Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Roll2: akurat taki poziom zapełnienia po sezonie grzewczym to nic dziwnego. Teraz więcej się używa niż dostarcza.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak się pójdzie na ryneczek to najczęstsze pytania do sprzedających - Panie, a te warzywka aby na pewno bez chemii?
@salcefrytki: takie pytanie zadają tylko debile co nie rozumieją czym jest chemia xd
745
Ukrainiec zatrzymany za grożenie śmiercią organizatorom protestów

Polskie służby zatrzymały i przedstawiły zarzuty pierwszej osobie, która miała brać udział w rozsyłaniu pogróżek do liderów protestów na granicy z Ukrainą - dowiaduje się Wirtualna Polska. Oleksandr D.
z- 87
- #
- #
- #
- #
@ShpxLbh Być może... "Kierwa znów rolniki drogę blokuje to se skoczę PKP do biura..."
No i tak powinno być. Możliwe że te wszystkie zakazy aut wyjdą nam na dobre. Bo polak wybierze HO lub transport publiczny tylko jak go ciągną za mordę. Sam z siebie będzie jechał autem i korkowały drogi. A tak będzie luz, będą korzystać ci co muszą a reszta do autobusów.
- 0
@Promilus: No dzień wolny łatwiej jest obliczyć, a tutaj na pewno mniejsze wpływy w sklepach, także u Grażynki. No i trudniej obliczyć ile firm się zamknęło na jeden dzień.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
cały korek wysiadł z aut i odśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego a potem Rotę
@JanuszKarierowicz: trochę popłynąłeś xD
- 12
Jak dla mnie to rolnicy powinni zablokować wszystkie drogi dojazdowe do warszawy na tydzień, ciekawe po ilu dniach warszawiaczki zaczęły by płakać bo skończyły by się chlebki, mleko sojowe i kraftowe burgerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa
#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa
Pamietajcie zeby dokumentowac wszystkich "rolnikow" co to obwiniaja normalnych ludzi o ich niepowodzenia i uprzykrzaja nam zycie bo uwazaja sie za najwazniejsze osoby na swiecie zamiast protestowac jak normalni ludzie.
Im wiecej informacji zbierzecie tym latwiej bedzie ich potem rozliczac jak przyjdzie czas.
#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa
Im wiecej informacji zbierzecie tym latwiej bedzie ich potem rozliczac jak przyjdzie czas.
#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa
@Ununoctium: Polski Rolnik:
- jest za glifosat (Roundup)
- nie płaci podatku dochodowego ‼️
- dostaje dotację bezpośrednie
- ma
- jest za glifosat (Roundup)
- nie płaci podatku dochodowego ‼️
- dostaje dotację bezpośrednie
- ma
568
Rolnicy wyrzucili obornik przed posesją marszałka Sejmu [FOTO]
![Rolnicy wyrzucili obornik przed posesją marszałka Sejmu [FOTO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/ecf6888038ef2a834ffec4760a9b9c2ebcd0d1970be03c06ee7d1e5a46f2cbcc,w220h142.jpg)
„Rolnicy dziękują za gazowanie i pałowanie w Warszawie” i „Zdrajca polskiej wsi” – takie napisy znalazły się na płocie okalającym nieruchomość w gminie Sidra. Jej właścicielem jest Szymon Hołownia, marszałek Sejmu.
z- 314
- #
- #
3
Protest rolników w Nowym Targu

Podhale też strajkuje!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 23
#protestrolnikow #polska #rolnicy
Specjalnie tak wybrali miejsca na te blokady żeby nie dało się ich objechać w żaden sposób. Taka forma protestu żeby jak najbardziej utrudnić pozostałym ludziom życie. Jak następnym razem pojawią się filmy z p0licją gazującą i pałującą te rolnicze urrwy to będę bił brawo.
Specjalnie tak wybrali miejsca na te blokady żeby nie dało się ich objechać w żaden sposób. Taka forma protestu żeby jak najbardziej utrudnić pozostałym ludziom życie. Jak następnym razem pojawią się filmy z p0licją gazującą i pałującą te rolnicze urrwy to będę bił brawo.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@l1pka: przecież na byku jedzie
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lhotse89 jak by tirowcy stanęli na jeden dzień to by było...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 4983
To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi do 5 tys. zł. Heder na drodze publicznej może być transportowany tylko na wózku za kombajnem.
Latem podczas żniw, kulturalnie robimy zdjęcie albo film i zgłaszamy gdzie trzeba. Niejednokrotnie już w poprzednich latach na wsi w okresie letnim
Latem podczas żniw, kulturalnie robimy zdjęcie albo film i zgłaszamy gdzie trzeba. Niejednokrotnie już w poprzednich latach na wsi w okresie letnim
źródło: temp_file4053189998872566903
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@CzukweBukweAmbaLaBambaa nie zesraj się tam tylko dzbanie
@CzukweBukweAmbaLaBambaa zielonka się obudziła xD
5
Ogólnopolski protest rolników. Zobacz RELACJĘ NA ŻYWO!

Rolnicy zaplanowali protesty w 580 punktach. Na drogi wyjedzie około 70 tysięcy rolników, którzy będą blokować głównie drogi dojazdowe do większych miast i tras szybkiego ruchu.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 84
#polska #rolnicy #protestrolnikow
Dzisiaj znowu najbardziej uciemiężona grupa zawodowa będzie terroryzowała resztę Polaków w całym kraju przeszkadzając wszystkim w pracy i życiu bo im się polityka europejska nie podoba. Akurat znowu jak muszę dzisiaj jechać. Ciekawe ile to jeszcze potrwa zanim się ludzie w-----ą i zaczną się pierwsze bijatyki na tych ich blokadach zasranych.
mapka z blokadami
Dzisiaj znowu najbardziej uciemiężona grupa zawodowa będzie terroryzowała resztę Polaków w całym kraju przeszkadzając wszystkim w pracy i życiu bo im się polityka europejska nie podoba. Akurat znowu jak muszę dzisiaj jechać. Ciekawe ile to jeszcze potrwa zanim się ludzie w-----ą i zaczną się pierwsze bijatyki na tych ich blokadach zasranych.
mapka z blokadami
@Teuvo idź i dalej żyj w innej rzeczywistości
konto usunięte via iOS
- 55
@Nofuck przecież pisze prawdę. Poparcie społeczne ma swoje granice, które powoli zostaje przekraczane - protesty trwają od dłuższego czasu bez żadnych realnych efektów. I efektów nie będzie a rolnicy twierdzą, że nie zrezygnują i nie cofną się dopóki nie ugrają swoich postulatów. A nie ugrają.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@neurotiCat: zaryzykowałem haha jeszcze do samej paszczy lwa muszę dojechać bo do Warszawy wszystkie autostrady off krajówkami trzeba jeździć
konto usunięte via Wykop
- 1

























źródło: aqy41rY_460svav1
Pobierzźródło: comment_NnTzZPbPzaqHi81e2hqN2WDBOr1FzGWb
Pobierz