wpisy
Wszystkie
Archiwum
@mam_tu_niezly_ubaw_: Na 3 stawach w Katowicach. W Rudzie Śl. jest Burloch Arena.
@mam_tu_niezly_ubaw_: pogoria, park śląski
konto usunięte via Android
- 3
@CHVRCHES: tak. Wg producenta prawa jesteś pieszym
@CHVRCHES: jechałem kiedyś po 4 piwach, da się ale nie polecam jeśli chcesz jeszcze pożyć ;d
- 2
Mireczki, wybiera się ktoś dzisiaj? https://www.facebook.com/events/728968473906959/747895918680881/
Ja bym się wybrał, ale samemu to tak średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) może zbierzemy jakąś grupę i razem pojedziemy (ʘ‿ʘ)
#rolki #krakow
Ja bym się wybrał, ale samemu to tak średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) może zbierzemy jakąś grupę i razem pojedziemy (ʘ‿ʘ)
#rolki #krakow
- 1
@meetom: @lucash9: @n3xo:
al. 3 Maja /Cichy Kącik/ - Piastowska – Kr. Jadwigi – Focha – al. Mickiewicza – Łobzowska – Garbarska – Basztowa - Westerplatte – Kopernika – Lubicz – al. Powstania Warszawskiego – Grzegórzecka – Podgórska – most. Powstańców Śląskich – Na Zjeździe - Nadwiślańska – Józefińska – Węgierska – Limanowskiego - Kalwaryjska – Warneńczyka – pl. Serkowskiego – Długosza – Kalwaryjska – Konopnickiej – parking dawnego
al. 3 Maja /Cichy Kącik/ - Piastowska – Kr. Jadwigi – Focha – al. Mickiewicza – Łobzowska – Garbarska – Basztowa - Westerplatte – Kopernika – Lubicz – al. Powstania Warszawskiego – Grzegórzecka – Podgórska – most. Powstańców Śląskich – Na Zjeździe - Nadwiślańska – Józefińska – Węgierska – Limanowskiego - Kalwaryjska – Warneńczyka – pl. Serkowskiego – Długosza – Kalwaryjska – Konopnickiej – parking dawnego
- 1
@csmrex: te crossfire wszystkie wygladaja prawie tak samo. Ja sam nie pamietam dokladnie ktory model tej lini mam. Jak wrócę do domu to sprawdzę. Z tym że szybkie google nie zwróciło mi info zebym mógł kupić do tego liner.
Mogłbym próbować z tymi które są dostępne (twister) ale to juz 300pln + kółka ktore chce zmienic z łożyskami 200 wiec juz kupiłbym nowe prawie :)
Mogłbym próbować z tymi które są dostępne (twister) ale to juz 300pln + kółka ktore chce zmienic z łożyskami 200 wiec juz kupiłbym nowe prawie :)
- 0
@borntobewild: No w sumie minimum 400zł za części wyjdzie. Rzeczywiście lepiej nowe, a te stare może nawet sprzedasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirasy kochane co mysliscie o takich rolkach ZETRABLADE 07503200956 ROLLERBLADE. Czytalem ze Rollerblade robi dobre rolki, a chcialbym w nablizszej przyszlosci cos zakupic.
#sport #rolki #kiciochpyta #cokupic #mirasykochane
#sport #rolki #kiciochpyta #cokupic #mirasykochane
@kubucza: Super, cena jaka chcialem i marka jaka chcialem, dzieki bardzo. Bede kupowal raczej w sklepie, chce przymierzyć przed zakupem. Zakup online raczje nie wchodzi w grę
- 1
@Winters_III: dzisiaj mi się przypomniało, że miałem ci coś polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to tak:
Najlepiej coś na aluminiowej szynie, koła najlepiej minimum 84mm bo robisz dłuższe trasy.
Modele:
-Rollerblade Spark 84 Alu (tak do 350-400zł jakbyś znalazł, więcej bym nie dał za nie)
-wyższa półka to Rollerblade Igniter/Crossfire
Pewnie są jeszcze jakieś modele warte polecenia, ale tyle tego jest, że nie orientuje się tak
Najlepiej coś na aluminiowej szynie, koła najlepiej minimum 84mm bo robisz dłuższe trasy.
Modele:
-Rollerblade Spark 84 Alu (tak do 350-400zł jakbyś znalazł, więcej bym nie dał za nie)
-wyższa półka to Rollerblade Igniter/Crossfire
Pewnie są jeszcze jakieś modele warte polecenia, ale tyle tego jest, że nie orientuje się tak
- 1
Szukam rolek dla siebie i dla dziewczyny. Mamy do wydania po 300zł. Znajdzie się w tej cenie coś sensownego?
Nigdy na rolkach nie jeździliśmy, jedynie na łyżwach. Nie wiemy czy się nam spodoba, dlatego mocno ograniczony budżet.
Ja ~187cm/100kg wagi, różowy niecałe 60kg.
@csmrex polecał Spokey Skylar dla dziewczyny. To będzie dla niej najlepszy wybór?
#rolki
Nigdy na rolkach nie jeździliśmy, jedynie na łyżwach. Nie wiemy czy się nam spodoba, dlatego mocno ograniczony budżet.
Ja ~187cm/100kg wagi, różowy niecałe 60kg.
@csmrex polecał Spokey Skylar dla dziewczyny. To będzie dla niej najlepszy wybór?
#rolki
- 2
@lucek091: a dla ciebie to nic nowego się nie znajdzie w tej cenie. Szukaj czegoś używanego, bo przy tej wadze nowe rolki będą dla ciebie za miękkie, mogą się wyginać, kółka zjedziesz w krótkim czasie itp. Sam tyle ważę, więc znam temat. Najlepiej twarda skorupa, jak nie to jakieś dobre modele rekreacyjnych. Rollerblade Igniter, Crossfire. Twarda skorupa to w sumie większość rolek do freeride jest sztywna, w tej cenie z używek
- 0
- 1
@myszka_szara: w rolkach do jazdy agresywnej przeważnie masz tylko pierwsze i ostatnie kółko
- 5
Myślę sobie, a wyjdę na #rolki, taki wieczór ciepły. Wyciągnąłem jakieś tam stare rolki, poszykowałem, przesmarowałem, wyczyściłem łożyska i wszystkie te bajery i szmery.
Zachciało się #!$%@? sportów.
Żegnajcie #!$%@? rolki z marketu kupione za nie wiem ile, x lat temu, byłyście niewygodne, głośne i paskudne.
#przegryw #januszerolkarstwa
Zachciało się #!$%@? sportów.
Żegnajcie #!$%@? rolki z marketu kupione za nie wiem ile, x lat temu, byłyście niewygodne, głośne i paskudne.
#przegryw #januszerolkarstwa
- 2
Szukam torby na #rolki Polecicie coś fajnego?
W sensie, że plecak z miejscem na zaczepienie rolek?
Wszystkie te plecaki dedykowane do rolek są strasznie drogie. Ja kupiłem zwykły jakiś HiTec'a z paskami i trzyma mi drugi sezon, więc nie wiem czy warto przepłacać, aby mieć coś specjalnie na rolki :D
Wszystkie te plecaki dedykowane do rolek są strasznie drogie. Ja kupiłem zwykły jakiś HiTec'a z paskami i trzyma mi drugi sezon, więc nie wiem czy warto przepłacać, aby mieć coś specjalnie na rolki :D
- 0
@kaczmarejloooo: Myślałem raczej o czymś takim, koleżanka zostawiła u mnie swoją z rolkami i spodobała mi się ;)
- 1
@crosslide: O tym napisałem w przedostatnim poście, w ostatnim akapicie. Tutaj jest podstawowa różnica w profilu - Defcony czy Spinnery mają tzw. bullet radius, a Hypery tzw. profil flat. To na czym się lepiej jeździ, to już są indywidualne preferencje. Słyszałem bardzo dużo głosów, że ktoś po przesiadce z jednego rodzaju kół na drugi, poczuł rolkę zupełnie inaczej i złapał wiatr w żagle. Np. jeśli ktoś skakał wcześniej na okrągłym profilu,
Dzięki za twoją pomoc. Właśnie zamówiłem Defcony. Mam nadzieję że spiszą się dobrze ;)
- 3
#kamerasportowa #gopro #sportyekstremalne #aliexpress
Witajcie Mirki .Postanowiłem zacząć nagrywać moje dokonania kamerą I tu pojawia się problem. Potrzebuję czegoś małego (bardzo) a zarazem aby nie przeszkadzało podczas #wspinaczka ale i wytrzymała na upadki gdy w nocy śmigam na #rolki ( w #katowice ) :) .
Myślę nad GoPro session bo jest mała i wodoodporna bez jakieś specjalnej obudowy ale widziałem jakiś mały wynalazek sony ale mają podłużne te kamery to ani jak
Witajcie Mirki .Postanowiłem zacząć nagrywać moje dokonania kamerą I tu pojawia się problem. Potrzebuję czegoś małego (bardzo) a zarazem aby nie przeszkadzało podczas #wspinaczka ale i wytrzymała na upadki gdy w nocy śmigam na #rolki ( w #katowice ) :) .
Myślę nad GoPro session bo jest mała i wodoodporna bez jakieś specjalnej obudowy ale widziałem jakiś mały wynalazek sony ale mają podłużne te kamery to ani jak
jak mam się nauczyć jazdy na #rolki gdy moja lewa noga jest upośledzona i służy mi wyłącznie do wsiadania do tramwaju?
#slabszanoga
#slabszanoga
już bliżej końca, jeśli chodzi o wybór...
1. http://www.whitesport.pl/oferta/produkt/skating/rolki/1806/k2
2. http://www.whitesport.pl/oferta/produkt/skating/rolki/1103/k2
które i dlaczego?
#rolki
1. http://www.whitesport.pl/oferta/produkt/skating/rolki/1806/k2
2. http://www.whitesport.pl/oferta/produkt/skating/rolki/1103/k2
które i dlaczego?
#rolki
@michalkosecki: żadne
@Cheater: jeśli waży powyżej 80 kg, po pewnym czasie zacznie oczekiwać od rolek czegos wiecej niz toczenia się do przodu to jeszcze podziękuje za te skorupy ;) Fakt - jazda lajtowa, to nawet kapeć wygodny. Ale te rolki K2 się #!$%@?ą, po dwóch sezonach zostają z nich wióry
- 10
Pierwsze wyjście na rolki z tym sezonie. Każda dziura, krawężnik, wzniesienie jak walka z Goliatem.
Człowiek myśli "a, jeździło się na łyżwach, nie było najgorzej" a tu psikus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Była gleba. Dobrze, że jakaś babeczka szła i mi pomogła wstać, bo do teraz bym tam leżała xD
#rolki #pokazpalec
Człowiek myśli "a, jeździło się na łyżwach, nie było najgorzej" a tu psikus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Była gleba. Dobrze, że jakaś babeczka szła i mi pomogła wstać, bo do teraz bym tam leżała xD
#rolki #pokazpalec
konto usunięte via Android
- 9
- 1
@ImperiumCienia: wzdłuż Wisły potem przez aleje pokoju i rondo czyzynskie i plac centralny do zalewu
- HarleyQuinn
- lollo
- matrixkubas
- konto usunięte
- takniejest
- +2 innych
Mirki z pod tagu #rolki - mam do sprzedania rollerblade RB 80. Kupione rok temu (dowód zakupu kwiecień 2015) wiec są jeszcze na gwarancji. Od tamtego czasu miałem je dosłownie dwa razy na nogach. Stan idealny. Rozmiar 43. Szkoda aby następny sezon przeleżały w szafie wiec chce się ich pozbyć






























W lesie komunalnym między ulicami Chorzowską a Dębową w Gliwicach powstanie rolkowisko.
http://infogliwice.pl/?p=31127