Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Jimothy: Zobacz przed chwilą
tubbo vs logic -> stalemate, bo nie umiał zmatować ladderem wieża+hetman i nie wiadomo po co przyprowadził tam króla ( ͡° ͜ʖ ͡°)@Jimothy: Ostatnia para to ewidentna podkładka. Gość zobaczył w 1 grze, że jest zupełnie na innym poziomie i celowo podłożył hetmana w pozostałych 2 grach żeby dziewczyna miała jakieś szanse i żeby była jakaś ciekawa gra a nie masakra.
- 20
- 1
Report hacker
#szachy
#szachy

- 0
@tyrytyty: tak było :)
Komentarz usunięty przez autora
- 0
SZACHY 312# Klęska Carlsena z Wesleyem So w finale OPERA EURO RAPID 2021. Czy MVL chciał celowo przegrać partię?
✅ https://www.youtube.com/watch?v=x2cEE1mr63U
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty
✅ https://www.youtube.com/watch?v=x2cEE1mr63U
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty

@szachmistrz: patrząc na to co zrobił w końcówce partii to raczej tak.
- 0
p------o to chess.com, z gosciem ktory ma 10k gier tylko u nich mnie meczuje juz drugi raz z rzedu #szachy
źródło: comment_1613402378QQyYLEtslpeeUKYrDthSC1.jpg
Pobierz@Mikstolar: Kiedyś w szachach klasycznych na turnieju na żywo grałem ja, II kat z I+ i podobny manewr zrobiłem. Gościu nie zauważył mata w jednym. Ja zresztą też nie. Ostatecznie przegrałem ale nawet jak sobie analizowaliśmy to tego nie widzieliśmy. Dopiero jak wrzuciliśmy w silnik xD Zbiorowe ogłupienie. Czasem tak jest.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#szachy
znajomy mi oddał skoczna w partii rosyjskiej, ale partia trwała 93 ruchy
spytacie dlaczego
bo dla beki go matowałem 4 skoczkami xD
znajomy mi oddał skoczna w partii rosyjskiej, ale partia trwała 93 ruchy
spytacie dlaczego
bo dla beki go matowałem 4 skoczkami xD
- 4
Witajcie szachowe Mirko-Świry
dzięki pandemii szkodniki level 8 i 9 zapisały się do koła szachowego online - grają też na #lichess i mają odpowiednio 1000 / 1200
szukam literatury, którą można by poczytać na tym levelu - choć nie chodzi o podstawy bo szkodniki ogarniają.
Kupiłem "SZACHY Debiuty szachowe Komplet A,B,C Litmanowicz" ale w tym wieku małpy się szybko nudzą... z drugiej strony wszystkie książki dla dzieci są zbyt proste...
dzięki pandemii szkodniki level 8 i 9 zapisały się do koła szachowego online - grają też na #lichess i mają odpowiednio 1000 / 1200
szukam literatury, którą można by poczytać na tym levelu - choć nie chodzi o podstawy bo szkodniki ogarniają.
Kupiłem "SZACHY Debiuty szachowe Komplet A,B,C Litmanowicz" ale w tym wieku małpy się szybko nudzą... z drugiej strony wszystkie książki dla dzieci są zbyt proste...
@brightit: po co robic dzieci, jak sie je potem nazywa szkodnikami i malpami?
@Racjonalnie-do-przodu: @Ant7: tatusie z pieluszkowym zapaleniem mózgu się zesrały XD
- 7

@Jimothy: solidny materiał znalazłeś
cześć mirki i mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
polecacie jakieś książki o debiutach? ostatnimi czasy bardzo mi doskwiera to że nie znam praktycznie żadnych otwarć a uczenie się ich z internetu jest dla mnie mało efektywne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szachy #szachujzwykopem
polecacie jakieś książki o debiutach? ostatnimi czasy bardzo mi doskwiera to że nie znam praktycznie żadnych otwarć a uczenie się ich z internetu jest dla mnie mało efektywne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szachy #szachujzwykopem
- 0
@kasztelan_angielski: Jeśli masz zbyt dużo wolnego czasu, Winning Chess Openings Seirawana nada się na ogólny przegląd najpopularniejszych otwarć. Da się znaleźć przez Google'a.
- 2
oglądacie pogchamps?
#szachy
#szachy
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No to gramy
#szachy
#szachy
źródło: comment_1613329934ZvZp3Jtk40T6inNKF0wKfA.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Polasz: dobra, no to bije konia
@Polasz: Źle ustawiłeś. Tam gdzie od lewej do prawej jest a-h to stoją białe.
- 0
- 2020
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 944
Sroga manipulacja - mały Misza z szacunkiem i uśmiechem powitał Mistrza, a popłakał się dopiero po meczu :)

- 329
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Przepraszam za opóźnienie w nagraniu odcinków po polsku, no i brak przedostatniej partii - w której Magnus i Wesley grają teoretyczną linię Partii Włoskiej, Obrony Dwóch Skoczków. Zdąrzyłem ją nagrać tylko po angielsku - napiszcie może czy jest jeszcze sens dograć ją po polsku u wrzucić na kanał... a tymczasem ostatnia partia:
Wersja polska:
https://youtu.be/ssHI0FAsRis