Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy: Imo to świat się właśnie bardzo mocno zmienił - terapie genowe, serwisy społecznościowe, dostęp do internetu gdzie byś nie poszedł, sztuczna inteligencja, samochody elektryczne.
Po prostu tak się tego nie widzi, bo wszystkie te zmiany przeżywało się po woli.
  • Odpowiedz
tylko czasy sie tak bardzo nie zmieniły..no może zamiast nokii 3210 każdy nosi tera Iphone 14


@Aguirre_gniew_brzozy: Przepraszam, ale nie zgodzę się. @Zwanek ma rację, sam wspominam ''stare czasy'' dla siebie z ogromnym sentymentem, natomiast nie ma co się oszukiwać. Świat który znaliśmy jako ludzie na przykład nawet te 7-8 lub 10-12 lat temu żeby za bardzo nie wybiegać myślą w przeszłość obecnie totalnie nie istnieje bo zmieniło się
  • Odpowiedz
Między premierą Vice City a rokiem w którym toczy się akcja gry minęło mniej czasu (16 lat) niż miedz premierą gry a dniem obecnym (21 lat).


@Zwanek: Dla tego chociażby robienie nowej części gta w realiach nad 80 na którymi tak wiele osób się spuszczało zwłaszcza po sukcesie online nie ma absolutnie żadnego sensu.
  • Odpowiedz
facebook był czymś wow dziś praktycznie na niego nie wchodzisz


@Cztero0404: ej.dokladnie. kompletnie nie jest już do niczego potrzebny. Kiedyś to było wow, w teraz tylko utrudniają korzystanie w wersji przegladarkowej bo powinieneś mieć ich Appke żeby dać dostęp do swoich danych..ehh
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: Osobiście jeśli już używam messengera głównie bo jest to dla mnie bardzo fajny zamiennik smsów gdzie jak ktoś nie ma mojego numeru i coś chce to na przykład może napisać, fb stał się dla mnie śmietnikiem na który nie wszedłem chyba bodajże jakoś od lutego i widać po ich ruchach, że ludzie mają podobne podejście bo teraz żeby wbić na jakiś fanpage fb trzeba być zalogowanym.
  • Odpowiedz
że ludzie mają podobne podejście bo teraz żeby wbić na jakiś fanpage fb trzeba być zalogowanym.


@Cztero0404: i jeszcze parę lat takiej polityki i się na tym przejadą. Nie byłem może wielkim wrogiem FB ale to co robią to już imo końcówka cyklu życia.
Jeszcze tylko niech dodadzą eurogąbki xD
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: Moim zdaniem obecnie z fb dzieje się dokładnie to samo to co z Naszą Klasą kilka lat temu tyle, że wolniej to zdycha bo jest bardziej globalne. Ja bardziej ciekawy jestem czy powstanie jakaś konkurencja nowa która będzie następcą
  • Odpowiedz