@muffman: Planty, ścieżki rowerowe od opery po zjazd na Pieczurki... jest tego. Osobiście polecam ten chodnik od Suraskiej do Sienkiewicza (przy Sherlock'u), nieźle sie #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@meetom: @lucash9: @n3xo:

al. 3 Maja /Cichy Kącik/ - Piastowska – Kr. Jadwigi – Focha – al. Mickiewicza – Łobzowska – Garbarska – Basztowa - Westerplatte – Kopernika – Lubicz – al. Powstania Warszawskiego – Grzegórzecka – Podgórska – most. Powstańców Śląskich – Na Zjeździe - Nadwiślańska – Józefińska – Węgierska – Limanowskiego - Kalwaryjska – Warneńczyka – pl. Serkowskiego – Długosza – Kalwaryjska – Konopnickiej – parking dawnego
@csmrex: te crossfire wszystkie wygladaja prawie tak samo. Ja sam nie pamietam dokladnie ktory model tej lini mam. Jak wrócę do domu to sprawdzę. Z tym że szybkie google nie zwróciło mi info zebym mógł kupić do tego liner.

Mogłbym próbować z tymi które są dostępne (twister) ale to juz 300pln + kółka ktore chce zmienic z łożyskami 200 wiec juz kupiłbym nowe prawie :)
@Winters_III: dzisiaj mi się przypomniało, że miałem ci coś polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to tak:
Najlepiej coś na aluminiowej szynie, koła najlepiej minimum 84mm bo robisz dłuższe trasy.
Modele:
-Rollerblade Spark 84 Alu (tak do 350-400zł jakbyś znalazł, więcej bym nie dał za nie)
-wyższa półka to Rollerblade Igniter/Crossfire

Pewnie są jeszcze jakieś modele warte polecenia, ale tyle tego jest, że nie orientuje się tak
Szukam rolek dla siebie i dla dziewczyny. Mamy do wydania po 300zł. Znajdzie się w tej cenie coś sensownego?
Nigdy na rolkach nie jeździliśmy, jedynie na łyżwach. Nie wiemy czy się nam spodoba, dlatego mocno ograniczony budżet.

Ja ~187cm/100kg wagi, różowy niecałe 60kg.

@csmrex polecał Spokey Skylar dla dziewczyny. To będzie dla niej najlepszy wybór?

#rolki
@lucek091: a dla ciebie to nic nowego się nie znajdzie w tej cenie. Szukaj czegoś używanego, bo przy tej wadze nowe rolki będą dla ciebie za miękkie, mogą się wyginać, kółka zjedziesz w krótkim czasie itp. Sam tyle ważę, więc znam temat. Najlepiej twarda skorupa, jak nie to jakieś dobre modele rekreacyjnych. Rollerblade Igniter, Crossfire. Twarda skorupa to w sumie większość rolek do freeride jest sztywna, w tej cenie z używek
Myślę sobie, a wyjdę na #rolki, taki wieczór ciepły. Wyciągnąłem jakieś tam stare rolki, poszykowałem, przesmarowałem, wyczyściłem łożyska i wszystkie te bajery i szmery.


Zachciało się #!$%@? sportów.

Żegnajcie #!$%@? rolki z marketu kupione za nie wiem ile, x lat temu, byłyście niewygodne, głośne i paskudne.


#przegryw #januszerolkarstwa
Pobierz Joz - Myślę sobie, a wyjdę na #rolki, taki wieczór ciepły. Wyciągnąłem jakieś tam sta...
źródło: comment_hr9kuLwWg47J9AAwFPeaQ1IdNo07q09X.jpg
W sensie, że plecak z miejscem na zaczepienie rolek?
Wszystkie te plecaki dedykowane do rolek są strasznie drogie. Ja kupiłem zwykły jakiś HiTec'a z paskami i trzyma mi drugi sezon, więc nie wiem czy warto przepłacać, aby mieć coś specjalnie na rolki :D
@Joz: Nie ma raczej. No skylary mocno budżetowe rolki, ale w tej cenie na pewno lepszy wybór niż te Bravo czy K2. Tylko polecałbym raczej osobom do 80kg
@crosslide: O tym napisałem w przedostatnim poście, w ostatnim akapicie. Tutaj jest podstawowa różnica w profilu - Defcony czy Spinnery mają tzw. bullet radius, a Hypery tzw. profil flat. To na czym się lepiej jeździ, to już są indywidualne preferencje. Słyszałem bardzo dużo głosów, że ktoś po przesiadce z jednego rodzaju kół na drugi, poczuł rolkę zupełnie inaczej i złapał wiatr w żagle. Np. jeśli ktoś skakał wcześniej na okrągłym profilu,
#kamerasportowa #gopro #sportyekstremalne #aliexpress
Witajcie Mirki .Postanowiłem zacząć nagrywać moje dokonania kamerą I tu pojawia się problem. Potrzebuję czegoś małego (bardzo) a zarazem aby nie przeszkadzało podczas #wspinaczka ale i wytrzymała na upadki gdy w nocy śmigam na #rolki ( w #katowice ) :) .
Myślę nad GoPro session bo jest mała i wodoodporna bez jakieś specjalnej obudowy ale widziałem jakiś mały wynalazek sony ale mają podłużne te kamery to ani jak
@Cheater: jeśli waży powyżej 80 kg, po pewnym czasie zacznie oczekiwać od rolek czegos wiecej niz toczenia się do przodu to jeszcze podziękuje za te skorupy ;) Fakt - jazda lajtowa, to nawet kapeć wygodny. Ale te rolki K2 się #!$%@?ą, po dwóch sezonach zostają z nich wióry
Pierwsze wyjście na rolki z tym sezonie. Każda dziura, krawężnik, wzniesienie jak walka z Goliatem.
Człowiek myśli "a, jeździło się na łyżwach, nie było najgorzej" a tu psikus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Była gleba. Dobrze, że jakaś babeczka szła i mi pomogła wstać, bo do teraz bym tam leżała xD
#rolki #pokazpalec
Pobierz inercja - Pierwsze wyjście na rolki z tym sezonie. Każda dziura, krawężnik, wzniesien...
źródło: comment_VPxEL9eMRDDlOW9nRg70wbvnf7iOhcVd.jpg
Hej mirki z #krakow oraz #rolki zastanawiałem się nad wybraniem się z czerwonych maków na zalew nowohucki. Zastanawiam się jak najłatwiej byłoby się tam dostać. Myślałem aby pojechać pod centrum kongresowe ale nie wiem jak dalej się kierować aby nie wpieprzyć się w jakieś nieprzejezdne dziadostwo.
Mirki z pod tagu #rolki - mam do sprzedania rollerblade RB 80. Kupione rok temu (dowód zakupu kwiecień 2015) wiec są jeszcze na gwarancji. Od tamtego czasu miałem je dosłownie dwa razy na nogach. Stan idealny. Rozmiar 43. Szkoda aby następny sezon przeleżały w szafie wiec chce się ich pozbyć