Wystawiłem zlecenie w czwartek około 15:20. Wisiało, wisiało, wisiało... kilka razy (!) je anulowałem i niby było "zlecenie zostało anulowane" (mam screena) ale dalej wisiało, a o 23:35 się magicznie wykonało. No i zlecone było za 13$ za akcję gdy wtedy stały po niecałe 9$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bardzo wiem co teraz z tym zrobić - czy wynić Revoluta za wielkie "lagi" i straty czy się
Nie bardzo wiem co teraz z tym zrobić - czy wynić Revoluta za wielkie "lagi" i straty czy się
































źródło: comment_16119110373e67fs7TTamcZiaL5gOOZh.gif
Pobierz