Napisałbym, że jest wreszcie nowe #haproxy ale to nie ma sensu, pewnie na wykopie poza mną używają go ze 3 osoby w porywach ;) O tym, że od 1.6 jest wprowadzone #lua #programowanie to nawet nie wspominam ;)
samotność #sysadmin.a na mirko ;)
http://blog.haproxy.com/2015/10/14/whats-new-in-haproxy-1-6/
#serwerownia #serwery
samotność #sysadmin.a na mirko ;)
http://blog.haproxy.com/2015/10/14/whats-new-in-haproxy-1-6/
#serwerownia #serwery




















17 Problems all SysAdmins will understand - nic dodać nic ująć
http://community.spiceworks.com/topic/1081028-it-issues-17-problems-all-sysadmins-will-understand
@grands000: Jedna rzecz którą zrozumieją programiści :P