Oddałem myszkę Logtech M190 na reklamację z tytułu rękojmi (dostała dwukliku) z żądaniem wymiany na nową. Sklep to RTV EURO AGD. Sklep odmówił wymiany na nową tłumacząc się "nadmiernością kosztów, których wymagałaby wymiana towaru" i proponuję naprawę. Mysz nie jest droga (70zł), ale czy w tej sytuacji muszę się zgodzić na tą naprawę?
#reklamacja #rekojmia #logitech #rtveuroagd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Hej, ale to dawno temu było :) Dla 70 PLN nie chciało mi się z nimi kopać więc o ile dobrze pamiętam to zgodziłem się na naprawę. Ale jeśli masz coś droższego i bardziej Ci zależy, to można skontaktować się np. z Federacją Konsumentów lub UOKiK i zapytać czy można coś z tą odpowiedzią zrobić, np. poprosić o udowodnienie tej "nadmierności kosztów" i ją podważyć. Powodzenia
  • Odpowiedz
@lukecz: @2pek:
Mam dokładnie taką samą sytuacje obecnie, kupiłem myszkę, po 4 dniach uznałem, że gra się na niej gorzej niż na biedronkowej za dychę, która ma 7 lat, napisałem parę pytań na reddicie co inni sądzą o moim problemie i zalecili mi reklamację. Sam problem dokładnie opisałem w formularzu na stronie rtv euro agd i jutro mija 14 dzień odkąd złożyłem reklamacje, wybrałem opcje zwrotu gotówki @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym wziąć sprzęt na #raty 0% w #rtveuroagd i przyznam szczerze, że będę miał to szczęście, że to będzie pierwszy raz gdy będę brał coś na raty xD

Pytanie brzmi: dostaje rachunek bankowy na który powinienem wysyłać hajs teoretycznie co miesiąc. Czy jest możliwość przesłania tam w pierwszym miesiącu kwoty za całość sprzętu (czyli właściwie trochę tak jakbym kupił to bez rat), czyli defacto spłacenia na starcie wszystkich
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@archerr0: w sklepie maja "obowiązek" wcisnąć ci ubezpieczenie. W sklepie dowiedziałem sie, ze bank nie przyzna mi kredytu 0% bez ubezpieczenia. Podziękowałem, wróciłem do domu i kupiłem w tym samym sklepie online na raty 0%. Druga sprawa, bardzo istotna. Przeczytaj dokładnie te pola które zaznaczasz lub nie (np zgody marketingowe). Jedna z nich nie jest obowiązkowa (co często z automatu oznacza, ze ja pominiemy) ale dotyczy przetrzymywania informacji o Twoim
  • Odpowiedz
#rtveuroagd #reklamacja #gwarancja #zwrot

Czesc,dostałem email "W odpowiedzi na złożoną reklamację uprzejmie informujemy, że zgłoszone żądanie reklamacyjne nie może być uwzględnione" bla bla bla itd
Reklamowałem laptopa z tytułu rękojmi bo wyświetliły mi się jakies niebieskie linie cos jak martwe piksele ,które widać tylko na czarnym tle.Oczywiscie tym baranom wysłałem zdjęcia na których to widać.Warto jeszcze raz reklamować z tytułu rękojmi a może gwarancji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kupa1231: możesz skonstruować tak wiadomość, że będzie skierowana i do nich i do rzecznika praw konsumenta. Oczywiście przy wysyłaniu dołącz adres meilowy rzecznika i wspomnij o tym w meilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kierowniczek się zesra, bo nie będzie chciał się tłumaczyć osobom wyżej :D
  • Odpowiedz
#rtv #rtveuroagd #internet #telewizja #upc #wifi #router
Witam, niedługo będą mi zakładać neta i telewizję. Router bedzie po telewizorem 1, który 'zasilany' będzie w telewizję. Teraz mam telewizor nr 2 w pokoju obok. Czy istnieje jakaś opcja bezprzewodowego podłączenia drugiego telewizora? Jeśli to coś zmienia to tel. 2 ma dostep do playstation.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zamawiał ktoś w euroRtv wersję pudełkową? Bo myślałem że gra będzie gotowa do odbioru już na otwarciu sklepu a dalej nie dostałem żadenj informacji ze sklepu :/ Co więcej przewidywany czas odbioru to ok 14:00 :O
#eldenring #rtveuroagd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xaget: U mnie zawsze całkiem git jest, ale też zamawiam zawsze z odbiorem w sklepie bo mam względnie po drodze. Nie mniej szkoda, że nie ogarnęli wysyłki wczoraj bo z tego co widać wynikałoby że dopiero dziś zaczęli rozsyłanie do sklepów i klientów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest #afera #oszukujo. Dzisiaj premiera gry Elden Ring. Zamówiłem i opłaciłem grę oraz wybrałem termin dostawy na dzisiaj (widoczne na SS). Czy to powszechna praktyka ze pracownicy #rtveuroagd odkładają gry dla siebie i znajomych? Gra leżała zapakowana na lądzie i liczyłem że gładko pójdzie a sprzedawca mówi że mam odbiór na jutro i dzisiaj nie mają zaplanowanych dostaw. POWTARZAM GRA LEŻAŁA NA LADZIE. Dobrze że
bysiiu - Jest #afera #oszukujo. Dzisiaj premiera gry Elden Ring. Zamówiłem i opłaciłe...

źródło: comment_164577756848u7WXBJHA7lPlV5iMMqjy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bysiiu: Najlepsze było jak powiedziałem żartobliwie że Pan sie już przygotował na Ciebie i czeka z grą pod ręką (która tam faktycznie była), po czym powiedział ,że jednak nie ma ani jednej sztuki bo nie było dostaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, przegladaliscie ostatnio promocje na sprzęt RTV i AGD? Czekają mnie duże zakupy i chce maksymalnie wykorzystać kody rabatowe i promocje. Jak na razie chyba najlepiej wypada RTVeuroAGD. Jest piąty produkt gratis, a dodatkowo mogę dostać bon na kilka stówek jak kupię dwa produkty Elektroluxa.
#rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt #promocje #agd #zakupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inko-gnito: i co, kupiłeś w końcu w RTV Euro? Można wiedzieć jakiej wielkości zrobiłeś zakupy? Tak podpytuję, bo za jakiś czas też mnie to czeka i chciałbym się jakoś przygotować, wstępny budżet na sprzęt AGD ustaliłem na 25-30k PLN. Jeden z mirków pisał, żeby podbić bezpośrednio do kierownika MediaMarktu i załatwią dobrą zniżkę przy takich zakupach, co brzmi całkiem sensownie biorąc pod uwagę, że to duża, niemiecka (?) sieć. Drugą
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: tak, wybrałem RTVEuroAGD. Kupiłem 4 sprzęty, bo kolejne to już była "drobnica" i najbardziej finansowo opłacało mi się wziąć właśnie 4 sztuki. Była to lodówka, zmywarka, piekarnik i płyta indukcyjna. Piekarnik i płyta indukcyjna są firmy Elektrolux, więc dostałem 200 zł zwrotu na konto. Dodatkowo mogłem wziąć raty 0%, ale już mi się nie chciało załatwiać kwita z pracy.
Na zniżkę u kierownika MediaMarkt, czy jakiegokolwiek innego sklepu, bym
  • Odpowiedz
Mirki, zamawiał ktoś kiedyś pre order z RTV? Różowa mi zamówiła ELDEN RING na urodziny i martwię się czy będzie na piątek, ja zawsze zamawiałem z Media Expert i zawsze wszystko pięknie na czas było tj. w dniu premiery kurier pukał do mych drzwi.

#eldenring #ps5 #ps4 #rtveuroagd
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, może polecić ktoś jakiś dobry jak na swoją cenę (do 500zł) odkurzacz (najlepiej pionowy, ale to jeśli jest jakiś sensowny). Małe mieszkanie (30m2), brak dywanów, ale są zaułki gdzie przydałyby się jakieś wąskie szczotki. Mam też kota, więc przyda się coś dobrego na sierść :P będę wdzięczny za jakieś polecenie, bo czytanie opinii na stronach elektromarketów to dramat XD

#odkurzacz #rtveuroagd #mediaexpert #dom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co to za oszukiwanie na RTV euro AGD i OleOle. Na obu stronach przy cenie produktu jest opcja zakupu 20x0% a jak już się przejdzie do wniosku to jest tylko 10x0% a 20 mogę wziąć tylko ze z------m drogim ubezpieczeniem.
#rtveuroagd #oleole #oszukujo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej mirko,
był tu kiedyś bardzo fajny wpis mirka, który był pracownikiem jednego z tych dużych sklepów rtv i agd. Wpis dotyczył brania rzeczy na raty i sztuczek, które sklepy stosują, by nie dać rat 0% tylko wcisnąć jakieś dodatkowe opłaty. Jako, że chciałbym w niedługim czasie wziąć coś na raty i nie dać się wydymać zacząłem szukać tego wpisu, ale za cholerę nie mogę znaleźć. Nie ma ktoś może zapisanego?
#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zajeli_Mi_Nick: Ja bym reklamował zdecydowanie, tym bardziej że niemale pieniądze biorą za to bo pewnie 80-100 zł.
Na pewno będzie gorszą jakość aparatu jeśli krawędź nachodzi.
  • Odpowiedz
#telefony #rtveuroagd #samsung

siema, fajna jest oferta w rtvagd na s22ki - sprawdziłem odkup starego telefonu i dają mi 1.5k - czy wie ktoś jak to działa? bo można zdefiniować telefon jako stan dobry albo gorszy - co w przypadku gdy tam dobry, a oni stwierdzą że jest słaby?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem w #rtveuroagd parę rzeczy do mieszkania. Gdy wczoraj kupowałem, zaznaczyłem na stronie, że chcę na sobotę, bo w tygodniu nie będzie mnie w większości w domu. Kurierem jest #dhl, termin doręczenia miał być dziś od 9 do 19, gościa nadal nie ma, jak dzwonię do kuriera co dostałem w SMSie to chyba ma wyłączony telefon albo mnie zablokował bo od razu mi się do poczty głosowej
IndustrialFgt - Zamówiłem w #rtveuroagd parę rzeczy do mieszkania. Gdy wczoraj kupowa...

źródło: comment_1644686945BNuXKQR3tEQCtAWzUfRlmf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@IndustrialFgt:
Ty zgłaszasz problem do sprzedawcy, bo to jemu płaciłeś za dostawę i to on wobec ciebie odpowiada. Zapłaciłeś za dostawę w sobotę i teraz to problem euro rtv, a nie twój.
  • Odpowiedz
hej zaraz jadę wziąć xboxa na raty 0% w rtveuroagd i coś mi świta w głowie, że mimo wszystko będą próbować podwyższyć koszt raty. Jakieś tipy w związku z rozmową już na miejscu?
#rtveuroagd #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak sklep euro.com znowu leci w kulki ze swoimi promocjami?
Jestem na etapie wyboru sprzętu AGD do domu, wybrałem lodówkę samsung side-by-side która tydzień temu była w cenie 3999 PLN. Po kilku dniach wyskakuje mi reklama googlowska z tą samą lodówka w tym samym sklepie w cenie 5499 PLN. Małe wtf z mojej strony ale ok, patrzymy co się będzie działo dalej. Nagle od 4 lutego lodówka jest w promocyjnej cenie (-1000
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dominowiak: dostawa na następny, albo ten sam dzień jest dostępna za pośrednictwem xpress ciuriers, może po prostu przez pomyłkę wyświetla się kalendarz najszybszej wysyłki, a nie tylko Inpost.
  • Odpowiedz