Wpis z mikrobloga

Siema.

Wiem, że są jakieś promki od czasu do czasu na #steamdeck i zastanawiam się kiedy możliwa jest kolejna po tej marcowej aka
gdzie na chwilę obecną można wytargać jakoś w miarę tanio nówkę?
Bo chyba na alle…o i ol…x wyprzedali już scalperzy wszystkie z wiosennej promocji, a mi się zachciało tej konsolki. Oczywiście w grę wchodzi wyłącznie wersja 64GB, w której sam sobie ten dysk wymienię i przykleje szkło.

#steam #konsole #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 10
Siema.


Wiem, że są jakieś promki od czasu do czasu na #steamdeck i zastanawiam się kiedy możliwa jest kolejna po tej marcowej aka

gdzie na chwilę obecną można wytargać jakoś w miarę tanio nówkę?

Bo chyba na alle…o i ol…x wyprzedali już scalperzy wszystkie z wiosennej promocji, a mi się zachciało tej konsolki. Oczywiście w grę wchodzi wyłącznie wersja 64GB, w której sam sobie ten dysk wymienię i przykleje szkło.


@chozi:
  • 0
@Leniek w takim razie poczekam te 2 tyg. Dzięki.
Swoją droga, skąd bierzesz takie info? (Stary boomer jestem wiec już nie ogarniam do końca xD)
@chozi: Czekanie do września żeby BYĆ MOŻE zaoszczędzić +- 200zł to trochę przesada, zwłaszcza że Steam Deck w wersji 64gb i tak jest tani. Ale jak wstrzymasz się 2 tygodnie do czasu steam sale to świat się nie zawali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chozi: jak poczekasz do września i Ci się dalej będzie chciało mieć tę konsolkę, to większa szansa, że jej po dwóch tygodniach nie wrzucisz do szuflady - w sensie, że się sam nie nakręciłeś teraz, że tak bardzo chcesz ją mieć