Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

astronic
via Wykop Mobilny (Android)- 0

terr0r_dr0ne
via Android- 12
@astronic odkręć małą nakrętkę co jest na trzpieniu xD

marcellz
- 4
@astronic: ehh musisz miec koncowke odpowiednia. sa takie miejskie rowerowe stacje naprawcze, tam jest taka pompka
- 2
@nandrolone: średni
@KrzysztofMickiewicz Polecam Northwave na buty, dobra wentylacja i są okej cenowo, a pedały to twój wybór według mnie spoko są dwustronne SPD MTB nawet na szosę, masz regulację siły sprężyny i ustawienie bloku i łatwiejsze wpinanie bo są dwustronne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siemandero.
Mam pytanie, potrzebuje kupic rower do uzytku na codzien, głownie na silke pojechac
Problem w tym ze tereny jakie bede pokonywal to asfalt, chodnik ale z duzymi roznicami wysokosci plus duza czesc roku mokro od deszczu a w zime dosyc duzo sniegu
Nigdy nie kupowalem roweru, nie wiem od czego zaczac, totalny laik, 170 wzrostu, ile cali szukac? Jakies solidne modele?
Cenowo wiadomo jak najtaniej, z 2-3k zamknac byloby fajnie. Dzięki!
Mam pytanie, potrzebuje kupic rower do uzytku na codzien, głownie na silke pojechac
Problem w tym ze tereny jakie bede pokonywal to asfalt, chodnik ale z duzymi roznicami wysokosci plus duza czesc roku mokro od deszczu a w zime dosyc duzo sniegu
Nigdy nie kupowalem roweru, nie wiem od czego zaczac, totalny laik, 170 wzrostu, ile cali szukac? Jakies solidne modele?
Cenowo wiadomo jak najtaniej, z 2-3k zamknac byloby fajnie. Dzięki!
@obecnielekkikasztan trekking/cross
@obecnielekkikasztan: Trekkingowy rower zrobi robotę
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mave rowerzyści w Polsce i światła drogowe xD. Przecież nie po to jedziesz rowerem żeby stać na czerwonym ᕦ(òóˇ)ᕤ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć Mireczki,
przymierzam się do zakupu jakiegoś MTB za circa 2k do luźnej jazdy (trochę po mieście, trochę po lesie) na nizinach. Wpadło mi w oko kilka modeli, ale jako że to mój pierwszy rower od dzieciństwa, chciałem zasięgnąć opinii. Na co powinienem zwracać uwagę i czy któryś z tych modeli w Waszej ocenie wyróżnia się na plus czy minus?
- Indiana X-Pulser 3.7
- Giant ATX - znajomi
przymierzam się do zakupu jakiegoś MTB za circa 2k do luźnej jazdy (trochę po mieście, trochę po lesie) na nizinach. Wpadło mi w oko kilka modeli, ale jako że to mój pierwszy rower od dzieciństwa, chciałem zasięgnąć opinii. Na co powinienem zwracać uwagę i czy któryś z tych modeli w Waszej ocenie wyróżnia się na plus czy minus?
- Indiana X-Pulser 3.7
- Giant ATX - znajomi
@Mr_NiceGuy: jesteś pewien że nie chcesz iść w koła 29"? Na płaskie nizinne szutry i leśne dukty jak znalazł.
@Mr_NiceGuy: 29" cali mogą być trochę droższe, ale na łatwych trasach powinny się lepiej toczyć. Szczególnie że sam masz rozmiar L. Zobacz chociażby na Rometa Rambler R9.2, może ci podpasuje.
- 0
- 0
Cześć Mireczki
Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych bywalców tagu #rower.
Czy rowerek z linku poniżej ma fajny osprzęt i jest warty swojej ceny ?
Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych bywalców tagu #rower.
Czy rowerek z linku poniżej ma fajny osprzęt i jest warty swojej ceny ?
@WeesT: patrząc po osprzęcie mam wrażenie, że bez znaczka cannondale kosztowałby koło 3.5k
@WeesT: Nie sugerowałbym się opiniami wyżej, może te tanie niskie grupy Microshifta rzeczywiście zasługują na takie opinie tak Advent X to jest świetna budżetowa grupa. Wysoka kultura pracy, dobry naciąg łańcucha (sprzęgło), obsługa kaset do 51T no i bezproblemowa kompatybilnosc z dropbarem (barankiem)
konto usunięte via Android
- 1
Czy sprzedawca ma prawo sprzedać produkt będący w ofercie wyłącznie z usługą montażu? Miałem dzisiaj taką sytuację, że chciałem kupić klocki hamulcowe do roweru, mogłem je obejrzeć, na opakowaniu była naklejona cena a sprzedawca poinformował mnie, że sprzedadzą mi je tylko wraz z montażem w absurdalnej cenie.
#rowery #serwis #prawo #pytanie
#rowery #serwis #prawo #pytanie
- 0
@_kapsel był to sklep rowerowy, który ma też serwis (czyli w sumie zwyczajny sklep rowerowy).
- 1
@AnsuzSowilo: jesli odpowiednio o tym poinformuje to tak byloby to mozliwe
Mireczki, byłem na przeglądzie zerowym i w sumie jak spadał mi łańcuch z najniższej zębatki tak spada dalej i wg serwisu przerzutka jest wyregulowana. Skąd może się brać ten problem? rower to wagant 6 trekking. Przód mam na najwyższym biegu i tylnią tylko zmieniam, i czasem wpadnie mi w te dziurę. zawróciłem i jeszcze raz tam pojechałem, mówili że koło źle założone może być ale niby poprawił i prawie przy domu znowu
źródło: comment_1624025079z82ImgLzqzhpDNrXbxko1s.jpg
PobierzMam taki problem z aplikacja mapy.cz mianowicie dam sobie wycieczke po okolicy, wezme sobie np 40km lasem i jak zjade z drogi ktora mnie prowadzi to nie prowadzi inna droga tylko czeka az wjade na wlasciwa, tzn, nie zmienia sie trasa nawigacji.. czy tez tak macie? Lub macie jakas inna, tzn lepsza nawigacje na rower?
#rower
#rowery
#mapa
#mapy
#rower
#rowery
#mapa
#mapy
@Qwertyasdf123: "Wycieczka po okolicy" to jest specyficzny tryb gdzie masz z góry utworzoną trasą po której jedziesz dlatego nie koryguje. Jak będziesz korzystał z "normalnej" nawigacji przy stworzonej przez siebie trasie to przy zjechaniu gdzieś z wyznaczonej trasy automatycznie będzie wyznaczać nową drogę wg. preferencji jakie masz ustawione. (MTB / Roadbike)
A czegoś takiego jak "wycieczka po okolicy" gdzie ustawiasz suwakiem odległość i nawigacja ustawia trasę w okolicy chyba nie
A czegoś takiego jak "wycieczka po okolicy" gdzie ustawiasz suwakiem odległość i nawigacja ustawia trasę w okolicy chyba nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jest zbyt głęboko żeby pompka była w stanie otworzyć zawór
@Zales360: też tak kiedyś miałem z nową dętką jak w trasie kapcia złapałem, pomogło wrzucenie do zaworu pompki małego kamyka ¯\_(ツ)_/¯ Na nic lepszego nie wpadłem, a to zadziałało xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@dudi-dudi: rc500 ze zmienionymi oponami
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Simfecstio: Szprychy, piasta, centrowanie. Do czego te koło bo może lepiej nowe koło kupić?
- 0
@Simfecstio: Toć kup całe koło.
Cześć miraski, pytanie do kogoś w temacie bo szczerze nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Czym może być spowodowane takie metaliczne trzeszczenie od strony hamulców w trakcie jazdy? Ważne jest to, że to trzeszczenie słychać tylko czasami albo jak się przechyli rower, podczas hamowania nie występuje - słyszalne od strony hamulców z tyłu i przodu. Tak jak pisałem, występuje czasami, przy różnej prędkości, po naciśnięciu hamulca na chwilę ustępuje. Rower nowy,
Dobra Mirki, decyzja podjęta i będzie brany mtb. Pytanie czy ten z linku poniżej jest ok za te pieniądze, czy polecacie coś lepszego w tym budżecie?
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-romet-mustang-m2-pd25452/
#rowery #mtb
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-romet-mustang-m2-pd25452/
#rowery #mtb
@Insane_Mike: trzymaj się od tego z daleka. Nie to że romet to zła marka ale ten osprzęt to dramat totalny, dołóż 400pln kup w deca rockraidera. Też szału nie ma ale i tak przepaść.
- 0
@Szpaqowsky nie jestem przekonany do uzywanego sprzętu.. Chyba, że mówimy o jakimś półrocznym/rocznym co ma ledwie kilkaset km przejechane to kwestia byłaby do zastanowienia. Tak czy siak może zapytam inaczej. W co, a właściwie na jaki osprzęt zwrócić uwagę?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
Cześć, siostra szuka przyczepki rowerowej dla dwójki dzieci i zapytała mnie o zdanie, którego ja kompletnie nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) może ktoś z mireczkow ma i może polecić? Znalazła coś takiego, ujdzie? #rower #rowerowyrownik #rowery #podroze #dzieci #niebieskiepaski
źródło: comment_1623684554B8AlpEdR4aHsxGe2tbZu2c.jpg
Pobierz@Nild: Nie taguj #rowerowyrownik jak nie dodajesz kilometrów
@Nild: droższe przyczepki (1k+) wydają się mieć lepsze wsparcie na plecy.
Najlepiej samemu sprawdzić.
A, trzeba się też liczyć, że kaszojad nie będzie chciał jeździć.
I ostatnie słowo na dziś - kask. Jest obowiązkowy.
Spokojnej nocy :)
Najlepiej samemu sprawdzić.
A, trzeba się też liczyć, że kaszojad nie będzie chciał jeździć.
I ostatnie słowo na dziś - kask. Jest obowiązkowy.
Spokojnej nocy :)


























