No i co tam, wielkie rekiny finansjery z tagu #gielda? Excelki z 3% rocznego zysku z uśredniania hamburgerowni już zaktualizowane?
Przez tyle miesięcy Wykop Investment Group był tutaj szkalowany, wyśmiewany i nazywany grupą kółka wzajemnej adoracji gnomów piwnicznych, które potrafią tylko ładować śmieciuchy i płakać o opłaty na XTB. Wielcy profesorowie analizy fundamentalnej pisali elaboraty o ROE, marżach i o tym, że Błażej i Marcel stracą kaskę z osiemnastek.
I co?
Przez tyle miesięcy Wykop Investment Group był tutaj szkalowany, wyśmiewany i nazywany grupą kółka wzajemnej adoracji gnomów piwnicznych, które potrafią tylko ładować śmieciuchy i płakać o opłaty na XTB. Wielcy profesorowie analizy fundamentalnej pisali elaboraty o ROE, marżach i o tym, że Błażej i Marcel stracą kaskę z osiemnastek.
I co?


























Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.
Oczywiście elita i
@Skipi1111: ale każdy kto kupił na debiucie mógł sprzedawć wczoraj po 220, więc ta porada była nietrafna