Wystawiłem zlecenie w czwartek około 15:20. Wisiało, wisiało, wisiało... kilka razy (!) je anulowałem i niby było "zlecenie zostało anulowane" (mam screena) ale dalej wisiało, a o 23:35 się magicznie wykonało. No i zlecone było za 13$ za akcję gdy wtedy stały po niecałe 9$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bardzo wiem co teraz z tym zrobić - czy wynić Revoluta za wielkie "lagi" i straty czy się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu w apce #revolut nie mam dostępu do giełdy? Mogę kupić krypto, złoto i srebro ale nie akcje. Mam konto potwierdzone elegancko(mieszkam za granicą i konto bankowe również zagraniczne).
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szr1h: bo masz konto w kraju w ktorym gielda nie jest udostepniona

Musisz założyć osobne konto na revo i czekać na akceptacje wniosku.


@katsuru: nie, nie mozna miec 2 kont. jak wykryja to zamkna oba konta i zwroca srodki do zrodla
  • Odpowiedz
  • 0
Jakieś pro tipy w co inwestować na #revolut oszczędności długo terminowo (na okres max 3 lat żeby pieniądze nie leżały w szafie ale coś tam chociaż zarobiły)? Inwestycja w wielkie korpo jak np Amazon, tesla, CP red ma sens?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@igierr: na pewno nie inwestuj w topke wysokoobrotowych spolek bo to sie nie nadaje na longa, szukaj spolek z niskim c/wk i c/z (nizszym niz u innych spolek z branży), ze stale wzrastajacymi dochodami i z planami na przyszlosc, ale pamiętaj tez ze przyszle zyski na gieldzie realizowane sa o wiele wczesniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#gielda #amc #gme

Jeśli wystąpiłby short squeeze to jak się sprzedaje, żeby cena była wysoka? Ustawiacie jakiś limit powyżej którego ma sprzedać? Czy ręcznie patrzycie i sprzedajecie jak wzrost zaczyna hamować?
Ps używam #revolut ale nie wiem jakie opcje tam są przy sprzedaży
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra, ostatni problem na dziś:
j----y Revolut nie widzi mi karty przy korzystaniu z Google Pay, a wpłaty z karty odrzuca
bank millenium jak coś, limitów żadnych raczej nie mam bo sprawdzałem
ktoś się z tym spotkał może?

#gielda #revolut
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piter555: Nie no, u nich jestem w stanie uwierzyć w problemy techniczne. Cały świat się rzucił na nich, bo w pewnym momencie byli chyba jedynym z większych brokerów, który obsługiwał zlecenia kupna GME i w sumie przez cały dzień przechodziły. Ja kupiłem 2 razy.
  • Odpowiedz
Siemka, założyłem revoluta celem posiadania konta z którego będę mógł płacić w PLN. Pytanie, czy jak zrobiłem sobie tą wirtualną kartę to mogę teraz na jej numer wysłać przelewem z innego konta walutę euro, żeby sobie tego revoluta zasilić, czy konto revolut posiada jakiś osobisty numer rachunku? Bo nie znalazłem
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chce spamować, ale śledząc cała akcje postanowiłem dołożyć swoje kilka dolarów na #revolut i zobaczyc co się stanie xd Wcześniej kupowałem tylko w otwarciu i od razu wpadało do portfela. Teraz oczywiście po zamknięciu i nigdzie ani w żadnych zleceniach, ani nigdzie mi nic nie wisi
( ͡° ʖ̯ ͡°) Wie ktoś jak podejrzec czy mnie nie robią w uj i za 17h wpadnie?

#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut stara się jak może żebym nie kupił #gme xD
Najpierw nie przyjmował doładowania konta kartą dolarową. A teraz jak sprzedałem jakieś drobne z krypto na dolary to nie mogę kupić akcji bo dostaje komunikat, że "Your account setup is being revieved. It should take 3-5 minutes"

To pszypadek( ͡° ͜ʖ ͡°) czy standardowe działanie revoluta?

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, przyznam, że nigdy nie grałem na #gielda i mam z tym raczej negatywne skojarzenia (można p-------ć majątek życiowy, znam takie historie :c) ale poczytałem o tym co się dzieje z tym GameStop, a przypadkiem mam od lat konto na #revolut i jest tam opcja grania na giełdzie. Na szybko przeczytałem regulamin i podobno można nawet kupować część akcji tj. mniej niż 1 akcja. Chciałbym dorzucić coś od
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero otworzyłem revoluta i okazuje się, że nie zrealizowało mi (ustawionych wczoraj wieczorem) zlecieńna zakup GME i AMC, też tak mieliście? Wychodzi na to, że muszę ręcznie kupić o 15:30 xD
#gielda #gme #revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach