Pytanie do chadow, oskich, normikow, którzy coś cimcirimci albo różowych (wszystkich, bo wiadomo, że nawet 1/10 coś tam pekluja) #s--s #zwiazki

Najbardziej lubię finisz w/na?

  • W dupie 12.8% (141)
  • W pochwie 34.4% (379)
  • W buzi 22.7% (250)
  • Na cyckach 8.6% (95)
  • Na twarzy 11.6% (128)
  • Na dupie 2.9% (32)
  • Inne 7.0% (77)

Oddanych głosów: 1102

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #s--s #rozowepaski Mam mega ochotę na 15-16 latkę. Niektórzy powiedzą zwyrol, degenerat, p-----l. Proszę bardzo wyzywajcie, co nie zmienia faktu, że według polskiego prawa legalnie mogę to uczynić czy pisać i w żadnym stopniu nie łamie to artykułów ustanowionych przez ustawodawcę jakim był Sejm III RP w 1997 roku.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu Ty masz ochotę na 15 - 16-latkę... Ja za to mam ochotę na (przepraszam za wyrażenie) dobrego milfa między 40 - 45 lat, z którym chciałbym miło spędzić czas... Każdy ma jakąś zachciankę, ale nie można mieć wszystkiego...
( ͡° ʖ̯ ͡°) ()
  • Odpowiedz
Już któryś raz cZytam żale że nie ma jak poznać kobiety jak jesteś średnim lub poniżej średniej kolesiem.

No więc podaję skuteczną metodę. Chamską ale co mnie to.

-Kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
-Mieszkasz w tym mieszkaniu,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czemu oglądam taki dziwny kanał, ale gość jest męską prostytutką i tak barwnie opowiada, że te jego filmiki mega mi poprawiają humor i rozbawiają (). No i komentarze też niezłe :))

#s--s #youtube
aleksc - Nie wiem czemu oglądam taki dziwny kanał, ale gość jest męską prostytutką i ...

źródło: Screenshot 2023-11-02 170022

Pobierz
aleksc - Nie wiem czemu oglądam taki dziwny kanał, ale gość jest męską prostytutką i ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EdiPunk: pamiętaj, że mąż milfa ma zapewne swoje lata i wychował się w czasach gdzie takie sprawy rozwiązywało się pięścią, a punktem obowiązkowym dyskoteki było obijanie twarzy, czasami z użyciem krzesła, czy innego narzędzia, a na codzień nosiło się w kieszeni specjalny brelok do kluczy, albo pokrętło od zaworu jako kastet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to co jest bardziej ryzykowne pod kątem przenoszenia chorób wenerycznych? U normalnej divy wszystko w ogumieniu(gumcelizm) a u masażystki dziewczyna ci normalnie jeździ gołą p---ą po gołym kutasie gdzie coś się tam może przedostać...
#s--s #roksa #divyzwykopem #przegryw #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabomen_2: mi guma zjechała półtora roku temu jak ostatni raz ruchalem dive na jeźdźca, tak skakała że guma w środku peezdy luźno się znalazła. 1 raz się wtedy na hiva zbadałem i huop zdrowy xD
  • Odpowiedz
Waliliście kiedyś konia do filmu z własnym udziałem? Jakiś czas temu poznałem laskę, które chciała, żeby ją nagrać jak rucham ją na pieska. Wczoraj jakoś oglądałem galerię i wpadł był tam ten filmik. No i jak sobie oglądałem go, to się podnieciłem do tego stopnia, że zacząłem do niego walić konia.

#s--s
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sergio91 waliłem kiedyś konia do filmu na którym walę konia. Tamto też nagrałem i potem waliłem konia do filmu w którym walę konia do filmu jak walę konia. Nie polecam. Nie mogę skończyć tego szaleństwa do dziś. Rekurencja ty dziwko!
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #p0lka #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #socjologia #zwiazki #s--s #pornografia

Jeśli ktoś z Was, facetów, jest w kiepskim nastroju, albo ma czarne myśli, to lepiej, żeby tego nie czytał. Serio piszę. Nie chcę mieć kogoś na sumieniu.

Cały wywiad nie zmieści się w poście, ciąg dalszy w komentarzu.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1:

Faceci, którym się w życiu udało, mają rodziny, nie dostrzegają problemu setek tysięcy mężczyzn, którzy zostali na mieliźnie.


Bo faceci ciągle ze sobą rywalizują i dlatego nigdy nie będzie jakiegoś realnego ruchu politycznego pro męskiego. Goście z szczytu łańcucha pokarmowego traktują facetów dużo bardziej przedmiotowo niż nawet kobiety. Widać to po wojnach czy jak wygląda rynek pracy
  • Odpowiedz
@janciopan: współczesny model polityczny rządzenia w państwach zachodu można określić nazwą ,,rządź mężczyznami za pomocą kobiecej waginy i kobietami poprzez przekupstwo socjalne i podstęp fiskalny".

To wygląda tak, że władza daje socjal i benefity kobietom. Prawo jest dostosowane na korzyść kobiet, uprzywilejowywuje je, a mężczyzn uciska jednocześnie. Kobiety są z tego zadowolone, ponieważ dzięki temu za pośrednictwem państwa mają władzę nad mężczyznami i mogą w pewnym sensie określeć ich status
  • Odpowiedz
Żona pod nieobecnością męża kocha się w łóżku z pewnym facetem. Nagle słyszy, że ktoś otwiera drzwi.
- Szybko schowaj się to mój maż - mówi do kochanka.
Maż zdziwiony pyta:
- Co robisz o tej porze goła w łóżku?
- A gorąco mi więc się rozebrałam - odpowiada żona.
- A co robi ten facet na naszej lampie?
L.....n - Żona pod nieobecnością męża kocha się w łóżku z pewnym facetem. Nagle słysz...

źródło: temp_file6308976553015532201

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Chciałbym zmienić nazwisko, ponieważ nienawidzę moich rodziców, którzy zniszczyli mi życie i skazali na 30 lat samotności, 2 depresje itd.
Składałem wniosek o zmianę nazwiska do Urzędu Cywilnego jednak nie dostałem zgody, bo złe relacje z rodzicami nie kwalifikują się do powodów na zmianę nazwiska. Dlatego wpadłem na inny pomysł. Wziąć ślub cywilny z jakąś kobietą, zmienić nazwisko na nazwisko żony i następnie wziąć rozwód. Zgodnie z
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim jaka kur*a głupota, żeby jakieś powody podawać. Siedzi se ktoś w urzędzie i na złość typowi, bo przerwał picie kawusi, uwala wniosek. Co to komu przeszkadza, że chłop sobie nazwisko zmieni - nazwiska się skończą?
  • Odpowiedz