Nienawidzę rolkarzy. Zawsze wyglądają stereotypowo, jak szalone dzieci lat 90., jak bliźniaczki Olsen z "Pełnej Chaty", w kolorowych getrach, ze słuchawkami, z uśmiechem na twarzy sięgające po szczęście i wolność. Tak się wam wydaje? Błąd. Powiem wam coś w tajemnicy, fani ośmiu kółeczek. Nikt was nie toleruje na ścieżce rowerowej. To nie jest miejsce dla was. Jesteście tam tak samo szanowani i pożądani jak rzeżączka. Na kostce jest narysowany dwukołowy rowerek, a
- konto usunięte
- paprok
- krzysiekdw
- dran2
- Jamaican
- +219 innych

























#krakow #rolki
ziomeczek, który się tym zajmuje odkłada po prostu zużyte rolki do puli do wypożyczenia, bez żadnej dezynfekcji.