Pięknie, że zawieszone zlecenie na #gme weszło mi po 256$. #revolut pozdro
Mam nadzieję, że jutro wybije, bo władowałem sporo na #gielda jak na mnie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w #revolut mam ostatnią "bezpłatną transakcję" do wykonania na giełdzie, ile kosztują transakcje poza tymi bezpłatnymi? bo jak jakaś stała kwota to ok ale % to źle

ich strona leży https://www.revolut.com/en-PL/help/wealth/stocks/trading-stocks/what-fees-will-i-be-charged-for-my-trading błedy 500 w odpowiedzi i w ogóle strona pomocy im się coś popsuła delikatnie mówiąc

#gielda
EmcePomidor - w #revolut mam ostatnią "bezpłatną transakcję" do wykonania na giełdzie...

źródło: comment_1611864562lq5qcCJ75mglS0n04rjnul.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napisałby ktoś gdzie najprościej się zalogować, przelać pieniądze (PLN) i kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy poza kontem na xtb lub revoult i wolnej gotówki w banku coś jeszcze potrzeba?
Można olać prowizje, przewalutowania itp. tj. nie odbiegają od normy?

Niektórzy widzę zakładają konta i tu i
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok. Czemu lepiej kupować akcje przez XTB niż revoult? Pomijając, że się apka wiesza.


@puszkapandory: Na revolut nie kupujesz prawdziwych akcji. XTB wystawia PITa. Na Revolut nie ma polskiej giełdy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ja dobrze rozumiem że powierzacie pieniądze platformie której działania nie znacie i nie rozumiecie w dodatku bardzo kontrowersyjnej co do której wiele osób ma poważne wątpliwości? Teraz już wiem skąd się biorą wykopowi inwestorzy na medal xD
  • Odpowiedz
@BySpeedy: Wejdź teraz i anuluj ponownie jeśli masz tą opcję - mi nie anulowało mimo że "anulowałam" kilka razy, za to przeniosło mi zlecenie na kolejny dzień. Przed chwilą udało mi się anulować.
  • Odpowiedz
Rano transakcja kupna wystawiona, cały dzień oznaczona jako "oczekująca". Próba anulowania nie działa - niby jest info, że transakcja anulowana, ale cały czas wisi jako "oczekująca", a hajs nie wraca. Ktoś wie o co kaman?
#gme #revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #revolut elo, nie wie ktoś co w revoluta się stało? Anulowałem sobie o 15 zlecenie, patrzę, nadal stoi. Nic sie z nim nie dzieje. Status processing, ale na tak od 4h i nic z tym nie mogę zrobić. Hajs zablokowany, i ani się nie kupuje ani anulować nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hesti: Tez mam podobnie, mialem kupowac akcje AG na otwarciu, ale ani akcji nie mam ani pieniedzy. Zlecenie ma status oczekujące, anulować tez nie moge. Ktos wie co sie stanie po odblokowaniu? Zwróci hajs czy kupi akcje?
  • Odpowiedz
Chciałem dołożyć swoją cegiełkę do dokarmiania #gme na #gielda tak po prostu żeby powiedzieć "byłem tam jak j***li ich na miliardy". Zużyłem wszystkie darmowe transakcje z #revolut.a - ciągle je odrzucało, nie wiem czy przez serwery, czy przez pazerność giełdowiczów. W końcu rozrzut był na tyle mały, że przyjęło z lekką górką za magiczną kwotę #2137.
Pobe - Chciałem dołożyć swoją cegiełkę do dokarmiania #gme na #gielda tak po prostu ż...

źródło: comment_1611853998kAl2Htiv4kF9sWB1M6NlOE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach