#sysadmin /r/sysadmin #poniedzialek #pracait
Na reddicie trwa drama o wizy h1-b.
A ja jestem tutaj, mam placone w dolarach i mnie nikt nie zastrzeli. Oni a sa tam ja jestem tu. I prace zaczynam o 16 xD
I jeszcze urlopu niewykorzystalem.
Czuje dobrze czlowiek.
Na reddicie trwa drama o wizy h1-b.
A ja jestem tutaj, mam placone w dolarach i mnie nikt nie zastrzeli. Oni a sa tam ja jestem tu. I prace zaczynam o 16 xD
I jeszcze urlopu niewykorzystalem.
Czuje dobrze czlowiek.






















http://www.ford.com/server-status/
https://archive.is/r4O54
http://www.ford.com/web_monitor/
http://www.ford.com/resources/asdf
10/10
#serwery #sysadmin #internet @surma @soplowy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
źródło: comment_hD8olj3z6xw2mvo7LOIStyWgssd9P1Q8.jpg
Pobierz