• 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Intel u mnie była podjęta próba dojazdu, ale zanim bym tam dojechała to już bym wracała do domu :) za dużo podjazdów i zjazdów w Sheffield. Poza tym szefowa zadzwoniła w trakcie że nie mam po co przyjezdzac bo zamykają kram ;)
  • Odpowiedz
Czy jest w sieci jakaś mapka ze śniegiem? Żeby zobaczyć gdzie leży śnieg?
Marzy mi się śnieg, pojechałbym sobie gdzieś gdzie jest śnieg, ale gdzieś blisko... Gdzie? :(
#snieg #zima
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Mariusz30 nie p------e - to ja tam biegne na zdjeciu. Machales do mnie wielka gruba łapą, nie wiem skad miales w uk maczugi chrupki ale mniejsza.
  • Odpowiedz
@wamaga: Troche dziala, a troche nie. Generalnie transport w Londynie dziala dobrze ale jest wrazliwy na opady (rowniez deszczu) i temperatury troche odbiegajace od normy.
  • Odpowiedz