Chciałbym wziąć sprzęt na #raty 0% w #rtveuroagd i przyznam szczerze, że będę miał to szczęście, że to będzie pierwszy raz gdy będę brał coś na raty xD
Pytanie brzmi: dostaje rachunek bankowy na który powinienem wysyłać hajs teoretycznie co miesiąc. Czy jest możliwość przesłania tam w pierwszym miesiącu kwoty za całość sprzętu (czyli właściwie trochę tak jakbym kupił to bez rat), czyli defacto spłacenia na starcie wszystkich
Pytanie brzmi: dostaje rachunek bankowy na który powinienem wysyłać hajs teoretycznie co miesiąc. Czy jest możliwość przesłania tam w pierwszym miesiącu kwoty za całość sprzętu (czyli właściwie trochę tak jakbym kupił to bez rat), czyli defacto spłacenia na starcie wszystkich




















#reklamacja #rekojmia #logitech #rtveuroagd
Mam dokładnie taką samą sytuacje obecnie, kupiłem myszkę, po 4 dniach uznałem, że gra się na niej gorzej niż na biedronkowej za dychę, która ma 7 lat, napisałem parę pytań na reddicie co inni sądzą o moim problemie i zalecili mi reklamację. Sam problem dokładnie opisałem w formularzu na stronie rtv euro agd i jutro mija 14 dzień odkąd złożyłem reklamacje, wybrałem opcje zwrotu gotówki @