Jak to teraz będzie z tym Revolutem jak zablokują polskie IBANy? Często przesyłam pieniądze z UK do Polski bez żadnych strat jak to bywa przy wymienianiu w kantorach i bankach, to już nie będzie rozumiem możliwe? Jakaś alternatywa dla Revoluta? Zależy mi tylko na transferach gotówki po kursach Forex.
#revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nenq123: jak przesyłasz kasę z UK do Polski, to dla Ciebie raczej się nic nie zmieni. Rozumiem, że doładowujesz Revoluta jakkolwiek i robisz przelew do polskiego Banku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nenq123: to dla Ciebie to nie będzie problem. Jeśli byś doładowywał konto z polskiego banku przelewami, to po tej zmianie musiałbyś płacić opłatę za przelew międzynarodowy, bo nie będzie już polskiego IBAN.
  • Odpowiedz
Polecam Revoluta. Wczoraj nie udało mi się kupić akcji i dopiero po zamknięciu giełdy udało się scancelować zlecenia zakupu. Dzisiaj ponownie złożyłem zlecenia przed otwarciem i z godzinę po sie zrealizowały. Tylko akcji jakoś dziwnie pokazywał więcej niż kupiłem. Teraz się okazało, że jednak wczoraj kupiłem te akcje, a dzisiaj z tych samych pieniędzy drugi raz.
#gielda #revolut #gme #amc
troglo - Polecam Revoluta. Wczoraj nie udało mi się kupić akcji i dopiero po zamknięc...

źródło: comment_1611954539WzvAZ9ZeDwpNdTPqd2cGBK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@troglo: nie chcę rujnować Ci życia, ale lepiej żebyś wiedział to teraz. Transakcje na giełdzie rozliczane są dopiero po calym nastepnym dniu handlowym. W poniedziałek w trakcie marketu bedzies sie jeszcze cieszył podwójnymi ilosciami akcji, natomiast po zamknieciu wskoczy Ci faktyczna liczba. Miałem tak już kiedyś, kiedy revolut też się wieszał i zlecałem caly czas transakcje kupna to kupilo mi 2 razy tego samego dnia z tych samych pieniedzy
  • Odpowiedz
#revolut #gielda

btw - jak was prowizje zjadają, to pamiętajcie, że plan metal 50zł na miesiąc. Mi przy sell BTC w------o prowizję, że mało zawału nie dostałem, a po zmianie planu nie zapłaciłem nic + za free GME dokupiłem xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gielda #gme #inwestycje #revolut wytłumaczy ktoś swiezakowi jak to jest z tą giełdą i rewolutem? Najbardziej mnie interesuje jak potem rozliczyć pit żeby skarbówka mnie nie zjadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mordeczki, jak mogę w tej najnowszej apce otworzyć czat z pomocą? I przejrzeć moje wcześniejsze czaty jak dawniej w starszej wersji apki? Mam Androida, cholefka nie mogę tego znaleźć :/

#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach