wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@DonAmigo: wywal hasło z konta i tyle.
Mireczky, mam Vmware Workstation (wirtualna maszyna) i niestety mój Windows (10) niestety nie odtwarza z niej dźwięków (czyli nie słyszę ich wcale, w maszynach wszystko ejst ustawione, one słyszą dźwięk, ale nawet w opcjach w mikserze dźwięku nie ma tam apki Vmware. Co począć? Ktoś? Coś?
#komputery #software #windows #problem #kiciochpyta #windows
#komputery #software #windows #problem #kiciochpyta #windows
Mirki, jaki program polecacie do robienia backupu całego dysku (w sensie razem z systemem, taki snapshot)? Wymagania to w sumie chyba tylko opcja szyfrowania kopii zapasowej i możliwość włączeni automatycznego tworzenia kopii. #pytanie #backup #programowanie #it #informatyka #software #programy
konto usunięte via Android
- 1
@mwojciechowski jaki system? Na osx time machine po prostu
@mwojciechowski: Z tego co wiem na windowsa najlepszy jest platny Macrium Reflect
- 1
Który program najlepszy do symulacji obwodów? najlepiej darmowy ; p
#elektronika #elektrotechnika #software
#elektronika #elektrotechnika #software
@BrianEno: to pytanie się pojawia pod tagiem na okrągło, najlepszy z najlepszych jest PLECS, ale kosztuje tyle, że cię nie stać, z darmowych moim zdaniem najlepszy jest GeckoCircuits jeżeli nie potrzebujesz dokładnego modelowania zjawisk przejściowych (ciężko w nim np. zobaczyć wpływ pojemności bramkowych tranzystorów itp.), jak potrzebujesz dokładne modele za darmo to musisz się pogodzić z nieco topornym LTSpice
aha, Gecko dawniej było open sourcowe, obecnie jest płatne, gdyby byli
aha, Gecko dawniej było open sourcowe, obecnie jest płatne, gdyby byli
@BrianEno: crococlip.exe pozdro dla kumatych
#angielski #programy #software #kiciochpyta
Czy to znaczy ze program już jest płatny czy dopiero będzie?
NetWorx is now commercial software. To facilitate its further development, we introduced a licence fee.Czy to znaczy ze program już jest płatny czy dopiero będzie?
- 2
Mireczki prośba i pytanie. Mam drukarkę, którą łapię bezprzewodowo z dwoma komputerami. Mac i Windows here. Jakiś czas temu zmieniłem router i zapomniałem o tym, że drukarka działała przez sieć po starym sprzęcie. Da się w jakiś sposób w ustawieniach na obu komputerach ustawić nowy router, czy muszę odinstalować drukarkę i zainstalować software ponownie?
#internet #hardware #software #drukarki #pytaniedoeksperta #pytanie
#internet #hardware #software #drukarki #pytaniedoeksperta #pytanie
- 1
Znacie jakis program do przypinania jakichs notatek, czy cegos na czym moglbym zapisac co chce robic w danym dniu, zeby bylo to widoczne na pulpicie?
#software #pytanie #informatyka
#software #pytanie #informatyka
#informatyka
@sonep: 6 lat studiowania wyższej matmy, programowania, analizy komputerów i statystyki po to by poźniej w tagu czytać pytania o program do notatek. (╯︵╰,)
- 0
@d1l4x: Jak to zainstalować? Po rozpakowaniu nie ma zadnego pliku exe
Znalazłem listę kanałów IPTV( http://www.iptvosn.com/iptv-italy-iptv-germany-iptv-poland/), wyrwałem jeden z linków do telewizji i umieściłem go w VNC lecz strumień po 20 sekundach się wyłącza. Macie pomysł jak zapętlić pobierany materiał, tak aby odtwarzał się bez przerw? :)
#software
#software
- 2
Jakie jest najnowsze oprogramowanie do g1wht? Skąd mozna pobrać i jak zainstalować?
Mam wersje 1.0
#kamerasamochodowa #pytanie #informatyka #elektronika #software
Mam wersje 1.0
#kamerasamochodowa #pytanie #informatyka #elektronika #software
- 2
Digital Warriors - polska, nieco zapomniana strategia wydana przez xLand dla PC (DOS)
#staregry #xland #digitalwarriors #retrogaming #gry #software #oprogramowanie #pc #dos #msdos
#staregry #xland #digitalwarriors #retrogaming #gry #software #oprogramowanie #pc #dos #msdos

- 3
Buddyros - Polskie, starsze i nieco zapomniane połączenie Boulder Dash, Dyna Blaster i Sokoban dla PC (DOS).
#buddyros #staregry #retrogaming #dos #msdos #oprogramowie #software
#buddyros #staregry #retrogaming #dos #msdos #oprogramowie #software

- 2
Zrobiłem sobie obraz cue/bin ImgBurnem płyty CD Audio. Jak mam to teraz zamontować w wirtualnym napędzie by działało? Już sprawdzałem kilka wrtualnych napędów, ale po zamontowaniu i próbie wejścia w napęd wyświetla się, że nie dysk nie jest sformatowany albo włóż dysk lub parametr jest niepoprawny.
#programy #virtualcd #komputery #software #informatyka #pc
#programy #virtualcd #komputery #software #informatyka #pc
- 1
- 1
jaki program do amatorskiej obróbki wideo? Vegas Pro? Windows Movie Maker? Adobe Premiere?
#obrobkavideo #software #pytaniedoeksperta
#obrobkavideo #software #pytaniedoeksperta
- 2
Dlaczego nie używacie aplikacji takich, jak viber, czy whatsapp? Całkiem fajne apki, po instalacji automatcznie dodaje wam kontakty ludzi z waszej ksiazki telefoicznej, ktorzy tez uzywają tych aplikacji. Poza tym są to apki wygodniejsze w uzyciu niz facebook, oprocz tego mozna dzwonic i przeprowadzac rozmowy viedo(w aplikacji facebooka jest taka opcja?)
#pytanie #socialmedia #software #windows10mobile #android #ios
#pytanie #socialmedia #software #windows10mobile #android #ios
@sonep Miałem już WhatsApp-a jak Ty na chleb mówiłeś - pep.
Wiele osób przyzwyczaja się do oprogramowania na tyle, że potem nie może/nie umie się przesiąść do niczego innego/nowszego. I nie mówię tu o nostalgii i tęsknoty za np. Netscape czy Napsterem, ale o programach, które działają dziś na naszych supermaszynach tak samo dobrze, jak na starych pecetach z prockami 166MMX i 8Mb ramu :)
otwieram listę z:
Paint Shop Pro 7 - swego czasu porównywalny z photoshopowym (w rówieśniczych wersjach), a jeżeli nie to
otwieram listę z:
Paint Shop Pro 7 - swego czasu porównywalny z photoshopowym (w rówieśniczych wersjach), a jeżeli nie to




















#internet #software #komputery #przegladarki