Mirki, mam pytanie dotyczące brania elektroniki na raty w jakimś sklepie internetowym lub u operatora, chciałbym zwiększyć swoją wiarygodność kredytową i wziąć załóżmy iPhone'a na raty 0% na 12 miesięcy i go sobie spłacać miesiąc po miesiącu, wiadomo, że mógłbym go kupić od tak, ale zależy mi w przyszłości na większym kredycie, a znam sporo osób, które wzięły jakąś mikrofalówkę albo pralkę na raty, spłaciły sprzęt i później miały łatwiej w sprawie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
AyDeeKay
- 0

Jaroslaw_Keller
via iOS- 3
@AyDeeKay: To tak nie działa, jakiś mit powtarzany od lat. Chcesz mieć wieksza zdolność to zwiększ dochody
konto usunięte via iOS
- 2
@Jaroslaw_Keller: @AyDeeKay: zadziała to napewno, ale w drugą stronę jak coś nie zapłacisz w terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem telefon na raty w RTV Euro AGD, podpisałem internetowo wniosek i przyszła umowa, termin spłaty miesięcznej jest 13 dnia każdego miesiąca, tak jak dzisiaj jest 13 i stąd mam pytanie kiedy mam zapłacić pierwszą ratę? Od razu teraz robić przelew czy po prostu przed 13 dniem następnego miesiąca, w tym przypadku czerwca?
Pytam bo nigdzie nie przyszedł mi harmonogram spłat gdzie teoretycznie powinno być podane kiedy należy płacić
#rtveuroagd
Pytam bo nigdzie nie przyszedł mi harmonogram spłat gdzie teoretycznie powinno być podane kiedy należy płacić
#rtveuroagd
Mam pytanie, chcę wziąć telefon na raty w RTV Euro AGD ale całkowicie nie widzę opcji wypełnienia wniosku kredyteowego, założyłem konto, wybieram wysokość raty i nie ma nigdzie tych danych do uzupełnienia, typu imię, zatrudnienie i tak dalej. Wybieram wysokość raty, daję do koszyka, przechodzę dlaej, metoda płatnosci, cały czas pokazuje mi, że wybrałem opcję z ratą ale gdy przechodzi do płatności i wybieram jej sposób to po prostu od razu wyskakuje
konto usunięte via Android
- 0
A jak dajesz odbiór? Kurier do domu czy do sklepu bo jak do sklepu to w sklepie się wypełnia wniosek a jak do domu to chyba na końcu
źródło: comment_165243736192Uaq6m9J6NXPuSKRYJ7Mn.jpg
Pobierz- 1
@malyyoda @WarmWeather dobra, dzięki wielkie, faktycznie jest to możliwe tylko z opcją z kurierem, teraz pojawiła się możliwość, dziękuję!
- 0
Czy ktoś wie czy przy składaniu wniosku o raty przez internet bank weryfikuję długość umowy? Brakuje mi dosłownie 3 miesięcy i nie chcąc dać mi rat.
#rtveuroagd #elektronika
#rtveuroagd #elektronika
@Hirosek: co to ma wspólnego z #elektronika?
- 0
Witam Mirki, szybkie pytanko czy ktoś posiada urządzenie Soda stream i czy warto takie zakupić? Może bardziej czy te syropy razem z woda są znośne do picia czy lipa? Pozdrawiam
- 1
@Panzorro: dla mnie te syropy nie do odróżnienia od zwykłej coli czy mirindy a często piłem butelkowe wersje, od kiedy mam saturator to ani razu nie kupiłem ich w sklepie
@Panzorro: Wymianą butli z gazem bywa kłopotliwa. Oryginalnie w marketach to spory wydatek. Można szukac w swoim mieście, na OLX, lub Allegro, wtedy to koszt 15-20zl. Najlepiej jednak skołować sobie butle i dobijac gaz samemu, lub podłączyć duża butle bezpośrednio do saturatora .
Tutaj masz sporo info na ten temat.
https://justpaste.it/saturator
Tutaj masz sporo info na ten temat.
https://justpaste.it/saturator
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1.
https://www.x-kom.pl/p/658854-telewizor-60-69-lg-65nano813pa.html#
2.
https://www.avans.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-65up81003lr-tv-uhd-4k-active-hdr-pilot-magic-dvb-t2?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=438785&utm_campaign=2022-05&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false&ceneo_cid=0a1f8f32-c3c0-76fa-c929-fc963121f2ad
https://www.x-kom.pl/p/658854-telewizor-60-69-lg-65nano813pa.html#
2.
https://www.avans.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-65up81003lr-tv-uhd-4k-active-hdr-pilot-magic-dvb-t2?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=438785&utm_campaign=2022-05&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false&ceneo_cid=0a1f8f32-c3c0-76fa-c929-fc963121f2ad
Komentarz usunięty przez autora
@Trututu39472: na pewno nie LG z matrycą IPS.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Przestał mi działać zasilacz w laptopie. Nie ładuje baterii. Sprzętu potrzebuje na cito, kupiony w lutym 2021 roku w RTV. Dostanę nowy zasilacz jutro od ręki w ramach gwarancji na miejscu w sklepie, czy będę musiał czekać aż serwis Lenovo sprawdzi sprzęt? Ktoś miał już podobny temat i orientuje się jak działają te markety?
#rtveuroagd #lenovo #elektronika #pcmasterrace
#rtveuroagd #lenovo #elektronika #pcmasterrace
Dostanę nowy zasilacz jutro od ręki w ramach gwarancji na miejscu w sklepie
@iksboks: Oczywiście, że nie - sklep to nie jest serwis. Odeślą na gwarancję całość i może za 2 tygodnie dostaniesz z powrotem.
Jak chcesz szybko, to kup zamiennik zasilacza o ile problemem jest sam zasilacz a nie sekcja ładowania w laptopie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@moodyboi: opcja numer jeden: kontaktujesz się z bankiem w którym ten kredyt jest, składasz wniosek o odstąpienie od umowy - masz na to 14 dni. Problematyczne o tyle, że wtedy musiałbyś też oddać towar, albo za niego zapłacić.
Opcja numer dwa: wysyłasz do banku wniosek o odstąpienie od umowy ubezpieczenia i bank zwraca Ci kasę za jego niewykorzystaną część, w praktyce to wygląda tak, że te 400 zł dzielisz na
Opcja numer dwa: wysyłasz do banku wniosek o odstąpienie od umowy ubezpieczenia i bank zwraca Ci kasę za jego niewykorzystaną część, w praktyce to wygląda tak, że te 400 zł dzielisz na
@moodyboi: kurczaki, aktualizacja powyższego, bo nie mogę edytować. W pierwszej opcji chodzi oczywiście o odstąpienie od całej umowy kredytu. Do tego po prostu masz prawo i nie wiąże się z żadnymi opłatami (jako załącznik do umowy powinieneś dostać nawet wzór takiego odstąpienia).
Zrobiłem wczoraj zamówienie w RTV Euro AGD na 15k (urządzamy sobie mieszkanie i wjechałem w promke z ostatni produkt za złotówkę). Zaznaczyłem kulturalnie że interesuje mnie tylko dostawa i wniesienie a ubezpieczenia nie chce.
Dziś dzwoni Pani z infolinii że zauważyła nasze zamówienie i prosi o jego potwierdzenie. Myślę se na dobra. Duża kwota dużo ciężkiego sprzętu to może potwierdzają przed dostawą. I nagle się zaczyna: a może Państwo chcą ubezpieczyć -
Dziś dzwoni Pani z infolinii że zauważyła nasze zamówienie i prosi o jego potwierdzenie. Myślę se na dobra. Duża kwota dużo ciężkiego sprzętu to może potwierdzają przed dostawą. I nagle się zaczyna: a może Państwo chcą ubezpieczyć -
@sebek1234: RTV Euro AGD to masakra pod tym względem, w żadnym innym sklepie, obsługa nie jest tak bardzo napastliwa.
- 0
Brał ktoś niedawno xbox series x przez rtvagd normalnie na paczkomat inpost można już czy trzeba na tego nieszczęsnego kuriera i warować w domu na przesyłkę ??#gry #nextgenseries
#xbox #rtveuroagd #euronet
#xbox #rtveuroagd #euronet
Szukam komputera dla taty (senior) typowo do przeglądania internetu i oglądania netflixa. Budżet to około 2 tys zł. Da się kupić coś sensownego w tej cenie? Wpadł mi w oko ten oto sprzęt https://allegro.pl/oferta/hp-14s-fq1019nw-ryzen-3-5300u-8gb-256gb-windows-10-11044701288?fromVariant=11044547232 #komputery #rtv #rtveuroagd #elektronika #pytanie #pytaniedoeksperta #nerd #polibuda
- 2
@ptasiek2: Bzdury, o ile przy tym budżecie to ja bym jednak dorzucił do czegoś lepszego, to naprawdę poczciwy T440 sprawdzi się do internetu czy netflixa. Byle tylko SSD był zamontowany. To że ten laptop ma 8 lat nie ma większego znaczenia przy tych zastosowaniach, wydajność CPU w aplikacjach działających na jednym rdzeniu dalej jest wystarczająca.
Ale mogę mieć skrzywioną perspektywę bo sam siedzę ciągle na X230 ( ͡° ͜
Ale mogę mieć skrzywioną perspektywę bo sam siedzę ciągle na X230 ( ͡° ͜
- 0
skoro przyjęli reklamację to już znaczy że mi naprawią?
#kiciochpyta #rtveuroagd #zakupy #xiaomi #elektronika
#kiciochpyta #rtveuroagd #zakupy #xiaomi #elektronika
źródło: comment_1649353915QWIVIJHN60jpuaUjhe0qXH.jpg
Pobierz- 0
Mirki, jest sens wzięcia #soundbar model Sony HT-S350 do #tv #lg #oled cx? Gra to jakoś znośnie? #telewizory #rtveuroagd
Miałem lodowke Liebherr 2783 w zabudowie 24 lata, teraz sie popsuła i trzeba kupić nową, co polecacie?
Albo coś do zabudowy wezme albo bez, ale kompletnie sie nie znam.
#agd #lodowka #rtveuroagd #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Albo coś do zabudowy wezme albo bez, ale kompletnie sie nie znam.
#agd #lodowka #rtveuroagd #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Gdzie reklamować #telewizory #lg kupiony w #rtveuroagd ? Po kilku miesiącach wypalił się pasek pikseli z koloru czerwonego. Green i blue działa. Tv 65" zamowiony z wniesieniem i montażem. Potrzebuję, żeby ktoś to zabrał i wymienił albo naprawił, bo sam nie dam rady zdjąć go ze ściany i zawieźć do marketu. Z RTV albo z LG jest możliwości, że przyślą ludzi, żeby to ogarnęli?
#reklamacja
#reklamacja
źródło: comment_1649059175qYbwlGaznLK2b5MtohYpzF.jpg
Pobierz@StormtrUper: zgłaszaj do lg bezpośrednio, sami znajdą serwis na danym obszarze i przyjadą zrobią w domu na miejscu
@SolelyRose a skąd taka informacja. Przyjedzie serwis
- 0
Wiecie może, czy korzystając z Goodie, otrzymam zwrot cashback w RTV EURO AGD za zakup karty podarunkowej? Chcę kupić jutro TV przez Goodie ale jedyna opcja aby otrzymać go jutro, to rezerwacja w sklepie i płatność na miejscu kartą bankową/podarunkową/gotówką. #pytanie #goodie #cashback #pepper #rtveuroagd
Jprdl, sprzedawcy w RTV marketach to najgorszy sort pracowników. Zamówiłem na stronie internetowej nowy telefon z odbiorem w markecie. Sam telefon bez żadnych dodatków typu ubezpieczenie, folia ochronna itp. przychodzę odebrać z nadzieją, że wejdę, podam kod odbioru, dostanę telefon, sprawdzę i wyjdę. Nic bardziej mylnego. Podałem kod odbioru jednej osobie z obsługi (nr 1), poszła na magazyn a w tym samym czasie drugi pan z obsługi (nr 2) już podszedł i
@StormtrUper: Nie rozumiem po co dyskutujesz w takich sytuacjach. Oni muszą to robić i to nie jest ich pomysł. Ja na takie nagabywanie zawsze tylko kręcę bez słowa głową. Wiem, że trochę bucowato, ale działa.
@StormtrUper: w takim markecie kasa jest tylko za sprzedaż gównianych ubezpieczeń i dodatków po chamskich cenach. Cokolwiek poza nędzną podstawą zarabia się w ten sposób. Kupujac tylko chyba w media Markt nikt mi nie wciskał żadnego badziewia.


































