@dancop: byle żeby kase zwracali, chociaż niewiadomo co lepsze w obecnej sytuacji. Zabawnie jak nagle wszystkim to amc wejdzie i akcje wywali w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do posiadaczy #revolut mieszkających w #niemcy ( mających ustawiony tam adres revoluta )
Czy macie możliwość gry na #gielda?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Programisci revoluta nie nadazaja, customowe warningi w HTMLu dodaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tam strach jest
#gielda #revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wchodza wam transakcje kupna na #bb w #revolut ? złożyłem zlecenie przed otwarciem giełdy i do tej pory niezrealizowane, po probie anulowania transakcji dostaje komunikat ze anulowana, a mimo to caly czas wisi w koszyku. Zamrozilo mi to pienieadze, chce kupic bb i nie moge :/
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrzuciłbym z 5 stuw na #gme za pośrednictwem #revolut, bo takiej straty bym za bardzo nie odczuł. ale jeśli już coś bym ugrał, to rozliczanie j------o pitu mnie zniechęca. rozliczał ktoś takie coś w picie? j----e podatki grrrrr
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach