@MokrySuchar: Każdy ma prawo do własnej oceny, ja swoją już podałem choć muszę przyznać, że może nie widziałem jej tak dokładnie jak inni, gdyż po prostu nie miałem czasu na takie rzeczy :P
  • Odpowiedz
widze jak #rozwepaski spoglądają na mnie, a niektóre nawet się uśmiechnął


@miesiektoja: to chwilowy efekt spowodowany Twoim tymczasowym bardzo dobrym samopoczuciem.
Nie masz co się martwić, to wszystko przejdzie z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drogie #rozwepaski (tak wiem, że ten wpis może w ogóle Was, wykopowiczek nie dotyczyć) powiedzcie mi w jakim celu umieszcza się na facebooku wpis z informacją gdzie zostawiacie torebkę zaraz po przyjściu do domu? Czy to tylko dla mnie nie ma żadnej logiki? Pytam, bo może potraficie to wyjaśnić od "kobiecej strony".

#logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bekazrozowychpaskow

Pełnia + #mundial = wycie do księżyca oraz narastająca rozpacz z powodu braku atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka przykładów tylko z wczorajszego wieczora podczas #mecz u (Brazylia vs Chorwacja)

Dziś aż trzy mecze więc #rozwepaski , możecie już powoli sprawdzać czy nie ma Was w kuchni ;) Znajdźcie sobie jakieś zajęcia na najbliższe tygodnie; szydełkowanie, podawanie piwa swoim
worldmaster - #bekazrozowychpaskow



Pełnia + #mundial = wycie do księżyca oraz nara...

źródło: comment_1KcrUnMSPORR3X52nAYOPGrE1tg6Uvci.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młody kolega w pracy był ze swoim #rozowepaski już ponad rok, ostatnimi czasy byli wspólnie na imprezie podczas której jego kobieta odwaliła jakiś tam numer, w sumie nic wielkiego ale jednak uraziło to dumę młodego samca. Dnia następnego, próbował z nią porozmawiać o tym fakcie, będąc przy tym bardzo bezpośredni. #rozowepaski poczuł się obrażony i zaatakowany, wstała i opuściła mieszkanie z fochem, zabierając przy tym wszystkie swoje rzeczy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inkwizycja: Dziewczyna jak najszybciej powinna pójść w odstawkę. Typowa księżniczka, której nie powinno zwracać się uwagi. Sytuacja z koleżanką to totalne dno. Chyba doszła do wniosku, że to nie to i wyszukała byle pretekstu do rozstania. Gdyby jej zależało próbowałaby to jakoś wyjaśnić, a nie kończyć związek trwający ponad rok czasu przez usłyszaną od koleżanki historię.
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach