Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@GoodTastyGirl: może i takie wątki się pojawiają. ;)
#anonimowemirkowyznania
Witam Ponownie Kochane Mireczki,
Wcześniej pisałem tutaj : http://www.wykop.pl/wpis/18611293/anonimowemirkowyznania-kochane-mireczki-ostatnio-p/
Sprawa zakończyła się tak , że porozmawialiśmy szczerze i niby to było chwilowe i nie prawda. I tu chyba powinien być koniec tematu ale cały czas to we mnie siedzi.
Witam Ponownie Kochane Mireczki,
Wcześniej pisałem tutaj : http://www.wykop.pl/wpis/18611293/anonimowemirkowyznania-kochane-mireczki-ostatnio-p/
Sprawa zakończyła się tak , że porozmawialiśmy szczerze i niby to było chwilowe i nie prawda. I tu chyba powinien być koniec tematu ale cały czas to we mnie siedzi.
- 1
OP: @ruski_88: dzięki za odpowiedź :)
Też to słyszałem ale z drugiej strony biję się z myślami czy no nie jest ze mną bo tak jest łatwiej i wypełniam jakąś tam pustkę w jej życiu.
To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
Też to słyszałem ale z drugiej strony biję się z myślami czy no nie jest ze mną bo tak jest łatwiej i wypełniam jakąś tam pustkę w jej życiu.
To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomus dasz rade. Starah sie. Zabieraj gdzies. Nie masz pomysku ti udz na soacer :))
- 1
Jaki jest lepszy kierunek dla #rozwepaski ?
- UE Finanse i Rachunkowość
- Politechnika Budownictwo
Zrobiłbym ankietę ale coś nie działa #maciejpsuje
#kiciochpyta #studia #matura
- UE Finanse i Rachunkowość
- Politechnika Budownictwo
Zrobiłbym ankietę ale coś nie działa #maciejpsuje
#kiciochpyta #studia #matura
Taka ankieta dla #rozwepaski
(wiem, że geje i transwestyci będą też wybierać opcje dla różowych, zamiast prawilnego sprawdzam)
Oczywiście facet powinien dbać o siebie w ogólnym całokształcie, ale jak widać, niektórzy mają z tym problem. No i dajmy jest taki sobie zbiór mireczków z różnymi wadami, która was różowe paski odrzuca najbardziej?
#pytanie #ankieta
(wiem, że geje i transwestyci będą też wybierać opcje dla różowych, zamiast prawilnego sprawdzam)
Oczywiście facet powinien dbać o siebie w ogólnym całokształcie, ale jak widać, niektórzy mają z tym problem. No i dajmy jest taki sobie zbiór mireczków z różnymi wadami, która was różowe paski odrzuca najbardziej?
#pytanie #ankieta
Co was odrzuca najbardziej?
- Brzydki zapach z ust 15.5% (13)
- Ogólny brzydki zapach 34.5% (29)
- Lekki trądzik 1.2% (1)
- Nieschludny/niedopasowany ubiór 3.6% (3)
- Sprawdzam 45.2% (38)
Widzę dzisiaj #rozwepaski w ofensywie. Wytykają mirkom ubiór i wykształcenie xD.
- 506
@Perfidny: Niekoniecznie, im jest po prostu bardzo łatwo kogoś znaleźć, więc zrobią to żeby dopiec byłemu oraz z faktu, że niektóre będąc same czują się gorsze czy coś
- 474
@zakamuflowany_fetyszysta: Tak sobie tłumacz, te małpki nie puszczają jednej gałęzi dopóki drugą ręką nie chwycą kolejnej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie możesz coś wypożyczyć na weekend?
- 54
@AnonimoweMirkoWyznania: Bez sensu kupić auto tylko by komuś gul skoczył. Wypożycz jakieś zajebiste BMW. Szmaty jak widzą szachownice to je k-----a strzela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 3
Anon: O panie, zgodnie z tłumaczeniem:
Nie jestem pewna swoich uczuć = nie ty będziesz mnie dosiadał.
Radzę olać w p---u całą sytuację. Wiem że będzie bolało i będzie nieprzyjemnie. Ale lepiej nie będzie, zaufaj mi.
Nie jestem pewna swoich uczuć = nie ty będziesz mnie dosiadał.
Radzę olać w p---u całą sytuację. Wiem że będzie bolało i będzie nieprzyjemnie. Ale lepiej nie będzie, zaufaj mi.
- 4
Przybiega do mnie dzisiaj podekscytowana kobieta w nieco za dużych i bardzo pretensjonalnych okularach i woła: "Co tu się dzieje. Czemu tu leży nożyk do tapet, moje dziecko zaczęło się nim bawić." Powiedziałem jej: "Skandal, takie rzeczy nie powinny się dziać w przedszkolu." Faktem niezaprzeczalnym było jednak to, że znajdujemy się w sklepie ogólnobudowlanym. #rozwepaski
- 17
justyna, co ty za szajs opdierd*lasz. czas żebyś sobie znalazła chłopa.
[ #kot #koty #heheszki #rozwepaski ]
źródło: comment_xoWxibXZyt1TcDyDz17hQiO6g8805qqV.jpg
Pobierz- 5
Moja dziewczyna zachowuje sie jak bachor, pisze na moim mirko bez mojej wiedzy.
#rozwepaski #logikarozowychpaskow
#rozwepaski #logikarozowychpaskow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 38
Komentarz usunięty przez moderatora
#rozwepaski pytane do was - ile trzeba mieć % tłuszczu w ciele i ile w łapie i klacie żeby znaleźć sobie dziewczyne?
#pytanie #zwiazki
#pytanie #zwiazki
- 8
@Wandsbeker: A o olej w głowie nie pytasz?
- 12
@Wandsbeker: Maksimum 10% BF i minimum 50 cm w łapie. Inaczej żadna nie spojrzy. I trzeba mieć jako tako zrobione nogi. Nie można być bocianem. Pozdrawiam serdecznie.
- 1
- 2
- 1
@ailurus: kurde właśnie nigdy nie wiem co jest co.. To takie zielone długie co rośnie w ogródku ale to grubsze od tego cieńszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozwepaski #dzienkobiet2016 #heheszki #niemoje
#dzienkobiet
nieeee no i tak was kochamy mirabelki , wypok bez was nie był by już taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dzienkobiet
nieeee no i tak was kochamy mirabelki , wypok bez was nie był by już taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_HRzAhZbszE4aEotYI0KjYTu4rzatseuw.jpg
Pobierz#rozwepaski jaki depilator macie i polecacie? #pytanie
- 0
@kiwi_kiwi_kiwi: domyslam sie
Na pewno Philips Satinsoft HP6520/01 nie polecamy. Popełniliśmy na ten temat nawet recenzję produktu: http://mlodzinadorobku.pl/depilator-philips-satinsoft-hp652001/
- 5
Co te #rozwepaski to ja nie wiem. Idę sobie ulicę, z przeciwnej strony idą dwa młode różowe i gadają. Zbliżam się do nich - nagle konsternacja i cisza. Przechodzę już obok nich a one mówią do siebie " Ale ładna pogoda" i obie wpadają w śmiech.
Dodam, że kropił deszcz i dość mocno wiał wiatr. Tia, pogoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow
Dodam, że kropił deszcz i dość mocno wiał wiatr. Tia, pogoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow
- 15
@Mysciak: one po prostu obrabiały Ci wcześniej dupę... :P
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pierścionek
Pierścień spadł z palca Smigola już jakiś czas temu. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #rozwepaski #niebieskiepaski #dystansdoswiata
Pierścień spadł z palca Smigola już jakiś czas temu. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #rozwepaski #niebieskiepaski #dystansdoswiata
źródło: comment_N33E9XG0wDXsglrqTiZatSfTR4RYIssu.jpg
Pobierz@FranzFerdinand: wlasnie czytalem hahaha :D genialne
- 0

























#heheszki #zwiazki #rozwepaski
źródło: comment_JjobP8R3nHosTeIvo2ynuLyMEYO8KjUO.jpg
Pobierz