Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jprdl, sprzedawcy w RTV marketach to najgorszy sort pracowników. Zamówiłem na stronie internetowej nowy telefon z odbiorem w markecie. Sam telefon bez żadnych dodatków typu ubezpieczenie, folia ochronna itp. przychodzę odebrać z nadzieją, że wejdę, podam kod odbioru, dostanę telefon, sprawdzę i wyjdę. Nic bardziej mylnego. Podałem kod odbioru jednej osobie z obsługi (nr 1), poszła na magazyn a w tym samym czasie drugi pan z obsługi (nr 2) już podszedł i pyta, czy nie chcę ubezpieczenia wykupić, bo drogi telefon i ekran amoled może się wypalić a ubezpieczenie obejmuje i wtedy wymieniają od ręki. Powiedziałem, że nie dziękuję. Wróciła osoba z telefonem (nr1), przekazała mi, zapytała o to samo ubezpieczenie, znowu podziękowałem. Wyjmuję, żeby sprawdzić czy działa i czy wszystko ok, wtedy ten pan nr 2 pyta czy nie chcę dokupić szkła ochronnego na ekran, bo szkoda by było jakoby się zbił. Podziękowałem i dalej oglądam telefon. Wtedy on mówi, że jak się zbije to będę musiał płacić prawie tyle za wymianę co za ten telefon. Wyjąłem z kieszeni mój 5 letni telefon bez szkła ochronnego, bez większych rys i powiedziałem, że od 5 lat nie noszę i nie potrzebuję, bo uważam na takie rzeczy. Wtedy on powiedział do mnie, że zawsze może się mi zdarzyć, że nie trafię dobrze do kieszeni i telefon wypadnie mi na posadzkę i rozbiję ekran. W tym momencie powiedailemu, że w takiej sytuacji kupię sobie drugi, nowy i wyszedłem zabierając zamowiony telefon. Bardzo denerwują mnie takie rzeczy, zamówiłem ten telefon do marketu tylko po to, że było szybciej niż kurierem i że łatwiej jest sprawdzić na miejscu niż przy kurierze. A oni stają i wciskają mi jakieś zbędne rzeczy, pomimo kilkukrotnej odpowiedzi, że dziękuję i nie potrzebuję. Nie każdy jest jakimś Januszem, któremu można wszystko wcisnąć. Ja nie przychodzę tak na konsultacje z obsługi telefonu czy, po porady jak się obchodzić z elektroniką, tylko po dobior zamówienia. Zagotowałem się ale ile można słuchać takich uwag.

#smartfon #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt #neonet
  • 8