siemka wyślę ktoś linka do streama real-bayern? Nie mam zamiaru płacić 40pln na polsat żeby jeden mecz obejrzeć pozdrawiam i miłego wieczoru życzę mirki ʕʔ
#mecz #ligamistrzow #stream
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brakuje mi strasznie starego #youtube. Pierwszy raz trafiłem na portal w 2007 roku i to był dla mnie szok, jak duzo filmikow mozna tam bylo znalezc. Jeszcze dodatkowo byłem wtedy, wiec ilosc AMVek z ulubionych seriali mnie powaliła na ziemię. Wczesniej różne klipy przekazywalo sie na cd od kolegi do kolegi, głównie z Dragon Ball, a tu nagle na pełnej krwie wchodzi YT i wszystko jest na tacy.
Wszystko było
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rekinwpaski: Tragiczne w historii Scheichta jest też to, że zrobil raz zrzutkę na "komputer" i został uznany za żebraka przez ludzi, którzy parę lat później sami robili regularne zbiórki pieniędzy (nawet na nowy samochód xD). A po 6-7 latach żebranie o pieniądze na streamach stało się już na youtube standardem i praktycznie każdy zaczął robić streamy z "donejtami", gdzie w ciągu jednego dnia niektórzy potrafili dostać DZIENNIE po kilka, a
  • Odpowiedz
jak to wygląda od strony prawnej i zasad serwisu puszczanie na streamie np. tiktoków, filmów na youtube czy starego polskiego serialu lub programu typu bigbrother czy mtv cribs?

#twitch #stream #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie kilka minut temu znalazłem jakiś kanał na twitchu i YT, na którym jest transmitowany stream z wnętrza sklepu Media Markt.
I tak się zastanawiam czy to nie jest w pewien sposób nielegalne, zwłaszcza że kamery w tym sklepie także nagrywają głos. #stream #twitch #youtube
Turbullah - Właśnie kilka minut temu znalazłem jakiś kanał na twitchu i YT, na którym...

źródło: Media markt na YT

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turbullah: Oczywiście, że jest. To nie jest kamera gdzieś z okna nagrywająca ruchliwą ulicę tylko kamera (z tego co widzę) centralnie nagrywająca twarze klientów i to co mówią.
  • Odpowiedz
Zapraszam na streamy bez PATOLI
Tym razem sam o sobie... Aby nie pisać w trzeciej osobie
Mam ponad 30 lat i chciałbym stworzyć fajne COMMUNITY
Dołącz do mnie i zagrajmy w parę gierek 👾
Trochę na poważnie, trochę heheszki...
Zapraszam serdecznie :) na FB zawsze świeże
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach