Czołem inwestorzy, chciałbym się dowiedzieć czy polecacie emaklera od mbank. Obecnie gram na revolut ale w związku z zawirowaniami odnośnie polskich numerów IBAN myślę nad zmianą aplikacji. Cenicie i polecacie ? (wybrałem mbank ponieważ mam u nich konto)
#gielda #mbank #revolut
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FiedorJV: Prowizje nie są złodziejskie na GPW, natomiast na rynkach zagranicznych jest dość drogo. Apka na telefon beznadziejna i wieczne awarie, natomiast na komputerze widok przejrzysty i przyjazny. Możesz spróbować ale doradzałbym jednak co innego
  • Odpowiedz
@FiedorJV: Jak masz tam konto i chcesz minimalnym wysiłkiem coś tam kupić od czasu do czasu, to jest okej, ale...
Całkiem częste awarie - zwłaszcza ostatnio.
Wysokie prowizje.
Jak jest dużo osób zalogowanych to potrafią być lagi/kłopoty z zalogowaniem. Dziś chciałem sprzedać pozycję krótką, zanim emakler przetworzył moje zlecenie to cena zdążyła mocno odbić i z +1.5k zrobiło się -1k :)

Tańszy jest ing makler, ale też miał raz wtopę z awarią, chociaż
  • Odpowiedz
Dziwna sprawa, na revolucie kupiłem akcje i wyparowały mi z portfela, nie mam ani pieniędzy, ani akcji, a wpis o transakcji zrealizowanej wisi w historii. Miał ktoś z was tak kiedyś? Napisałem do pomocy technicznej parę godzin temu ale na razie cisza.
#gielda #revolut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Uggy: Tak, dzisiaj tez wróciło do normy. Niemniej to ze przez kilka godzin byłem pozbawiony możliwości sprzedaży to niezbyt dobrze wróży. Będę chyba uciekał z tego revoluta
  • Odpowiedz
  • 3
Piękne to było 48h ale wystarczy.

Wszedłem wczoraj za 80, wyszedłem teraz przy 345 (prawie klikając w ciągu ostaniej godziny 3 razy "sprzedaj" jak spadalo na 295).
Ale wytrzymałem.

Wszystko to było w sumie dla jaj.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy kupując i sprzedając tego samego dnia akcje 3 różnych firm Revolut zlicza to jako 3 transakcje jednodniowe czy raczej dla każdej firmy te transakcje są "osobno"?
#gielda #revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejoo chciałem wpłacić 9 tysi ze swojego konta na konto revolut ale jest limit chyba 2,5 tys dziennie da sie zwiekszyc limit wpłaty?
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy inwestowanie większych ( +10k pln ) pieniędzy za pośrednictwem revolut'a wiąże się z dużo większym ryzykiem, pomijając oczywiście samo ryzyko związane z inwestycją?

Nie mam całkowitego zaufania do powierzania większej ilości kasy, "appce na telefonie". Chociażby strach że pewnego dnia znikną albo nie wypłacą pieniędzy.

#inwestycje
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buttonns: może ci zablokować środki na czas nieokreślony pod pozorem walki z praniem brudnych pieniędzy i nawet jak im PITy wyślesz mogą nie odblokować. Najlepiej przejrzyj opinie na Google Play.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skowyrnie @Uggy Na takie przypadłości często pomaga ponowna instalacja apki. Sam miałem jakieś problemy i przeważnie pomagało. Często zresztą tak jest po aktualizacji apki
  • Odpowiedz
chcialem przelac pieniadze na konto revolut przez karte getin
getin mi hajs pobralo, revolut ma status "zwrocono"
od 3 dni hajsu nie zwrocili, a pienadze getin pobral juz
ktos wie co zrobic?

#getinbank #banki
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki #revolut - w jaki sposób zweryfikowaliście swoją tożsamość? Chodzi mi o żądanie dowodu tożsamości.

Wysłałem im dziś skan dowodu, ale zasłoniłem PESEL i nie przeszło.

Mogę próbować np z prawem jazdy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach