Czy ktoś zamawiał jakieś niskoprofilowe keycapy do klawiatury mechanicznej z aliexpress i poleciłby coś? Trochę te tradycyjne mi nie odpowiadają, myślałem, że się przyzwyczaję się, ale ciężko ;). #klawiaturamechaniczna #sprzet #cokupic #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Smartek
- 0
- 0
Klawiatura poszukiwana
Ktoś poleci jakąś fajną klawiaturę do gry i programowania ?
Budżet bez większego znaczenia
#sprzet #klawiaturamechaniczna
Ktoś poleci jakąś fajną klawiaturę do gry i programowania ?
Budżet bez większego znaczenia
#sprzet #klawiaturamechaniczna
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BC_anada: Ten ze zdjęcia serii 5000 jest lipa, ale ten oczko wyższy model 7000 daje radę.
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Mam sobie nowego MacBooka Pro M4 – komputer za ponad 10k, który według Apple „po prostu działa... no więc nie działa
Okazało się, że Wi-Fi 5 GHz przestaje działać, gdy router ma ustawione kanał = auto i szerokość pasma = auto.
Sieć niby widzi, niby się łączy, ale transfery dramatyczne / zrywa połączenie.
Dopiero jak ustawiłem ręcznie kanał i szerokość (np. 40 MHz, kanał 48), to nagle cud – wszystko
Okazało się, że Wi-Fi 5 GHz przestaje działać, gdy router ma ustawione kanał = auto i szerokość pasma = auto.
Sieć niby widzi, niby się łączy, ale transfery dramatyczne / zrywa połączenie.
Dopiero jak ustawiłem ręcznie kanał i szerokość (np. 40 MHz, kanał 48), to nagle cud – wszystko
@ethize to w innych miejscach też masz ten problem? To już byłby grubszy temat, bo wskazuje na potencjalny problem z twoim laptopem. Normalnie powinno działać i na auto.
- 1
@alWdIjJpz18nHw nie wiem, bo to nowy, ale spodziewam się że w innych miejscach też mogą być dynamiczne kanały
nie chce reklamowac sztucznej inteligencji ale chat gpt pomoże 100 razy szybciej i lepiej w kwestii elektroniki niz tutaj czy na elektrodzie, ma cala wiedze ktora jest w necie i na prawde mozna zadawac i te glupie i bardziej madre pytania a typ i tak sie domysla, polecam xd #elektronika #sprzet #chatgpt #majsterkowanie
trzeba byc boomerem zeby wchodzic na jakies gownoportale i sie pytac
trzeba byc boomerem zeby wchodzic na jakies gownoportale i sie pytac
@kocurrek32: jeżeli chodzi o elektronikę to akurat ai potrafi zaprowadzić cię w dziwne miejsce
@kocurrek32: sęk w tym, że gdy czegoś nie wie (a wielu rzeczy nie wie), to ci tego nie powie, tylko zacznie zmyślać bzdury, a ty je wciąż będziesz łykał.
3
Polacy szykują się na wojnę? Rośnie zainteresowanie kilkoma produktami

Rosyjskie drony nad Polską wywołały niepokój i poczucie, że kryzys może stać się realny. W znacznym stopniu wpłynęło to na nasze wybory zakupowe. Polacy masowo kupują sprzęt survivalowy, w tym agregaty prądotwórcze.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Polecicie jakas klawiature? Moja niestety dokonala zywota po 8 latach.
Duzo pisze na codzien, fajnie jakby miala jeszcze klawiature numeryczna.
Najlepiej do ~400pln
#klawiatura #sprzet #pytanie #komputery
Duzo pisze na codzien, fajnie jakby miala jeszcze klawiature numeryczna.
Najlepiej do ~400pln
#klawiatura #sprzet #pytanie #komputery
czesc jaka myszke do csa byscie polecili?
#razer #sprzetkomputerowy #sprzet #logitech #komputery #csgo #cs2 #counterstrike
#razer #sprzetkomputerowy #sprzet #logitech #komputery #csgo #cs2 #counterstrike
@ugotowana_osmiornica bierz z Ali jakąś podróbkę superlighta np. od mchose, bo szkoda przepłacać w momencie, gdy nawet budżetowe sensory są tak dobre
@ugotowana_osmiornica: Ja mam G502 Hero SE. Jak sie zepsuje biorę taką samą. Kupiłem okazyjnie używaną, lata już 4 rok, zero problemow
- 1
Czy udało się komuś całkowicie wyleczyć łokieć golfisty? Jakie metody uważacie za najbardziej skuteczne? I jaki roller i/lub piłkę dostępną obecnie na rynku najbardziej polecacie?
#silownia #trening #mikrokoksy #mirkokoksy #fizjoterapia #rolowanie #sprzet #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#silownia #trening #mikrokoksy #mirkokoksy #fizjoterapia #rolowanie #sprzet #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
@roninq6 ja polecam flexbar. Udało mi się całkowicie wyleczyć łokieć tenisisty używając tego. Wiem że przy łokciu golfisty też pomaga
@roninq6 Wyleczylem lokiec tenisisty, ale to bez znaczenia bo mechanizm jest taki sam, tylko boli przyczep zginaczy nadgarstka a nie prostownika.
- cwiczenia pod obciazeniem guma, hantelki, pianki sciskanie pilki, progresywnie zwieksza obciazenie ale do granicy bolu
- rozciaganie mobilizacje, ale nie takie ze rozciagasz luzujesz zginacze tylko rozciagasz i trzymasz 10 sek
- cwiczenia pod obciazeniem guma, hantelki, pianki sciskanie pilki, progresywnie zwieksza obciazenie ale do granicy bolu
- rozciaganie mobilizacje, ale nie takie ze rozciagasz luzujesz zginacze tylko rozciagasz i trzymasz 10 sek
Cześć wszystkim, chciałem wrzucić update w sprawie mojej reklamacji robota sprzątającego Dreame L40 Ultra kupionego w Media Expert. Kupiłem go pod koniec lutego 2025 roku. W lipcu pojawiły się problemy – robot przestał reagować na komendy, nie łączył się z aplikacją i nie ładował się. Złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo to już była druga naprawa w ciągu miesiąca, a sprzęt nadal nie działał. Zażądałem odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy. Media
Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z Media Expert
@michal-wnuk: oddałem słuchawki na rękojmię, bo przestały automatycznie łączyć się z telefonem po wyjęciu z etui. Po godzinie dostałem SMS, że reklamacja została uznana i mam się zgłosić po zwrot pieniędzy.
Oddawałem też ps5, bo przestało się włączać. Najpierw odtworzono mi paragon, bo zgubiłem. W sklepie otworzyli konsolę i powiedzieli że jest bardzo zakurzona. Przeczyścili ją przed wysłaniem do serwisu i za
@michal-wnuk: To chyba zależy od konkretnego sklepu - jedni wyślą do serwisu, u innych poleży 2 tyg na zapleczu i „naprawione”. Chyba, że dostałeś jakieś raporty z naprawy?
Hej, posiada/ł ktoś może płyty indukcyjne np. Falmec Brera (lub jakakolwiek inna z Falmec) lub Bora Basic (lub jakakolwiek inna z Bora) i mógłby podzielić się doświadczeniami? Pytam, bo bardzo mało informacji na internecie nt. tych płyt :-) a z ich strony wyglądają zacnie (jak każdy produkt na stronach producentów) - ew. ktoś mógłby polecić inne płyty z wbudowanymi okapami?
#kuchnia #plytaindukcyjna #dom #mieszkanie
#kuchnia #plytaindukcyjna #dom #mieszkanie
@sluchawki_bez: Będziesz zadowolona i z jednej i drugiej. Na sklepie mamy tylko Electroluxa, ale Bora to taki Bentley wśród agd. Świetny autoryzowany serwis, czasem akcje producenta na 5 lat gwarancji w cenie. Śmiało.
@Rozdeptany_Jez: byku, nie znasz marki Bora (i jest dla Ciebie niesprawdzona), bo Cię na nią nie stać. Falmec Brera też nie znałem (dlatego, że mnie też nie stać xD)
Jaką wiertarkę polecacie? Potrzebuję do wiercenia w plastiku i drewnie.
A może inaczej, czego na pewno unikać?
#sprzet #dom #wiertarka #elektronika #budowlanka
A może inaczej, czego na pewno unikać?
#sprzet #dom #wiertarka #elektronika #budowlanka
@BobekRobek: unikac zakupow w marketach i na aliexpress, jak chcesz kupic raz i zostawic pozniej wnukom to makita/dewalt/milwaukee
@BobekRobek: ja kupilem akumulatorowa makite z 8-9 lat temu, nigdy nie mialem problemu, uzywam do podobnych rzeczy kilka razy w tygodniu
- 0
Nie wiem co jest, ale mam problemy z moją PS5. Otóż jak gram, to czasem mam tak, że nagle pad konsola zaczyna wykrywać z opóźnieniem moje działania. Np. przechyle gałkę by iść do przodu, łapie po sekundzie, puszczę ją i po sekundzie od puszczenia przerywa. Nie dzieje się tak cały czas, tylko okazjonalnie. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Myślałem, że to pad i jeden rzeczywiście ma już dryfujący analog, drugi
@gimemoa: to czemu pad od vr działa normalnie?
trzeci zwykły pad musisz sprawdzić, pożycz jak masz możliwość albo swoje pady sprawdź gdzieś na innej konsoli
trzeci zwykły pad musisz sprawdzić, pożycz jak masz możliwość albo swoje pady sprawdź gdzieś na innej konsoli
@gimemoa mój padł łapie takie lagi jak ktoś w domu odpala słuchawki Bluetooth - poczytaj o częstotliwościach. może router wifi używa tego samego pasma
#elektronika #sprzet #szkolenia
Jaki polecicie pilot do przewijania slajdów ze wskaźnikiem laserowym do konferencji, prezentacji itp?
Znalazłem Norwii N29 AAA dobry będzie?
Jaki polecicie pilot do przewijania slajdów ze wskaźnikiem laserowym do konferencji, prezentacji itp?
Znalazłem Norwii N29 AAA dobry będzie?
konto usunięte via Wykop
- 0
@jezus_cameltoe: nie bezpośrednio ze wskaźnikiem laserowym ale jest myszka thinkpad x1 carbon laser coś tam z żyroskopem i ona do prezentacji jest spoko i ma opcję symulacji wskaźnika laserowego.
Poszukujesz nowych wrażeń z pisania na swojej klawiaturze mechanicznej? Być może warto zwrócić uwagę na przełączniki LEOBOG Nimbus Switch V3. Switche te obiecują unikalne doznania słuchowe i szereg innych ciekawych właściwości. Czy tak właśnie jest? Czas to sprawdzić!
https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-przelacznikow-leobog-nimbus-switch-v3/
#sprzet #sprzetkomputerowy #klawiaturamechaniczna #komputery
https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-przelacznikow-leobog-nimbus-switch-v3/
#sprzet #sprzetkomputerowy #klawiaturamechaniczna #komputery
źródło: LEOBOG-Nimbus-Switch-V3-recenzja
PobierzSzukam butów podejściowych na lato i poważnie rozważam La Sportiva TX4 Evo.
Mam jednak dylemat, czy wybrać wersję z membraną GTX czy bez. Zazwyczaj w lato chodziłem w wysokich butach i zastanawiam się, jak membrana sprawdza się w butach podejściowych o niskiej cholewce (na chłopski rozum desz napada od góry). Czy warto dopłacać, aby ją mieć?
#tatry #gory #sprzet #kiciochpyta #wspinaczka #
Mam jednak dylemat, czy wybrać wersję z membraną GTX czy bez. Zazwyczaj w lato chodziłem w wysokich butach i zastanawiam się, jak membrana sprawdza się w butach podejściowych o niskiej cholewce (na chłopski rozum desz napada od góry). Czy warto dopłacać, aby ją mieć?
#tatry #gory #sprzet #kiciochpyta #wspinaczka #
@nickjaknick: na pewno potrzebujesz akurat podejsciówek, a nie na przykład butów trailowych?
Są stuptuty biegowe od ochrony przed lekkim deszczem, na ciężkim i tak zamokną.
Są stuptuty biegowe od ochrony przed lekkim deszczem, na ciężkim i tak zamokną.
@nickjaknick: TX4 to super buty, będziesz zadowolony. IMO membrana jest niepotrzebna nawet w wysokich, bo w mocnym deszczu i tak w końcu przemoknie, a but z membraną strasznie wolno schnie.
Czy to ja mam takiego pecha do zakupów czy w Polsce sprzedawcy, sklepy i producenci dostarczają chłam i mają wywalone na klientów?
Kupiłem blender Philipsa: Po rozpakowaniu zobaczyłem że są ułamane delikatnie zaczepy które trzymają naczynie. Zadzwoniłem do Philipsa zapytać czy coś z tym robić czy olać temat (Obawiałem się, że po kilku miesiącach użytkowania / lat mogą się bardziej ułamać) powiedzieli, żeby odesłać do nich blender i oni sprawdzą. Blender wrócił,
Kupiłem blender Philipsa: Po rozpakowaniu zobaczyłem że są ułamane delikatnie zaczepy które trzymają naczynie. Zadzwoniłem do Philipsa zapytać czy coś z tym robić czy olać temat (Obawiałem się, że po kilku miesiącach użytkowania / lat mogą się bardziej ułamać) powiedzieli, żeby odesłać do nich blender i oni sprawdzą. Blender wrócił,
czy mam aż tak zajebistego pecha
@GreeenOne: ty ściągasz pecha od wszystkich swoich znajomych. Nie chciałbyś się zaprzyjaźnić?
konto usunięte via Wykop
- 0
@GreeenOne: to może jakiś podświadomy i kwantowy Efekt Pigmaliona ? ;)
- 0
konto usunięte via Wykop
- 0
@Asullo: Wypadanie to jest kwestia dobrania gumek. Ja mam dwie różne na ten przykład.
- 0
@dalekosieznyDzezail ja musze wsunąć słuchawki mam niewymiarowe uszy XD
#agd #lazienka #remontujzwykopem #sprzet #meble #beko #electrolux #mediaexpert #rtveuroagd #mieszkanie
Mam w mieszkaniu w łazience wnękę o głębokości 59.3 cm (bez płytek na ścianie).
Chcę kupić pralkę + suszarkę połączone łącznikiem. Problem w tym, że slim robi tylko BEKO, a ta firma to g0wno.
Myślałem
Mam w mieszkaniu w łazience wnękę o głębokości 59.3 cm (bez płytek na ścianie).
Chcę kupić pralkę + suszarkę połączone łącznikiem. Problem w tym, że slim robi tylko BEKO, a ta firma to g0wno.
Myślałem
@PanKapibara: Haier Candy Hoover to jedna grupa.
@Notakaprawda: widać skręcany zbiornik




























Komentarz usunięty przez autora Wpisu