Do synchronizacji haseł używam Syncthing. Działa to całkiem spoko, aczkolwiek co jakiś czas pojawia mi się na smartphonie błąd (w aplikacji Syncthing) o treści: "Folder marker missing". Czym to może być spowodowane?
Zastanawiam się też nad backupowaniem bazy kluczy. Mam w domu komputer, który służy mi jako serwer, hostuje sobie na nim kilka aplikacji na własny użytek i zastanawiam się















A może zacząć ją wysyłać pocztą do uczestników naszego internetowego kursu "Cyberbezpieczeństwo w firmie", który właśnie wystartował https://niebezpiecznik.pl/post/e-learning-szkolenia-niebezpiecznika-w-formie-video-i-przez-internet/?
#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #zakupy #heheszki oraz totalnie #modameska no i #modadamska ;)
źródło: comment_1584612027WMU029elKg989CRiKmow6i.jpg
Pobierz