wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Klaudia720: A kto tam dzisiaj kim bedzie wycierał mate?
- 0
Siemanko siemanko, jak tam maturki? Wpadnijcie na streama i sie pochwalcie ;) gram w lola, poe i inne gry ktore widzowie proponują, pozdro https://www.twitch.tv/barti_streamuje
#matura #stream #lol
#matura #stream #lol
@barti_streamuje: s---------j pajacu
siemka wyślę ktoś linka do streama real-bayern? Nie mam zamiaru płacić 40pln na polsat żeby jeden mecz obejrzeć pozdrawiam i miłego wieczoru życzę mirki ʕ•ᴥ•ʔ
#mecz #ligamistrzow #stream
#mecz #ligamistrzow #stream
Brakuje mi strasznie starego #youtube. Pierwszy raz trafiłem na portal w 2007 roku i to był dla mnie szok, jak duzo filmikow mozna tam bylo znalezc. Jeszcze dodatkowo byłem wtedy, wiec ilosc AMVek z ulubionych seriali mnie powaliła na ziemię. Wczesniej różne klipy przekazywalo sie na cd od kolegi do kolegi, głównie z Dragon Ball, a tu nagle na pełnej krwie wchodzi YT i wszystko jest na tacy.
Wszystko było
Wszystko było
@rekinwpaski: Mi brakuje ogólnie takiego powiedzmy roboczo ''starego internetu'' za czasów jak to dziecko zaczynało chodzić około 2012 roku. Jakby wtedy klimat był totalnie inny jak dziś
@rekinwpaski: Tragiczne w historii Scheichta jest też to, że zrobil raz zrzutkę na "komputer" i został uznany za żebraka przez ludzi, którzy parę lat później sami robili regularne zbiórki pieniędzy (nawet na nowy samochód xD). A po 6-7 latach żebranie o pieniądze na streamach stało się już na youtube standardem i praktycznie każdy zaczął robić streamy z "donejtami", gdzie w ciągu jednego dnia niektórzy potrafili dostać DZIENNIE po kilka, a
źródło: Zrzut ekranu (5)
Pobierz@carmazeen: pisz https://t.me/klinkotv
- 0
@carmazeen plusx możesz jedynie wykupić zaproszenie czy tam subkonto od jakiegoś dobrodusznego mireczka, teleeelevidenie z reguły w weekendy ma otwarta rejestrację
źródło: Media markt na YT
PobierzMa ktoś streama na Kentucky Derby na NBC Sports? Wielkie dzięki z góry
#konie #zakladybukmacherskie #jezdziectwo #sport #stream
#konie #zakladybukmacherskie #jezdziectwo #sport #stream
- 0
Znalazłem tu ale może być bez wyścigów https://www.youtube.com/watch?v=Ks5OQtn0SWY
- 0
@kamz_4con: Znalazłem. Jeśli ktoś sobie życzy obejrzeć najsłynniejszą gonitwę folblutów w USA
https://1.dlhd.sx/stream/stream-53.php
https://1.dlhd.sx/stream/stream-53.php
- 0
konto usunięte via Wykop
- 2
@qwerss: strims kropka in
@qwerss: Nice try Canal Plusie xD

@robekk1978: ok
Hejka, wpadajcie na streama - dopiero sie ucze streamowac ;)
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w Path of Exile.
#poe #stream #diablo
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w Path of Exile.
#poe #stream #diablo
Hejka, wpadajcie na streama - dopiero sie ucze streamowac ;)
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w lola.
#leagueoflegends #lol #stream
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w lola.
#leagueoflegends #lol #stream
Hejka, wpadajcie na streama - dopiero sie ucze streamowac ;)
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w lola.
#leagueoflegends #lol #stream
https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w lola.
#leagueoflegends #lol #stream
@barti_streamuje wyślę ci donejt
- 1
@ibleedforyou: nie mam narazie opcji donejtów i nie zależy mi na tym w najblizszym czasie :)
- 2
RTX i UE5? Titanic Honor and Glory ⛴️🚢 [ 4K ] 👌
DEMO technologiczne silnika UNREAL robi wrażenie.
A wy co sądzicie?
Jeśli masz ochotę wesprzeć takie projekty - SUBSKRYBUJ! 🆘
#nvidia #stream #gameroom #technologia
DEMO technologiczne silnika UNREAL robi wrażenie.
A wy co sądzicie?
Jeśli masz ochotę wesprzeć takie projekty - SUBSKRYBUJ! 🆘
#nvidia #stream #gameroom #technologia
![SmokuSC - RTX i UE5? Titanic Honor and Glory ⛴️🚢 [ 4K ] 👌
DEMO technologiczne silni...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/e8fac40713667da0372ff70cc21b25aa173a82cc5b1f34a6f9bad3f704eb76c1,w400.jpg?author=SmokuSC&auth=2160743bee0dfdeb481966b639003d04)
- 3
Zapraszam na streamy bez PATOLI ♥️
Tym razem sam o sobie... Aby nie pisać w trzeciej osobie
Mam ponad 30 lat i chciałbym stworzyć fajne COMMUNITY
Dołącz do mnie i zagrajmy w parę gierek 👾
Trochę na poważnie, trochę heheszki...
Zapraszam serdecznie :) na FB zawsze świeże
Tym razem sam o sobie... Aby nie pisać w trzeciej osobie
Mam ponad 30 lat i chciałbym stworzyć fajne COMMUNITY
Dołącz do mnie i zagrajmy w parę gierek 👾
Trochę na poważnie, trochę heheszki...
Zapraszam serdecznie :) na FB zawsze świeże
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dekoder-konto: mi wystarcza Brave i McAfee
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@CloudNine: To jak ci się nie podoba to po co oglądasz? P-------------e się o to że ktoś robi sponsorowane streamy, który mamy rok 2012?
@CloudNine: Paris akurat gra w tę grę nawet bez bycia sponsorowanym, także mu się pewnie giga podoba.



























https://www.twitch.tv/barti_streamuje
Gram w lola.
#leagueoflegends #lol #stream