#sysadmin #devops #wireshark #netsec troche
https://blog.wireshark.org/2015/11/let-me-tell-you-about-wireshark-2-0/
Chyba ze slowpoke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://blog.wireshark.org/2015/11/let-me-tell-you-about-wireshark-2-0/
Chyba ze slowpoke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
pragnę poinformować, że wysyłka poczty jest realizowana przez kilka serwerów dlatego obecnie korzystanie z poczty szyfrowanej przy wysyłaniu nie jest zalecane.
Poprawną nazwą serwera jest mailng.az.pl.
źródło: comment_65Q8CxRNThfuD4l4cwNB32cqphIXvZnm.jpg
PobierzW sensie na nagłówki?
Received-SPF: unknown (nk11p00mm-smtpin012.mac.com: unknown result during lookup of info@az.pl) receiver=nk11p00mm-spfmilter003.mac.com; client-ip=62.129.250.5; helo=h2-mailer.home-whs.pl; envelope-from=info@az.pl;
Witam,
Uprzejmie informuje, iż w celu obsługi poczty na naszych serwerach domena musi być obsługiwana na naszych serwerach DNS (nie obsługujemy rekordów MX z zewnątrz). Sugeruje przeprowadzenie delegacji na nasze serwery DNS i zwrotnie podanie adresu IP na jaki mamy skierować rekord A.
Komentarz usunięty przez autora
Issuer Let's Encrypt Authority X1
źródło: comment_N7lsYnpQ49YAvVHEaPlIvI0Ys4TagAXD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_bDHEROMZRXqD2sRyDK9on16s3L3pQmP6.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
http://niebezpiecznik.pl/post/zapraszamy-na-konferencje-cisco-sec/
#cisco #sysadmin
@niebezpiecznik-pl: pfff, wielka mi różnica... 1799 albo 1798...