Jak ustawić take profit na #revolut ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
w #revolut mam ostatnią "bezpłatną transakcję" do wykonania na giełdzie, ile kosztują transakcje poza tymi bezpłatnymi? bo jak jakaś stała kwota to ok ale % to źle
ich strona leży https://www.revolut.com/en-PL/help/wealth/stocks/trading-stocks/what-fees-will-i-be-charged-for-my-trading błedy 500 w odpowiedzi i w ogóle strona pomocy im się coś popsuła delikatnie mówiąc
#gielda
ich strona leży https://www.revolut.com/en-PL/help/wealth/stocks/trading-stocks/what-fees-will-i-be-charged-for-my-trading błedy 500 w odpowiedzi i w ogóle strona pomocy im się coś popsuła delikatnie mówiąc
#gielda
źródło: comment_1611864562lq5qcCJ75mglS0n04rjnul.jpg
Pobierz- 4
@EmcePomidor: 1 USD
- 4
@EmcePomidor: 4 zł każda nowa transakcja xD
- 1
Napisałby ktoś gdzie najprościej się zalogować, przelać pieniądze (PLN) i kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy poza kontem na xtb lub revoult i wolnej gotówki w banku coś jeszcze potrzeba?
Można olać prowizje, przewalutowania itp. tj. nie odbiegają od normy?
Niektórzy widzę zakładają konta i tu i
Czy poza kontem na xtb lub revoult i wolnej gotówki w banku coś jeszcze potrzeba?
Można olać prowizje, przewalutowania itp. tj. nie odbiegają od normy?
Niektórzy widzę zakładają konta i tu i
- 2
Ok. Czemu lepiej kupować akcje przez XTB niż revoult? Pomijając, że się apka wiesza.
@puszkapandory: Na revolut nie kupujesz prawdziwych akcji. XTB wystawia PITa. Na Revolut nie ma polskiej giełdy.
- 2
@puszkapandory: Za wczasu sobie wydrukuj
źródło: comment_1611862072pVOYoLpE3NUIFJhDzjXa3f.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@F4eddy: PESEL
Tak! Osoba prywatna nie ma nipu
- 0
@opszar: też słyszałem że na revo to nie są dokładnie prawdziwe akcje, ale szczegółów nie znam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Czy ja dobrze rozumiem że powierzacie pieniądze platformie której działania nie znacie i nie rozumiecie w dodatku bardzo kontrowersyjnej co do której wiele osób ma poważne wątpliwości? Teraz już wiem skąd się biorą wykopowi inwestorzy na medal xD
- 0
@drwal_i_drewutnia: PESEL podaj
- 2
@drwal_i_drewutnia: revolut zaakceptuje Ci tylko PESEL
#revolut #euronet #planetplus
Nie ma darmowych wyplat w tych bankomatach? Najniższa prowizja 15zl dla PLN w planetplus. Wtf...
Nie ma darmowych wyplat w tych bankomatach? Najniższa prowizja 15zl dla PLN w planetplus. Wtf...
- 0
- 2
- 0
@Hesti: Tez mam podobnie, mialem kupowac akcje AG na otwarciu, ale ani akcji nie mam ani pieniedzy. Zlecenie ma status oczekujące, anulować tez nie moge. Ktos wie co sie stanie po odblokowaniu? Zwróci hajs czy kupi akcje?
- 0
@Wymazz: nie wiadomo, w supporcie piszą, że wiedzą o problemie i pracują nad nim
- 11
@ayje-pfjxu: najlepiej nie sprzedawaj :D
- 14
- 26
Chciałem dołożyć swoją cegiełkę do dokarmiania #gme na #gielda tak po prostu żeby powiedzieć "byłem tam jak j***li ich na miliardy". Zużyłem wszystkie darmowe transakcje z #revolut.a - ciągle je odrzucało, nie wiem czy przez serwery, czy przez pazerność giełdowiczów. W końcu rozrzut był na tyle mały, że przyjęło z lekką górką za magiczną kwotę #2137.
źródło: comment_1611853998kAl2Htiv4kF9sWB1M6NlOE.jpg
Pobierz- 1
Gdzie mozna kupowac GMC poza XTB?
Poza robinsonem i #trading212 ktos jeszcze zblokował zakupy?
Zapewne #revolut muli lub też juz zblokował
Gdzie głównie kupuje teraz większość z #wallstreetbets ?
#gielda
Poza robinsonem i #trading212 ktos jeszcze zblokował zakupy?
Zapewne #revolut muli lub też juz zblokował
Gdzie głównie kupuje teraz większość z #wallstreetbets ?
#gielda






















#gme #gielda #gamestop #revolut
źródło: comment_1611869753j0xOPv6mTO1CKUUxfQliUI.jpg
Pobierz