z tego wynikło?
Wersja polska:
https://youtu.be/0uCkhY8s4Ic
Wersja angielska:
Wersja polska:
https://youtu.be/0uCkhY8s4Ic
Wersja angielska:

Co sądzicie o tej pozycji?
#szachy
Czarne chyba lepiej stoją co?
Mam plan goniec e4. Ale nie wiem czy to dobre a potem jak hetman odejdzie to mój hetman dołączy do działa Alehina na kolumnie D
Ale jeszcze tego nie przemyślałem co myślicie? Dobra kontynuacja ruch mój jest.
#szachy
Czarne chyba lepiej stoją co?
Mam plan goniec e4. Ale nie wiem czy to dobre a potem jak hetman odejdzie to mój hetman dołączy do działa Alehina na kolumnie D
Ale jeszcze tego nie przemyślałem co myślicie? Dobra kontynuacja ruch mój jest.
źródło: comment_1612912306Eou2sASD1mfNkbYLKfN6uk.jpg
Pobierz- 1
@bartd: działo odpalone!
Idź się przyjeb do kogoś innego
Idź się przyjeb do kogoś innego
źródło: comment_1612912854COlz9hEyipquJLkOoBu5jU.jpg
Pobierz- 0
- 0
jak tam w tym turnieju EuroOpera? Duda jeszcze gra?
#szachy
#szachy
- 144
Ludzką partię szachów,
rozegraną w 1924 roku,
gra trwała 5 godzin,
doszło do pata
#historiajednejfotografii #szachy
rozegraną w 1924 roku,
gra trwała 5 godzin,
doszło do pata
#historiajednejfotografii #szachy
źródło: comment_16129024670gmMpd91oQiaCdmMezBKKf.jpg
Pobierz@Polasz: rolę bierek koloru czarnego odgrywali żołnierze Armii Czerwonej, a białego – Marynarki Wojennej ZSRR. Posunięcia dyktowali natomiast czołowi szachiści tamtych czasów: Piotr Romanowski oraz Ilja Rabinowicz.
źródło: comment_1612902822PiQLtSwgmAjGl4zsOnXH35.jpg
Pobierz- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























Wersja polska:
https://youtu.be/9VMaP9hjX8k
Wersja angielska: