Jak doładowałem konto na #revolut przez google pay kartą mBank to kiedy kasa pojawi się na koncie?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Wodzigrzmot: szukaj pod gwiazdką w prawym górnym rogu
- 0
- 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Ale kupiłem jak było tyle
@wieczny_lowca: to sprzedawaj a nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@BySpeedy: zrobiłem po PKC
źródło: comment_16118450156nMXVtEnRKGmbSsf8r1bE9.jpg
Pobierz@BySpeedy: $GME i $AG nie ma szans
konto usunięte via Android
- 3
- 12
Informacja o #revolut oraz #degiro
-------------Degiro-------------:
Zmienił się format eksportu Degiro w ostatnich dniach i nowe eksporty nie działały w aplikacji.
Zaktualizowałem już aplikację by wspierała (wyłącznie) nową wersję eksportu. Instrukcja jak należy go dokonać znajduje się w okienku importu na kalkulatorgieldowy.pl lub pod tym linkiem.
Obsłużony został też przypadek gdy nie było prowizji dla transakcji. Nie miałem wcześniej takich w plikach
-------------Degiro-------------:
Zmienił się format eksportu Degiro w ostatnich dniach i nowe eksporty nie działały w aplikacji.
Zaktualizowałem już aplikację by wspierała (wyłącznie) nową wersję eksportu. Instrukcja jak należy go dokonać znajduje się w okienku importu na kalkulatorgieldowy.pl lub pod tym linkiem.
Obsłużony został też przypadek gdy nie było prowizji dla transakcji. Nie miałem wcześniej takich w plikach
@pur3pwnage: OOO będę testował!
- 1
@pur3pwnage: Napisałem na priv bo mam pliczek na degiro który nie wchodzi (świeży sprzed 5 minut)
#gielda #revolut #pytanie
Giełda w revolucie jest zamknięta ale nie bardzo rozumiem jak działa kupowanie akcja poza godzinami otwarcia
Jeśli np o 8 rano PL czasu zobaczę cenę akcji $100 i złoże polecenie kupna za $200 a o 15.29 (tuż przed otwarciem) ta cena już wynosi $120 to wtedy przy otwarciu sesji kupie 2 akcje po $100 czy odpowiednią ilość po cenie $120?
Giełda w revolucie jest zamknięta ale nie bardzo rozumiem jak działa kupowanie akcja poza godzinami otwarcia
Jeśli np o 8 rano PL czasu zobaczę cenę akcji $100 i złoże polecenie kupna za $200 a o 15.29 (tuż przed otwarciem) ta cena już wynosi $120 to wtedy przy otwarciu sesji kupie 2 akcje po $100 czy odpowiednią ilość po cenie $120?
@Pojedynczy: jak złożysz zlecenie to kupi po najlepszej możliwej cenie. Jak dasz Zlecenie limitowe to kupi ci dokladnie po tej cenie, którą ustawisz
- 0
taktyk
- 0
@politerotwe: Co ty gadasz chłopie, jak wykorzystasz limit to po prostu za każdą kolejną transakcję zapłacisz 1$ prowizji
- 0
@rosiv: chodzi mi o ten drugi limit a nie ten co sie prowizje placi
@politerotwe: Normalnie płacisz potem za transakcje
- 1
@politerotwe: Też jestem na revo i z tego co pamiętam albo płacisz za każdą akcję poza limitem lub bulisz 5 dych miesięcznie za premium/metal i masz bez limitu. Ale mogę się mylić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jakieś konto z polskim numerem konta coś ala Revolut do przelewania wynagrodzenia? Używałbym Revoluta ale teraz trzeba przelewy przez jakieś litewskie numery a mi potrzebny polski. Jest jeszcze jakieś takie konto czy zostały tylko te "klasyczne" jak pko, ing, santander itp?
#kontobankowe #revolut #programista15k #polska
#kontobankowe #revolut #programista15k #polska
@Maxterix: szkoda, liczylem ze nigdy ci sie nie uda. xD
- 0
@doomer-2020: dzięki :P
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
@szuwarek: TO DLA TWOJEGO DOBRA, CZEGO NIE ROZUMIESZ? xD
@KochanekAdmina: revolut ma bardzo fajny interfejs, do handlu groszami jak najbardziej spoko



























#revolut