Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
@FiedorJV: Prowizje nie są złodziejskie na GPW, natomiast na rynkach zagranicznych jest dość drogo. Apka na telefon beznadziejna i wieczne awarie, natomiast na komputerze widok przejrzysty i przyjazny. Możesz spróbować ale doradzałbym jednak co innego
- 1
@FiedorJV: Jak masz tam konto i chcesz minimalnym wysiłkiem coś tam kupić od czasu do czasu, to jest okej, ale...
Całkiem częste awarie - zwłaszcza ostatnio.
Wysokie prowizje.
Jak jest dużo osób zalogowanych to potrafią być lagi/kłopoty z zalogowaniem. Dziś chciałem sprzedać pozycję krótką, zanim emakler przetworzył moje zlecenie to cena zdążyła mocno odbić i z +1.5k zrobiło się -1k :)
Tańszy jest ing makler, ale też miał raz wtopę z awarią, chociaż
Całkiem częste awarie - zwłaszcza ostatnio.
Wysokie prowizje.
Jak jest dużo osób zalogowanych to potrafią być lagi/kłopoty z zalogowaniem. Dziś chciałem sprzedać pozycję krótką, zanim emakler przetworzył moje zlecenie to cena zdążyła mocno odbić i z +1.5k zrobiło się -1k :)
Tańszy jest ing makler, ale też miał raz wtopę z awarią, chociaż
Piękne to było 48h ale wystarczy.
Wszedłem wczoraj za 80, wyszedłem teraz przy 345 (prawie klikając w ciągu ostaniej godziny 3 razy "sprzedaj" jak spadalo na 295).
Ale wytrzymałem.
Wszystko to było w sumie dla jaj.
Wszedłem wczoraj za 80, wyszedłem teraz przy 345 (prawie klikając w ciągu ostaniej godziny 3 razy "sprzedaj" jak spadalo na 295).
Ale wytrzymałem.
Wszystko to było w sumie dla jaj.
- 7
Ahh ne mogę się doczekać rozliczania tego z US XD XD
@jedmar: https://kalkulatorgieldowy.pl/ autorstwa @pur3pwnage poletzam.
- 4
- 0
- 1
- 0
@NapromieniowanaSkarpetka: grubo ponad godzina.
Hejoo chciałem wpłacić 9 tysi ze swojego konta na konto revolut ale jest limit chyba 2,5 tys dziennie da sie zwiekszyc limit wpłaty?
#revolut
#revolut
- 0
@rtg_: a jakbym kupil premium?
@rany_boski: Nie ma znaczenia
- 0
czy inwestowanie większych ( +10k pln ) pieniędzy za pośrednictwem revolut'a wiąże się z dużo większym ryzykiem, pomijając oczywiście samo ryzyko związane z inwestycją?
Nie mam całkowitego zaufania do powierzania większej ilości kasy, "appce na telefonie". Chociażby strach że pewnego dnia znikną albo nie wypłacą pieniędzy.
#inwestycje
#revolut
Nie mam całkowitego zaufania do powierzania większej ilości kasy, "appce na telefonie". Chociażby strach że pewnego dnia znikną albo nie wypłacą pieniędzy.
#inwestycje
#revolut
- 5
@buttonns: revolut sam w sobie jest ryzykiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@buttonns: może ci zablokować środki na czas nieokreślony pod pozorem walki z praniem brudnych pieniędzy i nawet jak im PITy wyślesz mogą nie odblokować. Najlepiej przejrzyj opinie na Google Play.
@RAMBOnaBOSO: Bo dałeś zlecenie rynkowe plus giełda się wysypała. Zawsze używaj zlecenia limitowanego na daną kwote
- 2
ktos wie czemu nie moge sprzedac akcji na #revolut
Opcja jest zablokowana .
#gielda #revolut #inwestycje
Opcja jest zablokowana .
#gielda #revolut #inwestycje
@Skowyrnie: bo miru sa takie dymy przez ta akcje reddit vs fundusz.
Jak długo #revolut akceptuje wniosek o przyłączenie do giełdy?
@initraM: u mnie właśnie poszło
@WypadlemZKajaka no u mnie z 20min temu
@UFC_Jest_W_Dupie: napisać do supportu revoluta
Działają Wam akcje w #revolut ?
Mirki #revolut - w jaki sposób zweryfikowaliście swoją tożsamość? Chodzi mi o żądanie dowodu tożsamości.
Wysłałem im dziś skan dowodu, ale zasłoniłem PESEL i nie przeszło.
Mogę próbować np z prawem jazdy?
Wysłałem im dziś skan dowodu, ale zasłoniłem PESEL i nie przeszło.
Mogę próbować np z prawem jazdy?
- 1
@PanMieczyslaw: mozesz paszportem
- 3
Czy #revolut się wysrał? Nie mogę nic sprawdzić na koncie.
























#gielda #gme #revolut