@sveq91: a to nie tak że aktywować można tylko przez program który sprawdza czy ten na pokładzie jest procesor przy których jest promocja?
  • Odpowiedz
@dymel: możliwe, że będzie musiał na swoim PC przypisać grę do konta kupującemu. chyba, zę po przejściu procesu weryfikacji dostajesz klucz z którym możesz zrobić cokolwiek, ale wątpię.

Etap weryfikacji ma miejsce po przesłaniu kodu kuponu na stronie amdrewards.com i jest wykonywany za pomocą narzędzia do weryfikacji produktów AMD pobranego na komputer z systemem Windows. Po pomyślnej weryfikacji postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby uzyskać kod aktywacyjny gry
  • Odpowiedz
===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: DLed 83 / shapez -
USER SCORE: DLed 8.5 / shapez 7.7

Dying
Metodzik - ===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: DLed 83 ...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serwus!
Polecicie może jakąś gierke multiplayer? Tak żeby sobie popykać z znajomi i porywalizować.
Myślałem na ten moment o Diablo 3 bądź Battelfield 3/4
Doradzicie coś?
Z góry dzięki <3
#multiplayer #gry #steam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki. Zbyt często się tutaj nie udzielam, ale muszę się zwrócić do was z prośbą o wsparcie. Na zachętę, robię #rozdajo na #pysznepl do 50zł albo grę na #steam jako steam gift do 100 złotych!

Otóż, mojej dziewczynie trzy dni temu na wsi zaginął kot. Nie było go dwa dni, po których wrócił z uszkodzoną łapką. Po zawiezieniu do weterynarza, okazało się, że ma on
H.....y - Mirki i Mirabelki. Zbyt często się tutaj nie udzielam, ale muszę się zwróci...

źródło: Discord_ZuQWo9zgF7

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hazzzzy: Serio nie ma 2k na ratowanie kota? To niech robi jak to na wsi, do wora i do jeziora. Ja pierdzielę z tą roszczeniowością i zrzutkami tylko dej i dej
Swoją drogą wypuść kota i się dziw, że go auto potrąciło czy jakieś pchlarze zaatakowały
  • Odpowiedz
Nie to żebym był nieczuły jakiś, sam mam psa, ale czegoś nie rozumiem.
Kot jest Twojej dziewuchy, a Ty robisz rozdajo w zamian za wpłatę na zrzutkę zamiast po prostu zrzucić się z nią i na pół ponieść koszty albo nawet poprosić kogoś z rodziny o pomoc albo nawet pożyczkę. Każdemu się coś w życiu pieprzy i widzę tendencja jest wzrostowa żeby tylko łapkę wyciągać po cudze do obcych. Czy oby na
  • Odpowiedz
Gdzie kupię Age of Empires II: Definitive Edition (PC) ? Widzę, że na steam za 92,49zł a na https://www.instant-gaming.com/en/4820-buy-age-of-empires-ii-definitive-edition-definitive-edition-pc-game-steam/?igr=ggdeals¤cy=PLN za 23.02zł. To legit strona? Gdzie kupię to w dobrej cenie żeby mi działała gierka? #steam #eneba #gry #komputery #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vurial: Po prostu zamiast kupić bezpośrednio na steamie to kupujesz kod na tej stronce, wklepujesz go na steamie i masz dokładnie to samo. Jedynie nie możesz już zwrócić gry ani kodu jak aktywujesz.
  • Odpowiedz
wiecie, ze lotewscy kozacy shackowali cs2 bete i mozna grac bez oficjalnego dostepu do bety? w duzym skrocie na oficjalnych serwerach sie nie pogra, ale stworzyli launcher w ktorym jest kilka serwerow spolecznosci i mozna popykac. do tej pory wszystko mi smiga idealnie i zadnego walka nie ma, polecam zamiast czekac na bete w nieskonczonosc albo ogladac u izaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #cs
logindowykopu666 - wiecie, ze lotewscy kozacy shackowali cs2 bete i mozna grac bez of...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steam #gry #coop
Mirki, znacie gry, w ktorych mozna grac kampanie jak w Sniper Elite 5 (to sie chyba nazywa campain co-op)? Czyli gram z ziomkiem kampanie ale nie na split screen tylko on na swoim steamie, a ja na swoim?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, sprzedałem kilka rzeczy i mam ponad 5 stów w portfelu Steam. Chenie się tego pozbędę wiec pytanie czy ktoś nie chce jakiejś gierki na Steam ze zniżka? Możemy się dogadać :)

#steam #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach