#scrum

Mógłby ktoś udostępnić albo polecić podręcznik do Scruma dla początkujących? (Mobi/pdf)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszło tak, że mój poprzedni wpis o #pracbaza dla niemieckiej firmy wyżebrał 50 plusów więc jedziemy z tematem dalej.

Na samym początku muszę przeprosić moją nauczycielkę od polskiego. Mam nadzieję, że kobiecina nie musi się przewracać w grobie za moją akcję z wierzyć/wieżą i stąpa jeszcze po tym lądzie. #polskijezyktrudnajezyk
Pojawiły się głosy odnośnie tego że to, co opisałem to jest mocno naciągany #korposwiat. Tak jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, mam pytanie do mirków spod tagu #it. Otaguję też #praca bo mocno się wiąże. Obecnie jestem junior project managerem w projekcie realizującym założenie programu unijnego (tak, wiem, lewactwo, dotacje z unii, kuce szuruburu) 8.1 - wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Projekt trwa dwa lata, ale niedługo się kończy, a ja zastanawiam się co dalej z sobą zrobić, bo nie mam wykształcenia kierunkowego, a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Usiadłam sobie wczoraj po pracy na ławce w pięknej scenerii Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu i pomyślałam, jak by to było jakbym miała rodzinę i wprowadziła w niej scrum'a. Daily przy śniadaniu/obiedzie, rozdzielanie tasków, co miesiąc retrospekcja, a na niej wypisywanie kolorowych karteczek z tym co robimy dobrze a co przydałoby się poprawić. Ja byłabym Scrum Masterem, mąż Product Ownerem. Dzieci oczywiście dostawałyby co miesiąc wypłatę, którą nauczyłyby się zarządzać, więc miałabym z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#finalburndownchart #scrum Mirki macie jakiś generator do wykresu Final Burn Down Chart? Bo kurcze albo te exelowe są bez instrukcji, albo Nie działają poprawnie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fre4k: widziałem kiedyś filmik na YT z przykładami do 1 ale nie wiem na ile to wiarygodne, ale muszę popatrzeć po zakładkach w innym kompie ;)

btw, widzę, że minęło trochę czasu od pytania - dorwałeś coś?
  • Odpowiedz