Biedota jest za smogiem. Biednych ludzi po prostu cieszy, że bogaci w dużych miastach cierpią tak samo jak oni.
#smog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś może korzysta z tych modeli i jest w stanie coś o nich powiedzieć, ewentualnie może zaproponować coś innego?

Philips AC2887/10
Sharp KC-A40EU-W

Do Sharpa producent daje 5 lat gwaranci, do Philipsa można wyrwać filtr węglowy za 1zl od producenta, Sharp nawilża również powietrze, Philips nie. Coś innego przemawia za którymś?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bytom #smog Za oknem smród, że oddychać się nie da. Kiedyś były godziny policyjne i nie wolno było wychodzić z domu. Dziś są godziny smogowe i też lepiej nie wychodzić z domu. A przy M1 na Stroszku od kilkunastu dni regularnie j---e całą dobę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też korzystam z tej aplikacji i tej samej stacji i patrzyłem jakoś w dzień i PM 2.5 było 100%.. a teraz 206%..
pozamykane mam okna i w sypialni pokazuje wartość 11. Ciekawe co będzie jak otworze okno na chwile :D
  • Odpowiedz
Każdy kto krzyczy, że należy pozbyć sie samochodu, bo jest komunikacja, rower, kajak powinien mieć pieknego plaskunia na twarz. Rozowy do mnie jedzie busem, tzn., miał jechać. Bus o 17 nie przyjechal. Bus o 17:30 podjechal mały, wiec zabiera najpierw tych z miesięcznym . Z ekologii wychodzi wiec tak, ze zaraz wsiada w auto by zrobić 200 km, by przywieźć rozowego do domu. A gdybysmy mieli na 20 bilet na jakis koncert,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrasierCrane: jasne, pociąg lepszy, choc moze spoznic sie kilka godzin. Gorzej, gdy masz do przejechania 80 km, a do najblizszej stacji kolejowej 40 km. Busy sa koniecznoscia, bo pks jezdzi o wiele rzadziej. Gdy kursujesz na linii np. Wawa-Poznań to pociag jest spoko, ale gdy z miesta dojezdzasz do miasteczka, to jest lipa, czego ekoterrorysci nie dostrzegaja.
  • Odpowiedz
Chiny nie radzą sobie z redukcją emisji CO2

W 2017 roku w ChRL odnotowano wzrost emisji CO2 o 1,6 procent (119 mln ton). Nie jest to żadnym zaskoczeniem, gdyż Chiny Ludowe odnotowywały największy wzrost emisji dwutlenku węgla na świecie prawie każdego roku w tym stuleciu.

Odwrotny trend można zaobserwować w USA, w których zeszłego roku odnotowano największy na świecie spadek emisji CO2 (0,5 procent, 42 mln ton). To już 9 raz w tym stuleciu,
A.....n - Chiny nie radzą sobie z redukcją emisji CO2

W 2017 roku w ChRL odnotowano ...

źródło: comment_hov3UrW1Bukw5PyzNl1hwAzn2GAM711C.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach